Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

beznadziejny seks a ja go bardzo kocham

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Krotko opisze swoją sytuacje i chciałabym Was bardzo prosić o radę. Mam 19 lat, we wrzesniu wyprowadziłam sie z domu i mieszkam sama z 22 letnim chlopakiem. Jesteśmy razem od 2 lat. Wszystko w naszym zwiazku jest naprawde bardzo dobre oprócz jednej rzeczy - seksu. Problem polega na tym, że on dochodzi baardzo szybko (to jest dosłownie pare ruchów) i na tym kończymy.. Uprawiamy seks już jakoś półtorej roku więc to już raczej nie jest zbytnio normalne.. Próbowałam jakoś sie z tym pogodzić ale nie potrafie, ciągle o tym myśle. Chce go zaciągnąć do lekarza, on nawet był chętny ale ostatnio zaczął ciągle szukać jakis wymówek (brak kasy, brak czasu, wstyd, itd). Po seksie bardzo często sie denerwuje na niego i zaczynam doprowadzać do kłotni, chociaz naprawde tego nie chce, to jest silniejsze ode mnie.. On jest naprawde dla mnie bardzo dobry, chciałabym z nim wiązać przyszłość ale ten problem ciągle odprowadza mnie od tej myśli.. Czy oczekuje zbyt dużo? Powinnam odpuścić i być z nim nadal? Związek bez seksu przetrwa? Ciągle zadaje sobie te pytania.. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przywykniesz do tego-znam ten problem z autopsji. Musisz zadecydować,ew. porozmawiaj czy uda się do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym żeby ten wybór był łatwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem seks jest bardzo wazny w zwiazku wg mnie. Jednak nie najwazniejszy.. Rozumiem Twoja irytacje.. tutaj moze pomoc tylko lekarz.. Poczytaj cos na necie o srodkach wstrzymujacych orgazm. Jakies tabletki, dzieki ktorym dojdzie chlopak po 20 minutach a nie 2. Jednak nie jestem pewien co do nich, slyszalem tylko o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest najwazniejszy ale ciagle chodza mi po glowie myśli " kobieto masz 19 lat i nigdy nie zaznasz orgazmu..?" to okropne.. to nawet nie są niestety 2 minuty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak niedotrzymuje 2 minut to lipa ;/ Musi chlopak sie obrzezac albo cos.. jedyna forma orgazmu jaka Ci z nim zostanie to jak Ci zrobi to jezykiem, lub reka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadam proste pytanie. Co Wy zrobilibyście na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bylbym kobieta i mialbym taki problem to raczej staralbym sie z nim rozwiazac go. Lekarz, jakies tabletki moze (obczaj sklad, zeby nie byly jakies trujace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak też nie potrafi mnie doprowadzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw niech pojdzie do tego lekarza.. bo mam wrazenie, ze on w ogole nie chce tego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezykiem ? To juz ciezka sprawa... niech zacznie p****le ogladac, mowie serio, przyzwyczai Sie i podpatrzy rozne techniki pracy jezykiem czy paluszkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli mnie to, że to ja ciagle go do czegos namawiam.. on tylko przez chwile jest niby smutny po seksie i tyle.. jeszcze czesto mi mowi jak mu to dobrze było itd a ja nie wiem co odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, moim zdaniem masz słabego chłopaka w te klocki i tak naprawde nie masz przyjemnosci i doznan ze współżycia seksualnego wiec jezeli jestes zdecydowana z nim byc i go nie zdradzac to masz naprawde silna wole.. bo jezeli zobaczysz co to dobry, długi i udany seks to bedziesz kombinowała na wszystkie sposoby jezeli nie masz tego od swojego faceta:) Ja np mam problem bo moge b.długo.. nie pisze tego zeby sie chwalic bo nie ma czym. Partnerki niekiedy maja naprawde dosc i to nie jest fajne.. Mimo ze dla nich jest w 100% ok Ja chciałbym szybciej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche nie rozumiem go, seks to jest przyjemnosc dwoch osob i gdybym nie mogl zaspokoic ani "rozgrzac " nawet mojej partnerki na prawde bym sie nawet bez jej wiedzy do lekarza zglosil. Dziwi mnie strasznie jego podejscie, zle Cie traktuje wg mnie jesli chodzi o seks - ze liczy sie tylko jego przyjemnosc.. kiedys jak Ci powie ze bylo mu dobrze to odpowiedz ze sie cieszysz bo jesli chodzi o Ciebie to nawet nie jestes jeszcze rozgrzana.. Moze jakos wjechanie na ambicje pomoze... Nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech se trzepnie z godzinke przed igraszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kurwa nie jecz tylko mu powiedz ze tobie nie i kiedy wreszcie ty bedziesz miala orgazm bo widocznie on ma to gdzies. co za frajer a ty jakas jeszcze wieksza sadomasochistka ze sie tak unieszczesliwiasz na sile! kolejna polka kwoczka, bluszcz byle portki byly. kit ze ciota z zaburzeniem wytrysku! ile ty masz lat? ja bym nie dala mu drugiej szansy zdesperowana kwoko. ile ty masz lat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest z kolejnymi probami? Tzn idziecie do lozka, on dochodzi po minucie, probowaliscie sie kochac chwile pozniej? W wiekszosci przypadkow za drugim razem powinien dluzej wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale on juz jest ze tak powiem 'sflaczały' i juz nawet nic nie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks jest ważnym składnikiem związku. Spróbuj na spokojnie z nim porozmawiać i przekonać go do konsultacji lekarskiej. Dla mężczyzny jest to bardzo wrażliwy temat i Twój chłopak odczuwa wstyd i/lub lęk przed wizytą u lekarza. Wasze kłótnie też mogą nasilać jego stres. Okaż mu zrozumienie. Na pewno bardzo by chciał, żeby seks był również dla Ciebie przyjemnym doznaniem. Nie zwlekajcie jednak z udaniem się do specjalisty. ________________________________________ www.pomocwwarszawie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata i facet jest flakiem po pierwszym razie! Jak u niego z zarostem na twarzy, wlosami na ciele, poziomem testosteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lo matko...mlody szczyl.Dopiero wchodzi w to..zobaczycie jaki z niego bedzie *******aka za 5 lat jak bedzie miec sex regularnie.Spoczko luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie tylko grzecznie zapytam co mnie obchodzi jej orgazm?? poza tym kloda bez fantazji, bez polotu, bez ikry lezy i czeka to robie sobie szybko i mam w d***e niech czeka chwilowo zmienilem wiec sie nie produkujcie choc jak ktorys chce tu duzo niedoj******h, to sie pewnie jakis napalony znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×