Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BEZ TABLETEK NA HASHIMOTO JUZ 5 MIESIECY

Polecane posty

Gość gość

Hashi mialam stwierdzone 10 lat temu.objawy byly wczesniej.mam 32 lata.powinnam brac eltroxin 150.nie biore od 4 miesiecy. jeszcze zyje.objawy ktore sie nasilily to jak narazie spadek energii, wieksza ochota na spanie,napuchnieta twarz, przyspieszony i krotki oddech, jak duzo cwiczylam to mialam problem z sercem-jakby mi ktos igly wbijal.to na tyle. nie biore bo jak sie budze to nie chce mi sie odczekiwac pol godziny az do sniadania. czy ktos tez odczul negatywne skutki w przerwaniu leczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie z******ty powód " nie chce mi się czekać pol godziny do śniadania". Chyba zdrowie jest ważniejsze prawda? Też łykam te tabletki i nie przyszło mi do głowy żeby z nich rezygnować z takiego powodu chociaż faktem jestże budze sie głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem niestety typem rannego wstawania,a uwierzcie-wstaje rano.wczesniej staralam sie wstawac-jesc tabletke-czekac-spac m isie chcialo, szlam dalej spac,ale juz nie bylo to samo. zobacze jak daleko moge sie posunac z tym.nie chodzi mi o chwalenie sie,ale zapytanie czy ktos przerwal leczenie i jakie byly tego skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do negatywnych objawow dodam jeszcze pocenie nocne,ale nie z ciepla, bo raczej mam zimno w pokoju. plus jak biegam dlugo, czy mam duzy wysilek fizyczny to serce mi bije b szybko i jestem az czerwona na buzi, gdy inni ludzie tak nie maja. robilam wyniki miesiac temu,ale zapomnialam w polsce i mam podwyzszone (zapomnialam juz co,ale jest ponad przedzialem). wydaje mi sie ze TSH bylo s normie, ale ktorys (ft4 lub ft3)byly podwyzszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam stwierdzone hashi niedawno.widze wiec ze mozna zyc bez trucia sie tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem można i można się tak nawet wykończyć:P ale to twoje zdrowie, twoje życie więc i twoja sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.mamy pazdziernik.od czasu kiedy tu wpisywalam jedynie mam wieksza ochote na spanie i szybko sie mecze. przychodze do domu, klade sie do lozka i tak wyglada moj dzien. rano mam duzy problem ze wstawaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny komentarz, jaki mi się nasunął: KRETYNKA. Jak nie chcesz brać rano (głupota, pół godziny przeznaczasz na prysznic, makijaż, ubranie się i można spokojnie zjeść) to bierz przed snem, tylko kolację zjedz ze 2-3 godziny wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to już w ogóle bez komentarza:O wykończysz się wcześniej czy później bez leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, można bez tabletek , ale zmiana żywienia -----> blog tłuste zycie, konieczna. Inne opcje to brak wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy juz grudzien, nie biore juz kolejny miesiac. skora jest szarawa, zmeczona, spanie to jedyne co chce robic. jestem tak leniwa ze nawet gotowac mi sie nie chce. mam problemy ze snem, ciezko mi zasnac i ciezko rano sie obudzic. Serce-ok jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe to ty czekasz aż się wykończysz? szkoda, że nie będziesz mogła nam dać znać, gdy już to się stanie:O dziewczyno, opamiętaj się!!! Twój temat czytają inne osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od 4 miesięcy jestem w ogóle bez tabletek, mimo ze mam Hasimoto czuję się w końcu normalnie. W moim przypadku wystarczyła zmiana diety, wprowadziłam olej kokosowy i lniany oraz kluczowe było odtrucie nanoplastrami Glutationem z firmy LifeWave. Stany emocjonalne w normie, przestały wypadać mi włosy , zrobiło mi się ciepło mimo zimna na dworze. Mój plan utrzymać ten stan jak najdłużej. Trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!! kuuurwo spamerska won!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×