Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeden_moment

bezpłatne szkolenia z Urzedy Pracy

Polecane posty

Gość jeden_moment

Korzystałyście kiedykolwiek z darmowych szkoleń z urzędu pracy, albo z firm, które z UP współpracują? Sa wśród was osoby, które dzięki temu otworzyły własna działalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja ze szkoleń nie korzystałam. no może czasem się zdarzy, że uczestniczę w takich, które są organizowane u mnie w firmie. Ale nie myślałam o tym, żeby się przeszkolić z dziedziny kosmetyki. Ale kto wie, kto wie?? Wszystko przede mną tylko pytanie, gdzie szukać miejsc, które organizują szkolenia ?? I jak znaleźć te najlepsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
jest kilka opcji zeby się o takich szkoleniach dowiedzieć: a) mozna się po prostu pofatygowac do urzedu pracy b) wypytac znajomych (ja tak dowiedziałam się o Pro Activ) c) przeszukac google (tak wielu moich znajomych znalazlo szkolenia swojego zycia i wcale nie przesadzam) szkolenie wiele może zmienić w naszym zyciu, tym bardziej, że podnoszenie kwalifikacji jest ciągle przychylnie odbioerane przez pracodawców. Nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj może szkolenie zmienić w naszym zyciu. Byłam na kilku takich, które zrewolucjonizowały moje plany na życie :) Moja znajoma interesuje sie wizażem i stylizacją. Ile kosztuje taki kurs w Pro Activ? I zcy gdy jeśli moja znajoma jest z Krakowa to może załapać się na darmowy kurs z uwagi na to, że jest bezrobotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×