Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynanglika

Bialystok, Bielsk Podlaski i okolice - zapraszam :)

Polecane posty

Gość dziewczynanglika

Witajcie :) Czy jest ktos z wyzej wymienionych okolic? Temat o Bialymstoku jest zasmiecony reklamami ;/ Ja szykuje sie do slubu na nastepny rok, niestety nic nie jest jeszcze zaklepane ale za 2 tyg jedziemy ogladac sale :) moze ktos sie do mnie dolaczy, jakies sugestie, porady itp mile widziane :) Pozdrawiam wszystkie przyszle Panny Mlode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
Naprawde nie ma nikogo z Bialegostoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22.biala.
Ja sie przeniosłam na inne Białostockie forum slubne, tu na kafeterii to tylko rozgrywki reklamy Dj-ow i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem z Bielska Podlaskiego za dwa miesiące wychodzę za mąż Jest ktoś jeszcze z naszych stron???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
ilonka a mozesz polecic to forum? Japanesspa podaj wiecej szczegolow gdzie slub i wesele :) Ja za 2 tyg bede w Polsce i robie objazd po wszystkich salach w okolicy no i mam nadzieje ze ktoras zarezerwujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mickeiwicza
bielsk podlaski jest zajebisty... laski ładne i łatwo daja pojebac. kocham bielsk pdl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dikona.23
Ty z mickiewicza. Nazwy piszemy z duzej litery debilu jeden, a tobie nawet i skunks nie da ty chamie bo za małego masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
moze nie schodzmy z tematu. Moze poleci ktos jakies sale w naszej okolicy? Ja zastanawiam sie nad czterema porami roku w pilikach, glownie dlatego ze maja tam miejsca noclegowe a my potrzebujemy ich duzo. Byliscie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukasz sali z noclegiem to w Bielsku masz do wyboru tylko właśnie Cztery Pory Roku albo Unibus, ewentualnie Zagłoba w Ploskach, tylko tam chyba trzeba domki wynajmować dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
A nie wiesz ile jest miejsc noclegowych w Czterech Porach Roku? Pisalam maile do wszystkich sal w Bielsku, nawet nikt nie raczy odpisac. Wiem ze najlepiej jest pojechac i zobaczyc no ale milo byloby dostac oferte na maila z cennikiem i wtedy pod tym katem ogladac... A jak ksztaltuja sie ceny na nastepny rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://regiofirma.pl/firma/czteryporyroku Na tej stronie jest podane że jest tam 40 miejsc noclegowych. Co do jakiś konkretów to niestety nic ci nie powiem, bo nigdy tam nie byłam, wiem tylko ze w tym roku cena od osoby 130 zł A zamiast kontaktu mailowego polecam bardziej telefoniczny, bardziej skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
bardzo dziekuje za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak się zapytam - na kiedy planujecie wesele? Bo wiem ze 4 Pory Roku są bardzo oblegane i tam termin trzeba załatwiać dość wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
wlasciwie to zalezy wlasnie od nich - na kiedy beda mieli wolne terminy. myslalam o maju lub sierpniu ale zobaczymy co zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę jest nas coraz więcej:-) ślub i wesele odbędą się w Bielsku. Zarezerwowaliśmy salę w lewarze. Umowę podpisywaliśmy w pażdzierniku ubiegłego roku na 110zł z tym, że może wzrosnąć do 120. U mnie już coraz bliżej, zostały dwa miesiące:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
110-120 to tanio :) ja myslalam ze 160 i tak tez liczylam. a co wiecej polecilybyscie z Bielska? Szukam fotografa i kamerzysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletaaaa
Jeżeli chodzi o fotografa to Sebastian Sarnowicz(Fotoss),albo Tomek Borona, natomiast kamerzyści to PPVideo, Zawadzcy albo Danileccy - dwóch pierwszych polecam z czystym sumieniem 3 cenowo na Tak -filmowo na Nie, jest jeszcze Daniel z Bociek VideoHD zdaj się-robił u mojej koleżanki i byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
Dzieki za odpowiedz :) Ja sie wlasnie nad Sebastianem Sarneckim zastanawiam, lub chlopakiem z Lubartowa, ktory z nim wspolpracowal (Konrad Hudas). No i jeszcze Zawadzcy ale z racji tego ze nie maja strony internetowej to nawet nie mam jak obejrzec a slyszalam dobre opinie. Dziewczyny z Bielska czym jedziecie do slubu? Robi ktos wesele w Czterech Porach Roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik2013
