Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bilans 2 latka ale się wkurzylam

Polecane posty

Gość gość

Syn 93 cm 15,5 kg a lekarka mi mówi żebym na jego jedzenie uważała bo wazy tyle co 4 latek... Sorry ale duży jest i tyle. Nie wpisała mu otyłość, bo grubości po nim nie widać zresztą apetyt mu spadł a ja nigdy nie latalam za nim z łyżką. Je zdrowo nie daje mu zapychaczy, chociaż może kaszka jest takim zapychaczem, koncze z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co Cie bulwersuje, prawda ? moj piecioletni syn ma 106 cm wzrostu i wazy 16 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko a co ja mam powiedzieć jak moja córka ma 123cm wzrostu i waży 35kg,ma 5,5roku, lekara mówi żeby genom nie pomagać hehe. dodam że jak miała dwa latka też ważyła 15kg i mierzyła 93 jak miała 3 lata miała 103 wzrostu i 22kg 4 lata 114 i 29kg 5 lat 119 i 32 teraz ma 5 lat i osiem miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma dwa lata i tez 93 cm,wazy 13 kg, i wygląda normalnie,nie gruby i nie wychudzony wiec jak twój wazy te 2 kg wiecej to moze chciala ci zasugerować zebys go nie upasla. Moze wiecej ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyll
Jesteś ślepa czy głupia? Kobieto, moja córka ma pięć lat, jest dokładnie w połowie siatki centylowej, i waży tyle co te twoje prosiątko. Zróbże z syna dziecko, bo będziesz go toczyć jak kulkę zamiast prowadzić za rękę. Dodam że kiedyś podawałam córce pewną kaszkę, sądziłam że podgoni małej np wzrost. Córka po dwóch tygodniach zyskała dodatkowe wałki ale przecież to widać więc odstawiłam kaszkę, odstawiłam dodatki masła i po kolejnych tygodniach moje dziecko znów wyglądało zdrowo. Przecież nie hodujemy na mięso, prawda (tym bardziej dla chorób stawów, serca i innych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maly ma 2,5 roku. Ma 99cm i wazy 16 kg. I lekarz mowi ze jest ok bo na siatkach centylowych waga i wzrost sa proporcjonalne. Oba w przedziale 95-97 centyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 2 latka, 96cm i 14kg i jest chudzielec, dużo tez zalezy od kości, sama waga jeszcze nie musi świadczyć o otylosci. Syn mojej kumpeli ma 2,5 roku, tez 96cm i 16kg a wcale nie jest gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gociu, to moze moj synek o ktorym piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka 11 letnia ma 160 cm i waży 31 kg. Ale macie spaślaków. Będą ich wyśmiewać w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie zlecialy mamuski, ktore nawet zdania nie potrafia zbudowac bez obrazania innych. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miała na bilansie 2-latka 102cm i 18 kg, teraz ma 12 lat i 56kg i 168 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo taka prawda. Grube dzieci zawsze miały / mają / i będą mieć przewalone w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTFF
His infernal majesty, ty faktycznie nic nie mów. Opisujesz jakieś kalectwo u córki. To przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ostatnio podskoczył na siatce centylowej z wagą? Mój syn miał na bilansie 94cm i 14kg i wygląda dobrze, ani gruby ani chudy. Dla porównania nasz sąsiad ma 15,5 kg i 90 cm i widać, że tłuściutki. Moimzdaniem wolała ostrzec, żeby za 2 lata nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym się bulwersujesz? masz małe grubasisko i dobrze, ze lekarz to dostrzegł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma 95cm i 14,5kg. Ale ma prawie 4 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale 95 cm wzrostu dla 4 latka to niskie dziecko. moja corka ma 2 i 90 cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale takie dziecko wcale nie jest grube, tylko wysokie jak na swój wiek! Przy takim wzroście ta waga jest jak najbardziej ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dziwic, że takie grube te dzieci jak w tematach o jedzeniu piszą znawczynie ze dziecko powinno jesc dwa obiady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże ale z was płytkie jędze mój na bilansie miał 98 cm i 17 kg:-) i uprzedzając wszystkie święte krowy nie jest gruby lekarka powiedziala ze wszystko w normie i ze jest duży jesli chodzi o wage nie mam się martwić bo nie widać że tyle waży poprostu bedzie mial ciężkie kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w czym problem? Czym się wkurzyłaś? Na bilans idzie się po to żeby pediatra ocenił problem i zauważył ewentualne nieprawidłowości, u twojego dziecka zauważył zbyt dużą wagę w stosunku do wzrostu, nie wpisywała dziecku otyłości tylko zwróciła uwagę żebyś uważała na jedzenie- sama to piszesz. Skoro jesteś fachowcem, dziecko według Ciebie wygląda "zdrowo" i wszystko jest ok to karm je dalej po swojemu, tylko po co ci wtedy konsultacja z pediatrą? Taka waga powinna ci zapalić światełko ostrzegawcze w głowie, pojawia się problem i dobry czas żeby coś z tym zrobić, albo więcej ruchu, albo zmiana żywienia. I ma rację, bo mój tyle waży przy 103 cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój ma 2 latka i 3 mies. i waży 11,6 i ma 89 wzrostu i co Wy na to ? za chudy? ale zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:43 jakiś chudy karakan zabiedzony i ty się jeszcze z tego cieszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:29 4 lata i 95cm? hahaha z metra cięty, może w wieku 20 lat dobije do tych 170cm.. ale wątpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wpisu wyżej - ale Ty nieszczęśliwa jesteś , smętne zawistne babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wesoła i nie lubię niskich i chudych facetów :D facet ma być wysoki i zbudowany, a nie zabiedzony karakan w rurkach aha- i powinien mieć włosy na głowie.. nie żadna łysa śmierdząca pała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, zadalam sobie trud i wbilam dane ktore podalas w siatke centylowa. Jesli chodzi o wzrost to twoj maly jest w przedziale 50-75. Jesli chodzi o wage: 75-90. Tak wiec nie idzie to w parze. Moj maly tez jest duzy, ale i wzrost i waga sa na tym samym centylu. Oba pomiedzy 95-97. A duzo je czy raczej niejadek? A teraz mu waga skoczyla? Moze tak akurat wyszlon a wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziecko 16 miesięcy 10 350, 79 cm. Dużo czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a duzo czy nie? a mało czy nie? pewnie ja głodze dziecko bo moja córka wazy 11 kg a ma dwa lata...... ktos inny daje za duzo jesc.... a moze zostawmy to naturze i dzieciom, wkoncu nie ma badan mnaukowwych ze te cięższe sa bardziej inteligente nod tych "lekkich" i na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwierze ze 93 cm i 13 nie jest wychudzony bo moj syn 86 cm i 13 kg.dopiero wyglada normalnie! Dopoki nie dobrnal do 12 kg.to byl szkieletor.wzrost mial 2 cm nizszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×