Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Cześć Wam :) Dziewczyny,czy któraś z Was kupowała bieliznę Miriale. Można ją zakupić w formie wysyłkowej, kiedyś w gazetach były wkładki z ofertami tej firmy, ponadto stałe klientki Yves Rocher też otrzymywały tą ofertę.Jakie są Wasze doświadczenia z tą firma? Dzięki za wszytkie wypowiedzi, podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam ich klientką 1,5 roku bielizna jest ok iceny też są ok ale jest wielki problem żeby się wycofać nie radzę jakiś czas temu był o tej firmie krótki reportarz w TELEEKSPRESIE BARDZO WIELE OSÓB OSZUKALI NAWET NIE MAJĄ SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ TO DAJE DO MYŚLENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dannka
nie pakuj się w to . Ja dostaje co miesiąc 3 pary majtek, owszem nie są takie złe ale .........nie mogę się od nich uwolnić. gdy napisałam że już nie chce dostawać przesyłki to oni napisali że pomylili ofertę i dostanę inne, teraz czekam co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wypowiedzi.Oj zmartwiłyście mnie, bo ja jestem już po pierwszej odebranej przesyłce,kolejna rówinież jest interesująca,ale myślałam,ze bez problemu można zrezygnować z ich usług. Dannka- daj proszę mi znaćj ak potoczyły sięs prawy. Geri- a propos strony internetowej to znalazlam,ale nie w wersji polskiej, www.miriale.com Czekam na kolejne wypowiedzi i rady w jaki sposób ewentulanie mozna zrezygnowaćz ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżniczka
Cześć. Ja kupiłam w promocyjnej cenie ta bielizne, to bylo rok temu i teraz co jakis czas dostaje od nich oferty, ale zawsze dzwonie i rezygnuje i jak do tej pory nie miałam problemu. Ale nie wiem co byloby gdybym nie zrezygnowała z przesyłki albo chciałabym wogóle zrezygnować, słyszałam że strasznie ciężko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poke
ja tez dostalam pierwsza oferte koralowa bielizne, i dostalam tez oferte druga ktora jest rownie interesujaca ale nie mam kasy, wymyslilam ze skoro ta firma troche oszukuje to i ja ich oszukam jak przysla mi druga oferte to im nie zaplace, co o tym myslicie? czekam na porady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja póki co chcę zamawiać ich bielizne , bo po prostu podoba mi się. A jak bede chciała zrezygnować i pomimo moich usilnych stranań nie odniesie to pożądanego efektu to po prostu bedę odsyłać ich towar. Podróżniczko-a pod jaki numer telefonu dzwonisz, ja jakoś nie mam szcześcia siędo nich dodzwonić. Poke-cóż, sama musisz zdecydować... jak tak nie potrafiłabym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja22222222
Jak sie od nich uwolic...? Ja tez wpadlam w ich sidla........owszem bielizna suer ale ja chce sie juz wycofac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wivvi
Witam! Ja również skorzystałam z oferty Miriale. Co do bielizny to może być ale zauważyłam, że z wykończeniami to oni sobie chyba nie radzą. Ceny nie są za wysokie ani za niskie. Dziewczyny!!! mam ciocię, która pracuje na poczcie i poinformowała mnie, że jeżeli zamawiamy i przesyłka przychodzi zwykłym listem i nic nie podpisujemy to takie przesyłki często giną :o). Mógł wiatr je zdmuchnąć lub komuś innemu się przydać :o). Takie przesyłki nie są odnotowywane i firma, która je wysyła nie ma podstaw do wytyczenia sprawy o nie zapłacenie. Także powodzenia i miłego noszenia :o). A na pocztach to są takie bałagany............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia4
Dziewczyny a jakie kompleciki i ile już macie? I czy faktycznie któraś z Was postanowiła nie płacić za przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCEK
TO JEST NORNALNE CHAMSTWO ZEBY NIE PLACIC ZA OTRZYMANY TOWAR SZKODA ZE NA POCZCIE PRACUJA TACY PRACOWNICY JAK CIOCIA WIVVI KTORZY TAK DORADZAJA LUDZIOM UWAZAM ZE SKORA TAKA FIRMA MA DO MNIE ZAUFANIE I WYSYLA LISTEM ZWYKLYM TOWAR TO BYLABYM SWINIA JESLI BYM NIE ZAPLACILA POZDROWIENIA DLA POCZTY POLSKIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malizna