Ja byłam ostatnio na weselu w 4 porach roku w lany Poniedziałek i powiem Ci że byłam mile zaskoczona, wesele było na górnej sali malutkie, sala super, obsługa też. A jedzenie poprzednio jak byłam było beznadziejne a teraz extra - może to wszystko zależy od tego co młodzi zamawiają. Ja mam swoje wesele w iwonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
super, dzieki za odpowiedz :) mi zalezy na tym zeby w osrodku byly ladne pokoje itp bo caly tradycyjne 'ubieranie i blogoslawienstwo' chcemy zeby bylo wlasnie w hotelu i stamtad pojedziemy do kosciola i tam wrocimy na wesele... i stad te 4 pory ale ja tam nigdy nie bylam, dopiero za tydzien jade obejrzec :) a wiecie moze jak sie ksieza cenia w Bielskich parafiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
dzieki :) wlasnie tam chce slub. Chociaz naleze do innej parafii to zawsze chodzilam do Bazyliki tam mialam komunie itd... Ale sie cenia swoja droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletaaaa
Ja wiem że w parafiach w Bielsku jest od 600zł do 1200zł, za zapowiedzi 80zł, organista ok 150zł. Trzeba popytać. W Narodzeniu była taka sytuacja że młodzi musieli przynieść swoje krzesełka do ślubu, bo wzięli dekoratorkę nie tą którą ksiądz polecał. Poza tym nie słyszałam innych ciekawych opowieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych zapowiedzi to zależy od parafii, u nas była taka sytuacja że jak poszliśmy dawać na zapowiedzi do parafii narzeczonego to ksiądz zaczną nam gadać że jak nie bierzemy ślubu w jego parafii to on stratny będzie i ogółem to zapowiedzi tam wyniosły nas więcej niż 80 zł. Więc to zależy od księdza i parafii. Co do fotografów - fakt, ci fotografowie robią fajne zdjęcia, ale trzeba tez brać pod uwagę ilość zdjęć którą się dostanie, bo np nam zaproponowano w pakiecie za 2500 zł tylko chyba ok 280 zdjęć na płycie i 80 wydrukowanych (które się mieszczą w tych 280 z płyty). Jak dla mnie to bardzo mało jak na cały dzień ślubu, wesele i jeszcze plener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
hej dziewczyny :) no i juz mam :D sale, fotografa i kamerzystow no i zespol nawet przypadkiem bo podpatrzony na weselu u kuzynki zalatwilismy :) Tak jak mowilam na maj juz nie bylo terminow ale mamy w sierpniu wiec w sumie tez chcialam ten miesiac :) a jak tam u Was przygotowania? Z jakim wyprzedzeniem trzeba sie udac do ksiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do księdza wystarczy 3 miesiące wcześniej tak nam powiedział chociaż my pierwszy raz poszliśmy z pół roku wcześniej to napisz coś więcej jaka sala zespół kamerzysta u mnie sala lewar, zespół solar a kamerzysta prokadr z białegostoku wesele za nieco ponad miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do księdza się idzie trzy miesiące wcześniej ale już z papierami lub żeby już dokładnie wypytać się co tam trzeba załatwić. Bo żeby rezerwować datę i godzinę ślubu to radze iść o wiele wcześniej. My np chodziliśmy jakieś 10 miesięcy przed, 2 miesiące po rezerwacji sali. Zaszliśmy wtedy na spokojnie, zarezerwowaliśmy godzinę i datę. Gdybyśmy poszli później to pewnie nic by się nie udało załatwić, bo poza nami w naszej parafii brały ślub tego samego dnia jeszcze 3 pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
dzieki za rady. a wiec sala 4 pory roku tak jak chcialam :) na przyszly rok biora 140 czyli nie tak zle. nad poprawinami sie jeszcze zastanawiam ale mam duzo gosci z daleka wiec pewnie bedzie trzeba zorganizowac, albo przynajmniej sniadanie. fotograf i kamerzysci - zawadzcy. piekne zdjecia i super film ogladalam juz kilka i jestem zadowolona. z zespolem bylo smiesznie bo do poczatku chcielismy uniknac disco polo i potupajek i mial byc dj. ale bylismy tydzien temu na weselu u kuzynki gdzie gral whitestok i jeszcze na weselu podpisalismy z nimi umowe. duzo biora ale warto bo jeszcze nigdy sie tak dobrze nie bawilam na weselu jak na tym :) i narazie to tyle, chyba moge na chwile odetchnac bo do slubu jeszcze ponad rok... a do kosciola macie racje pojde niedlugo jak bede w pl chyba w pazdzierniku i zarezerwuje termin. to wtedy juz trzeba cos 'placic' dla ksiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
a pochwalcie sie sukniami dziewczyny :) ja jeszcze nie mam nic na oku. kupowalyscie czy szylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×