Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hana montana

bio silica

Polecane posty

od niedawna używam BIO SILICI firmy OLOMP. jakie macie opinie na temat tego preparatu. ch ciałam wzmocnić swoje włosy i paznokcie ale nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam wybierając bio silice??? doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaaasas
paznokcie szybciej rosną ale są tak samo \"miękkie\" jak przed ... włosy tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie polecam. liczylam na to ze poprawi wyglad moich wlosow....ale sie przeliczylam:O roznicy nie widac. moze paznokcie byly mocniejsze ale cera i wlosy nie ulegly poprawie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
ja obecnie biore silice nie wiem z jakiej formy ale pewnie chodzi o to samo. narazie efektow nie widze bo dopiero 7 polknelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleniaa
Zanim poznałam Bio-Silicę, próbowałam absolutnie wszystkiego: szamponów przeciw wypadaniu, toników, odżywek i ampułek- bez żadnego efektu. A odkąd zaczęłam stosowanie tego preparatu, raz na zawsze rozprawiłam się z problemem wypadających włosów. Po zakończeniu kuracji, zauważyłam że są one mocniejsze, mniej wypadają, a także że włosy szybciej mi rosną. Do tego poprawił się stan mojej cery z tendencją do trądziku- teraz jest gładsza i wyskakuje mi mniej "niespodzianek". Paznokcie szybko mi rosną, są mocne i gładkie. Tabletki w kapsułkach świetnie odpowiadają moim potrzebom- łatwo się je przełyka, a ja już nie mam kompleksów! Już nie muszę się wstydzić- polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna341
Bardzo często spotykam się ze stwierdzeniem-mam kr***e paznokcie,wypadają mi włosy,moja skora jest w nie najlepszej kondycji.Takie objawy to efekt niedoboru witamin i minerałów.Preparat Bio - silica Piękne włosy, skóra i paznokcie od Olimp Labs nie tylko uzupełnia te braki W swoim składzie posiada tak cenne składniki jak ekstrakt ze skrzypu polnego i pokrzywy.Te cenne rośliny stosowane od dawna przez nasze babcie wzmacniają włosy i paznokcie.Aminokwasy oraz kolagen wzmocnią i odmłodzą naszą skórę.Opakowanie zawiera30 łatwych do połknięcia kapsułek.Wystarczy systematycznie zażywać po dwie dziennie aby nasza skóra ,włosy i paznokcie wzbudzały zazdrość u koleżanek.Zażywam preparat Bio - silica Piękne włosy, skóra i paznokcie od 3 miesięcy,a już po miesiącu stosowania zauważyłam ogromną poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanutaJ
Witam. Od czasu stosowania kapsułek Bio Silica, zauważyłam, że moje paznokcie stały się twardsze.Nie są już tak łamliwe. Ponadto zauważyłam, że moje włosy nie wypadają w takich ilościach jak dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga D
Ten preparat doskonale spełnił moje najśmielsze oczekiwania: od czasu gdy zaczęłam go zażywać, moje włosy stały się mocniejsze, mniej wypadają, a skóra dotknięta trądzikiem stała się gładsza, o bardziej równomiernym kolorycie. Zauważyłam, że moje paznokcie szybciej mi rosną, mniej rozdwajają się i są mocniejsze. Dzięki niemu nabrałam pewności siebie i raz na zawsze rozprawiłam się z moimi niedoskonałościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiax1
Mnie te tabletki pomogły już po kilku tygodniach. Używałam na włosy, bo zaczęły mi wypadać i już po miesiącu wydawało mi się, że wypada ich znacznie mniej. Bio Silica ma dobry skład i cena też przystępna, bo często są promocje, ja swoją kupiłam w DOZ za jakieś 14zł, to dobra cena. Nie wiem jak działają na paznokcie, bo z nimi nie mam problemu, więc tu nie zauważyłam żadnej różnicy, ale z działania na włosy jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata267
Polecam gorąco ten preparat dla wszystkich takich co ja, którzy mają problemy z włosami, skórą i paznokciami.W krótkim czasie włosy wyrażnie przestały wypadać i stały się błyszczące, paznokcie już mi się nie rozdwajają a skóra stała się gładka.Jeszcze raz polecam, bo naprawdę warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola_1986
Bio Silica to jedyny preparat o tak szybkim działaniu, niespełna po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam efekty. Moje paznokcie są twardsze, nie łamią się i nie rozdwajają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który preparat jest lepszy Silica czy Bio Silica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz sposób odżywiania ma bardzo duży wpływ na zdrowie i wygląd paznokci, a gdy mamy duże niedobory minerałów i witamin wspomagajmy się preparatami!!! Warto sięgnąć po produkty Olimp Labs, choć bez wiary i czasu niewiele uczynimy!!! Preparat Bio Silica to unikatowe połączenie ekstraktów ziołowych działających wielowymiarowo. Przyjmując go 2 razy dziennie, przez miesiąc można zauważyć ogólną poprawę kondycji włosów i skóry. Płytka paznokcia nieznacznie grubieje, ale to proces wielomiesięczny, jeśli ktoś posiada wyniszczony organizm. Równie istotny jest fakt, że kapsułki łatwo się połyka podczas posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaAgaa
