Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marita81

Bielizna Kinga

Polecane posty

Gość Marita81

Witajcie! Pewnie sporo tematów o bieliznie na tym forum. Ale chcialam zapytac o bielizne Kinga. Zadowolone jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie istnieją takie firmy
Pierwszy raz słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita81
Polecam w google wpisac :-). Nietrudne, a ułatwia życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie istnieją takie firmy
Wiem co to google, ale nie słyszałam o takiej bieliźnie. Oooo, wpisałam i co? I nic, sytuacja jest taka sama, tylko że już słyszałam. A raczej widziałam nazwę w google. :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita81
Drugim krokiem jest wejście na strone :-). A ja pytam o opinie tych dziewczyn które noszą bielizne tej firmy. Czyli nie Ciebie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anima85
Beznadziejna, szybko się spiera i niszczy. Bardzo słaba jakość, a myślałam że będzie lepiej...szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
A ja moge polecić z czystym sumieniem. Mam kilka kompletów, nic się nie sprało nie zniszczyło. anima85 a może nieodpowiednio prałaś, że się zniszczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anima85
Prałam ręcznie w delikatnym płynie, więc myślę że robiłam to odpowiednio. Ja w każdym razie nie polecam, nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
Ja tez piorę ręcznie, a jeśli w pralce, to w specjalnym woreczku. I nic się nie dzieje. Poza tym jest dla mnie bardzo wygodna. anima85 a znasz bielizne LUPO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita81
Dzieki dziewczyny za opinie. Chociaż jak widzę są skrajne ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają ograniczoną rozmiarówkę i bardzo rozciągliwe obwody ( 70 będzie może pasować na dziewczynę z 80 cm pod biustem, jak nie z więcej), więc mało kobiet coś na siebie znajdzie. Trochę o Kindze znajdziesz tu: http://tiny.pl/v6kj http://tiny.pl/v6kp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaija
Ja mam całkiem dobre doświadczenie z tą bielizną i jest przede wszystkim wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaF12345
Bielizna jest super - czego najlepszym dowodem jest nominacja do Podlaskiej Marki Roku. Jest to plebiscyt, więc konsumenci sami głosują na najlepsze ich zdaniem produkty (głosować można do 25.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza
Biustonosze mnie osobiście nie pasują. Są dziwnie wyprofilowane. Kupiłam dwa i żadnego więcej. Figi natomiast są bardzo fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie słyszałam o tej bieliźnie to chyba jakaś nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
Fajna jest ta bielizna, bardzo lubię, ma sporo rozmiarów i fasonów, więc jest w czym wybierać, a teraz jest też na http://www.zlotewyprzedaze.pl/ - więc jeszcze taniej niż normalnie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu hurtownia bielizny i rajstop Marbet ma wyprzedaż bielizny Kinga (bustonosze nawet od 25 pln) dodatkowo w weekendy miewają promocje -3% lub - 5% na cały asortyment. www.hurtownia-rajstop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy więcej nie kupię .... innej bielizny :) ich biustonosze są idealne, bardzo dobre jakościowo, z lenistwa wrzucam do pralki, ale w woreczku na delikatne pranie, po roku stanik wygląda tak samo nauczona wieloma doświadczeniami z doborem bielizny, zwykle kiepskim, wiem już jak dobrać krój stanika odpowiedni dla mnie, zawsze biorę ten sam rozmiar i wszystkie pasują właśnie dzisiaj dostałam kolejną paczkę od nich i jestem zachwycona fakt, że ciężko dostać gdzieś w sklepie, ale mi akurat kupowanie przez internet nie przeszkadza ktoś wspomniał o dużej rozciągliwości i "tolerancji" materiału, na pewno zależy to od tego, z czego jest uszyty biustonosz, ale wg mnie to akurat ok, ważne, żeby dolna granica była dotrzymana, a jak przybędzie trochę tu i ówdzie na pewno nie zaszkodzi, że materiał jest elastyczny co do rozmiarówki, to mam problem ze znalezieniem stanika dla siebie w sklepie, a u nich jest zawsze. często kupuję przecenione, bo wtedy ich ceny są naprawdę atrakcyjne, ale w tym przypadku zdarza się, że nie ma rozmiaru, jak w każdym sklepie zresztą w trakcie promocji, więc rozumiem, rozmiarówka wg mnie bardzo szeroka z czystym sumieniem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielizna KINGA w swojej ofercie ma bardzo dużo nowości. Konstrukcje biustonosza wyprzedzają polski rynek o co najmniej dwa lata. Idą na równi z zachodem. Ich Spacer jest obłędny ,a nowość na www.kinga.com.pl Turquise jest rekomendowana przez najlepsze brafitterki w Polsce. Ja polecam z czystym sumieniem. Bielizna świetnie się nosi i nie odkształca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Kingę kupiłam LIA M-2164 i ALDA M-1980 jestem zadowolona miseczki wyprofilowane a ten pierwszy kupiłam już drugi raz tak mi podpasował krój miseczek i znalazłam pól roku temu spoko sklep z dobrymi cenami lepsze niż w sklepie firmowym Kingi po co przepłacać są zwroty nie ma problemu polecam. http://www.ibieliznasklep.pl/biustonosz-lia-m-2164-p-24526.html http://www.ibieliznasklep.pl/kinga-m-449.html/kategoria=367

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaJ
Mam kilka sztuk bielizny z tej firmy już od dość dawna, najczęściej kupuje w https://ekskluzywna.pl tą markę również. Ogólnie staram się wybierać własnie polskie produkty, wtedy mam choć cień szansy że nie przyjechały z chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli bielizna to tylko polski produkt. Bielizna z Kingi super mam bardzo dużo kompletów z tej firmy jak i innych polskich producentów jak nessa i alles. Jeśli traci kolor bielizna jest źle praca, na każdej metce widnieje jaka temp. I jak prac:-) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli obwód rozciągliwy to tylko zależy od tego jaki model i ktora szwaczka szyję jak i z jakiego materiału jak wiecej lajkry to wiadomo ze 2razy zalozony bedzie delikatnie rozciagniety.Są modele ze będzie idealny 65 są modele ze musi być obwód 70 . Polecam również firmę Dama Kier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem firma Kinga nie ma ubogiej rozmiarówki firma szyję od 65 do 90 pod biustem 65 H tez się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×