Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mirase85

biala bluzka i biale spodnie?

Polecane posty

witam mam biala koronkowa bluzke i krotkie proste spodenki tez w kolorze bieli, czy mozna to zestawic ze soba/ do czarnych dodatkow?z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biały jest ok, tylko bluzka z dekoltem, a dodatki lepiej żeby były kolorowe, bo jest lato, czarny to smutny kolor, no chyba, że masz mocno czerwone usta to wtedy czarny bardziej pasuje. a jakie masz buty do tego? to jest rozumiem taki sportowy zestaw, sportowe spodenki i koszulka? czy takie elegancki, spodenki na kant, prasowane z mankietem podwinętym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zestaw sportowy, spodenki do polowy ud bez kantu i bluzka z dekoltem z koronki, przód podszyty materiałem a tył sama koronka.usta nie myslalam zeby malowac, ale moze skorzystam z podpowiedzi i pomaluje na czerwono, mam ciemne wlosy i skore wiec czerwien chyba asuje co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu sportowy styl? wybierz elegancki, bierz przykład z kim kardashian, ona jest gwiazdą, która wreszcie ubiera się stylowo, a nie tylko cudacznie, albo na sportowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekkie czarne lub beżowe sandałki na płaskiej podeszwie pasują jak najbardziej. O jakich dodatkach myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwień ust latem obłędnie dobrze pasuje do czarnych włosów i czarnej karnacji. wszystkie samochody się będą zatrzymywać na przejściu, żeby cię przepuszczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodenki maja mankiety wiec do końca nie są sportowe, dodatki to myślałam o czarnych klipsach albo o czymś na szyje, łańcuszek lub naszyjnik w jasnej tonacji, na pewno jedno,tylko nie bardzo wiem co lepsze, bluzka ma dekolt w serek, dość duży,na rękę to male bransoletki z koralików(jasne), co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×