Dałam sie skusić ofercie i zamówiłam jakiś czas temu komplet bielizny Miriale. Bielizna nie jest wcale lepsza od tych, które ukazuja sie na rynku, ceny też nie są konkurencyjne. Uwolniłam sie od firmy przypadkiem. Dostałam raz i drugi przesyłke pod moją dłuższą nieobecność w domu . W zwiazku z tym otrzymałam upomnienie o zapłate rachunku. Po uiszczeniu opłat po drugiej zwłoce bielizna przestała przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
do: Lucek Tak, jest to chamstwo jesli zamawiasz i nie placisz. Natomiast jak nazwiesz wciskanie towaru, po tym jak zrezygnowales z uslug firmy? Naciaganiem? Balaganem i brakiem kompetencji? Superchamstwem? To ze wysylaja towar do Ciebie zwyklym listem to nie jest zaufanie tylko skompstwo i naciaganie! Przy czym pobieraja za to oplate w wys. 9,90 (jesli dobrze pamietam). List zwykly kosztuje ich cos kolo 3 zl. Wysylanie upomnien - zadan zaplaty przy braku mozliwosci udowodnienia, ze wyslano towar kwalifikuje sie do zgloszenia do prokuratury. Ale oczywiscie szkoda sie w to bawic, bo nie ma podstaw do upomnien. Pozdrawiam! Slawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, tez kiedys zamowilam sobie komplecik w promocyjnej cenie z te firmy, jak przychodzi ich oferta to odsylam karteczke ze nie chce nic zamawiac. Ale ja mam problem taki, iz pierwsza bielizna bylo ok, ale majteczki byly za duze to im odeslalam, ze maja mi z mienic numer mojej bielizny, uczciwie zaplacilam za komplet, minelo chyba z 4 miesiace i nic mi nie odeslali. Ponoc mozna odsylac zly rozmiar ale nie otwierajac opakowania, ciekawe w jaki sposob mam to niby wiedziec nie ogladajac bielizny, rozmiar rozmiarowi nie rowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety własnie mnie tez to spotkało...przysyłają mi ciągle jakieś oferty z majtkami, może i niezłe sa, ale ja nosze stringi, a te są takie zabudowane... :-) Oczywiście, nie zapłaciłam za nie, to już komornikiem mnie straszą - wezwania do zapłaty mam średnio co 3 dni, ale nic nie podpisywałam, więc nie bee za nic płacić! W sklapach też są przecież niezłe oferty -żadna rewelacja. A ceny takie sobie. Moze wreszcie ktoś utrze im nosa... :P Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
Ciezka sprawa z tymi rozmiarami. Nie wiem jak to mozna zalatwic. Teoretycznie w ciagu 10 dni zawsze mozna odstapic od sprzedazy bez podawania przyczyny. W takich sprawach firmy raczej stoja na przegranej pozycji w sadzie. Ale wiaze sie to ze zwrotem kasy a nie wymiana towaru. O ile sie oczywiscie zrezygnowalo sie na pismie lub niczego nie podpisywalo - ale to raczej PAtulka malo prawdopodobne, bo wysylaja po przeslaniu zgloszenia. Jesli strasza komornikiem, nalezy odpisac, ze po wyslaniu jeszcze jedejgo takiego pisma zglosi sie sprawe do prokuratury za wyludzanie pieniedzy. W podobny sposob dziala "mlody technik". Tez mialem z nimi problemy. Wysylaja niezamowione czasopismo a pozniej monity o niezpalacenie faktury. Napisalem do nich maila o podobnej tresci uzywajac zwrotow typu: "bardzo nieuprzejmie i niegrzecznie prosze o gwaltowne odstosunkowanie sie ode mnie". Poskutkowalo. Pozdrawiam Slawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czytam i aż jestem przerażona co to będzie. Nie mam czasu i ochoty urzerać się z tą firmą.Cóż najpierw zamówiłam a dopiero później spytałam Was o opinię, będę mieć nauczkę na zaś... A za przesyłkę zapłacę i od razu poproszę o skreślenie z listy klientów, a jak co to będę korzystać z rad Sławka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czytam i aż jestem przerażona co to będzie. Nie mam czasu i ochoty urzerać się z tą firmą.Cóż najpierw zamówiłam a dopiero później spytałam Was o opinię, będę mieć nauczkę na zaś... A za przesyłkę zapłacę i od razu poproszę o skreślenie z listy klientów, a jak co to będę korzystać z rad Sławka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza8
A co powiecie na to, że ja zamówiłam kompet z oferty zamieszczonej w piśmie kobiecym, ale nigdy nie ujrzałam go na oczy (a zamawiałam w lutym!)? Dziś zaś otrzymałam ponaglenie do zapłaty, przy czym za ten komplet i coś jeszcze innego, czego również nigdy nie zamawiałam i nie dostałam. Żadnego katalogu od nich nigdy nie dostałam, żadnej przesyłki z bielizną. Czyżby na mojej poczcie byli tak zachłanni ludzie, że każdą niepoleconą przesyłkę zagarniają dla siebie? A za co ja mam im płacić firmie? Za coś, czego nigdy nie otrzymałam? A mają oni jakieś potwiedzenie, że w ogóle coś do mnie wysłali? A może nigdy? To po prostu brak szacunku dla klienta i chyba jakieś oszutwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrynia
