Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biały śluz z pochwy

Polecane posty

Gość gość

Oh przepraszam, pewnie zły temat ale nie wiedziałam jaki dać... chciałam te z ginekolog ale tam była antykoncepcja, macierzyństwo czy coś a to nie na to i wg.. więc ten. Czy to normalne, że podczas/po masturbacji z pochwy wydobywa się u mnie taki śluz? biały.. elastyczny .. nie wiem jak go opisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście! :)) To naturalne ... "nawilżenie" pochwy. Podczas stosunku to się też zdarza.. jest to po to, aby pochwa nie bolała podczas otarć (palcem, członkiem..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinien byc przezroczysty raczej a nie bialy. Moze po prostu mialas uplawy. Normalnie te sluz jest przezroczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pewna, czy to upławy bo tam mam za każdym razem.. jest on na pewno biały.. czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mieć jakieś zmiany bakteryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj ich! :) To normalna sprawa, to z podneicenia czy czegoś aby bólu i innych takich nie było... taki.. kobiety wytrysk (słyszałaś o tym) eh.. dobra, nie pamietam, ale to chyba nie ma znaczenia czy przezroczyste czy białe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbam o sobie, myję się codziennie, i ogółem.. raczej nie powinnam mieć żadnych zmian bakteryjnych... nic mnie nie piecze, nie boli... teraz faktycznie mam upławy/śluz (przed okresem) ale tak mam za każdym razem.. w trakcie okresu, po, przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym jaka powinna byc naturalna wydzilina z pochwy podczas calego cyklu menstruacyjnego mozesz poczytac tutaj http://www.lactovaginal.pl/Poradnik-intymny/Miesiaczka-od-A-do-Z wydaje mi sie, ze twoja wydzielina jednak nie jest niczym zlym, wynika z podniecenia, na wszelki wypadek mozesz zrobic sobie kuracje probiotykiem ginekologicznym np. lactovaginal, ktory uzupelni flore bakteryjna pochwy, co nie dopusci do rozwoju infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×