Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biegunki u niemowlecia

Polecane posty

Gość gość

Moj synek od prawie 2msc ma okropne biegunki ze sluzem. Lekarze bagatelizuja sprawe bo ladnie przybiera na wadze (4msc,7,5kg). Wykluczyli tez alergie na mleko bo po mm poprawia mu sie. Jednak cos w moim mleku musi byc nie tak bo karmienie piersia nasila objawy. Dodam ze karmiony jest glownie piersia, mm podajemy tylko jak musze jechac na uczelnie. Czasami wieczorem nie moze zasnac bo "czeka na kupke" tak jakby mial problem ze zrobieniem jej oraz odchodza mu duze ilosci gazow. Czy ktos ma pomysl od czego to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak płacze i jest przy tym nerwowy to mogą to byc kolki .. Moja mała tak ma . I ja przestałam ja karmić piersią . Podaje jej mm Nutamigen i o 5 rano pręży sie i robi kupkę bez placzow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lekarz coś zalecił? Mi kazał dziecku dawać probiotyki nawet przez kilka tygodni, żeby unormować pracę żołądka, dawałam acidolac i się poprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze cos w twojej diecie szkodzi, a na gazy kup herbatke koperkowa, mozesz niewielka ilosc podac malenstwu lub sama wypic . U nas pomagalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeszcze jedno. Jesli kupa ma konsystencje rzadkiej jajecznicy to wszystko ok, normalne przy karmieniu piersia. Ale ten sluz niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy bedzie probiotyk, pani w aptece na pewno cos doradzi i podawaj duuuzo picia ;) lekarze mowia zeby nie "dopajac dzieci" ale to nonsens bo jak mu sie chce pic to nie nawodni sie jedzeniem. Na pewno mu tym nie zaszkodzisz ;) moj teraz ma podobnie ale ma 7 miesiecy i biegunka okazala sie byc ucxuleniem na mleko. O dziwo nie ma wysypki.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inta
Najlepsze są synbiotyki, np. Acidolac Baby, one dłużej pozostają w układzie pokarmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie a czym one się różnią, probiotyk od synbiotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synbiotyk to probiotyk + prebiotyk, dłużej działa przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoli
nie rezygnuj zbyt łatwo z karmienia piersią, przyjrzyj się swojej diecie.Spróbuj jednak odstawić mleko i produkty mleczne-często u niemowląt to jest główna przyczyna problemów jelitowych. U moich córek było to samo. Pomogła dieta i probiotyki-doradzilli mi w przychodni Latopic-podaje się raz dziennie przez 3 m-ce, można póxniej powtórzyć taką serię. A czasem jest tak że po 4 tymm-cu kupy same się normują bo dojrzewa układ pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grananana
Moje dziecko też tak miało, kupiłam acidoalc baby i podawał dłuższy czas, wszystkie kupki się unormowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×