Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomidorekaa

Bielizna pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość pomidorekaa

Hej Takie pytanie jak często ubieracie się ekstra dla facetów? Chodzi mi o coś dodatkowego poza standardową bielizną - np pończochy, ekstra koszulka czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz w c/h/u/ pisdzielcu zasmarkany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie problem rzadko to raz w miesacu roku? Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta na stole, w łóżku, albo w wannie bez pończoch wyglądałaby jak goła żarówka na drucie u sufitu. Światło jest, ale nie ma blasku. No ale nie wszyscy tak mają, niektórym wystarczy latarka w telefonie, i lezą do niej jak ćmy. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często:) Robię to nie tylko dla mojego faceta,ale również dla siebie.Lubię mieć na sobie seksowną bieliznę na codzien jak i do łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy tylko mam okazje, robie to bardzo chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często bo lubię przebieranki jeśli o to pytasz :) mam różne takie zestawy taki ostatnio kupiłam http://www.seks-shop.com.pl/przebranie_swiateczne.php?pro_id=2873&jinglebell_gorset_3-czesciowy_czerwony_komplecik bo świeta się zbliżają więc pod sukienkę elegancka na wigilie mam zamiar założyć ;). Poza tym mam jeszcze parę przebrań: pielęgniarkę, stewardessę i pokojówkę i czasem u niego w tym sprzątam :) http://www.seks-shop.com.pl/przebranie_pokojowki.php?pro_id=2751&koronkowa_bielizna_-_pokojowka_-_baci_lingerie to znaczy usiłuję w tym sprzątać bo zazwyczaj tylko wchodzę do pokoju i potem to mogę jedynie łóżko posłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym mam słabośc do ładnej bielizny tak w ogóle. Lepiej sie w niej czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje bielizne koronkowa w postaci szycia na miare :-) zapraszam! Intima soft lingerie -fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×