Heyah! Podobnie jak Pyza..wczoraj dostalam rk za cos co nie wiem..wypisane sa jakies kody itp ale nigdy nie otrzymalam zadnego towaru..co to oznacza?Dzis od rana probuje sie do nich dodzwonic ale non stop zajete..No nic postaram sie poprzez emaila ale to juz przechodzi wszelkie granice.A juz myslalam ze taka fajna firma..:( Jak tylko cos dowiem sie to dam znac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrynia
Heyah! Podobnie jak Pyza..wczoraj dostalam rk za cos co nie wiem..wypisane sa jakies kody itp ale nigdy nie otrzymalam zadnego towaru..co to oznacza?Dzis od rana probuje sie do nich dodzwonic ale non stop zajete..No nic postaram sie poprzez emaila ale to juz przechodzi wszelkie granice.A juz myslalam ze taka fajna firma..:( Jak tylko cos dowiem sie to dam znac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrynia
Heyah! Podobnie jak Pyza..wczoraj dostalam rk za cos co nie wiem..wypisane sa jakies kody itp ale nigdy nie otrzymalam zadnego towaru..co to oznacza?Dzis od rana probuje sie do nich dodzwonic ale non stop zajete..No nic postaram sie poprzez emaila ale to juz przechodzi wszelkie granice.A juz myslalam ze taka fajna firma..:( Jak tylko cos dowiem sie to dam znac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrynia
Heyah! Podobnie jak Pyza..wczoraj dostalam rk za cos co nie wiem..wypisane sa jakies kody itp ale nigdy nie otrzymalam zadnego towaru..co to oznacza?Dzis od rana probuje sie do nich dodzwonic ale non stop zajete..No nic postaram sie poprzez emaila ale to juz przechodzi wszelkie granice.A juz myslalam ze taka fajna firma..:( Jak tylko cos dowiem sie to dam znac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_21
No właśnie, jak to jest??Ja zamawiałam bieliznę w marcu - jeden komplet.Nie dostałam od nich do tej pory nic: ani bielizny, ani żadnego wyjaśnienia, co siędziało z moim zamówieniem przez to pół roku. A wczoraj dostałam ponaglenie (czy też wezwanie do zapłaty) na kwotę prawie 100 zł!!Do mojego zamówienia z marca doliczyli jakieś inne za 70 zł.Nawet nie wiem co to jest i jak wygląda.Po przeczytaniu waszych wypowiedzi zastanawiam się, co jeszcze możnaby z tym zrobić (oprócz tego, że oczywiście nie zapłacę im za coś czego nie dostałam).Macie jakieś sensowne pomysły??Mam jeszcze prośbę do Sławka_jeśli możesz, podaj mi proszę, na jaką to ustawę oni sami się powołują.Z gory dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offgirl
ja mam ten sam. dokladnie ten sam problem co wkurzona. wyslalam ta ulotke o bieliznie za 30 zl w marcu lub lutym nawet nic nie dostalam i mam rachunek na 100 zl! takze czekam na rade. dodzwonic sie od kilku dni nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_21
tylko co by tu z nimi zrobić??Bo wygląda na to, że jak nie zapłacimy rachunku to i oni sami za dużo też nie wskurają... Ale ja nie lubię takich igraszek z klientami. A może to się kwalifikuje do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta??Ktoś się w tym orientuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_21
tylko co by tu z nimi zrobić??Bo wygląda na to, że jak nie zapłacimy rachunku to i oni sami za dużo też nie wskurają... Ale ja nie lubię takich igraszek z klientami. A może to się kwalifikuje do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta??Ktoś się w tym orientuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
Witam Panie, pytanie podstawowe w jaki sposob wysylane sa rachunki czy ponaglenia?? mialem na mysli wyludzanie pieniedzy: art. 271 § 1 ustawy z dnia 6.06.1997 r. - Kodeks karny (Dz. U. nr 88, poz. 553 ze zm.). z artykulu z neta: http://www.bankier.pl/firma/podatki/multiarticle.html?article_id=1145886 z drugiej strony wiem juz skad na allegro tania bielizna miriale ponizej kosztow :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×