Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bedtime Story

Bezsennosc

Polecane posty

Gość Bedtime Story

Hej, mam następujący problem - w ogole się nie wysypiam. To nie jest wyłącznie kwestia tego, że nie mogę zasnąc . Aczkolwiek zdarza się praktycznie co drugą noc, że leże po 2, czasem nawet prawie 3h zanim usnę. W nocy śpię płytko, byle co mnie budzi. Zawsze zreszta mialam plytki sen. Rano jestem niewyspana, niewazne ile spię, strasznie mi się wstaje rano... Jestem nieprzytomna. Czasami jestem bardzo zmęczona, a i tak nie potrafię zasnąć w miarę szybko. Leżę i myślę. Mam też tendencję do tego \, że myślę o samych złych. przykrych rzeczach przed snem. Czy macie albo mieliście tak? Jak sobie z tym poradzic? To trwa już lata i ja powoli nie wytrzymuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed snem nie należy pić pobudzających napojów, takich jak kawa czy herbata, nie można się przejadać, najlepiej minimum godzinę przed pójściem spać nie korzystać z komputera, w Internecie można znaleźć różne techniki relaksacji, które pomagają w zaśnięciu, np. wizualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może moja rada nie jest na miejscu,ale mnie kiedy nie mogę zasnąć pomaga masturbacja,odpręża i uspakaja,sen murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie wiesz co zrobić to najlepiej pójść do lekarza. mi się udało problem ze snem i mocny niepokój zwalczyć przez branie destresan noc. bardzo delikatny środek ale działający mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pij melisę, walerianę lub mleko z miodem przed snem możesz też kupić syrop neospasmina jeśli się zamartwiasz stwórz sobie rytuał zasypiania, kładź się spać zawsze o tej samej porze, staraj się zrelaksować, zamiast się zamartwiać wyobrażaj sobie przyjemne rzeczy, wizualizuj np. wspominaj wakacje albo jakieś przyjemne wydarzenie ja tak robię i natychmiast zasypiam mimo depresji i nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka_Bagro
Melisa, melisa, melisa i jeszcze raz melisa. Nie działają na mnie żadne medytacje, gorące mleka itd. Rozważałam masturbację, jak ktoś tu podał, ale wolę zdecydowanie męża :) Siostra poleca destresan noc - na nią działa, więc ja również będe musiała się do tego przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×