Z Bio Silicą zetknęłam się całkiem niedawno po raz pierwszy i nie zawiodłam się. Efekty jej działania zauważyłam przede wszystkim na włosach. Zażywanie preparatu wyraźnie je wzmocniło, a po licznych farbowaniach były naprawdę mocno nadwątlone i wychodziły mi niemal garściami. W miarę zażywania suplementu Bio Silica stopniowo ta tendencja malała i właściwie można powiedzieć, że sytuacja została opanowana. Kuracja wzmocniła także moje paznokcie i poprawiła stan cery, jest wyraźnie gładsza. Preparat ogólnie przyjął się u mnie bardzo dobrze, nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych, działa tak jak powinien, jest naprawdę świetny i z czystym sumieniem mogę polecić. Dodam jeszcze, że jest w formie łatwych do połykania kapsułek, co dla mnie jest dodatkową zaletą, bo suplementy często mają formę wielkich tabletek, których nie znoszę, a tu miła niespodzianka. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocca
nie polecam, Anna Przybylska brała i wylądowała w szpitalu z rakiem trzustki. przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to najlepszy preparat urodowy nie znam lepszego a stosowałam już ich mnóstwo, polecam cera włosy paznokcie po roku zażywania wypiękniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę myślicie/myślisz, że nie widać, że te wszystkie zachwycone opinie to reklama producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIOaktywna
To po jakim czasie jest efekt zależy od stanu naszych niedoborów i przyswajalności preparatu,ale pewne jest, że są efekty tylko po dłuższym regularnym stosowaniu, minimum 1-2 miesiące. Ja również miałam bardzo kruche paznokcie ,ale włosy wypadały mi w dużych ilościach mimo,iż zdrowo się odżywiam. Odkąd zaczęłam stosować Bio silica, teraz Bio silica Max zauważyłam wielką poprawę... Już po miesiącu stosowania wypadało mi o 50% mniej włosów.Obecnie stosuję już 3 miesiące i praktycznie nie wypadają wcale. Zachęcam też do spożywania oliwy z oliwek,lub oleju lnianego, dodatkowo wzmacnają paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaa83
Bardzo dobrze ze tutaj trafiłam bo po ciązy moje włosy po prostu w pewnym momencie zaczęły mi wypadać garściami. I tak naprawde chyba wtarłam w nie miliony odzywek które jednak nie do końca zadziałały tak jakbym chciała a na pewno na efekty musiałabym czekac z pół roku. Dlatego właśnie chyba czas iśc za Waszymi głosami i posłuchac jesli chodzi o przyjmowanie własnie takich konkretnych suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam od zawsze problem z wypadającymi włosami, ale sytuacja jest na razie opanowana. Zakupiłam na stronie apteki czerwonej vitapil od 2 miesięcy stosuję i naprawdę są efekty. u fryzjera zakupiłam też odżywkę przeciw wypadaniu keratesa i razem jest efekt polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morlla
Miałam podobne problemy, włosy miałam w złej kondycji, wypadały, były matowe i plątały się, paznokcie łamały i rozdwajały. Po dwóch miesiącach brania Bio Silici już widzę dużą poprawę. Bio Silica ma największą na rynku zawartość skrzypu polnego, dodatkowo cynk i cystyna bardzo dobrze wpływają na włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz spróbować, opakowanie kosztuje chyba koło 20 złotych więc to nie jest aż taki wydatek, a starcza na miesiąc, bo bierze się jedną tabletkę dziennie, mi ten suplement pomógł już w sumie po jednym opakowaniu, ale brałam jeszcze przez 2 miesiące, na razie robię przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graża11
Dostałam darmowe próbki kosmetyków do pielęgnacji włosów z platformy rekomenduj.to , w zamian trzeba tylko wstawić opinię tym kosmetykom . Teraz mają być testowane kosmetyki do pielęgnacji twarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saniaa
Ja sama używam bio silica max, na włosy świetnie działa, wyglądają zdrowo, błyszczą, paznokcie w końcu przestały sie rozdwajać i łamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie bardzo podobne są powyższe obszerne wypowiedzi co od razu można zauważyć i przywołuje na myśl...Reklama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numbernabis
moja znajoma Sasza zaczeła używać tych tabletek i po kilku dniach kuracji zaczeła wymiotować krwią .... więc są c*****e !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkowska
Jak tak sie zastanawiam czy nie zacząć przyjmować, bo po ciązy sypia mi sie włosy az mnie po prostu trafia, a tez nie wiem co dokładnie przyjmować. CO radzicie zeby było dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj mi pomogły, kupiłam sobie wersję max. Ja akurat stosowałam przez jakieś 4 miesiące a efekty widziałam tak po ponad miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazania
W temacie jest bio silica, więc każdy kto używał na ten temat się wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×