Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cierpiaca 35

biore concor cor 2,5 i nie czuje sie dobrze!!!!

Polecane posty

Gość cierpiaca 35

Witam wszystkich którzy mieli z tym lekarstwem kontakt.Biorę go juz miesiąc pół tabletki rano na szybkie tętno ale nie widzę poprawy.Co rano to samo po śniadaniu tachykardia mam już tego dość, a w ciągu dnia nie czuje sie wcale lepiej,jestem jakaś pobudzona rozstrzesiona . Skoro to bloker to powinnien pomagac,a nic nie daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CO PRAWDA NIE BIORE ZADNYCH LEKÓW,ALE PULS MIAŁAM TEZ WYSOKI Z TYM.ZE U MNIE PO 2 LATACH ZNALEZIONO PRZYCZYNE. czy ty wiesz od czego masz te wysokie tetno? Jezeli nie znaleziono Ci przyczyny to radze zebys zbadała koniecznie poziom ferrytyny w organizmie,oznaczyła zelazo we krwi bo braki zelaza powoduja takze przyspieszony puls i zbadała tarczyce.poza tym powinnas duzo pic bo to tez obniza puls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca 35
nika 28 mam stwierdzone wypadanie płatka ,pewnie mam nerwice od kilku lat,a przyczyna wysokiego tetna dla lekarzy jest nieznana,moze to płatek ale te poranne tachykardie sa straszne,boje sie ich,zdarzaja sie tez nocne kołatania,lek powinien juz zadziałac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca 35
wyniki mam w normie,hemoglobina tez,a co to jest poziom ferrytyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam
ale całą tabletkę, z tym, ze mam niskie ciśnienie i na mnie działały okropnie. Ale widzę, że Tobie w ogóle nie pomaga, w takim razie powinnaś porozmawiać z lekarzem o zwiększeniu dawki, nie rób nic na własną ręke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca35
ja tez mam niskie ciśnienie i dlatego biorę pól choć kardiolog dal cała ale internista mówił ze pół wystarczy bo cała będzie obniżała ciśnienie a ma zmniejszyć tętno.Jestem ciekawa bo te leki to przewaznie na cisnienie to ktory jest najlepsz na tetno,a przy tym mam nerwice co brac na nia poza ziolkami czy z lekiem tym mozna brac hydroxyzyne ,ciagle czuje jakieś drzenie,i te nocne wybudzajace kołatania mnie wykonczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
tez mam wypadanie platka,tylko ze ja mama tetno ok,ale za to nierowne bicie serca:( ja zazywam Betaloc zok,pomaga mi...tez biore pol,ze wzgledu na niskie cisnienie...na nerwice choruje 14 lat i pomaga mi hydroksyzyna w syropie,ale biore ja wtedy,kiedy naprawde czuje sie zle i mozesz ja laczyc z lekiem ktory bierzesz,ale to i tak zawsze lepiej spytac lekarza.Jak masz po sniadaniu szybkie tetno,to staraj sie przed jedzeniem wypic szkl plynu i jesc lekkie sniadanie,zeby nie obciazac zoladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
acha,jak kiedys mialam szybkie tetno,to mnie swietnie pomagal Propranolol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca35
concor cor to nowoczesna forma propranolu ja do tego chyba mam silna nerwice bo nie wiem co jest nie tak robiłam juz badania i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferrytyna to jakby pula za[asowa zelaza w organizmie. Mozna miec dobra hemoglobine a zelaza w tkankach miec mało,ja tak miałam dlatego lekarze nie wiedzieli co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca35
dzieki nika a ci było i jak sobie poradziłas z tym tetnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam ciagle wysoki puls.chodziłam po internistach,kardiologach,robiłam wszystkie badania a oni ciagle,ze to nerwica.....az w koncu jedna dziewczyna powiedziała mi zebym zbadała poziom zelaza,ale nie taki normalny tylko włąsnie ferrytyne i wyszła mi TRAGICZNA ,dopiero wtedy lekarka dała mi zelazo na recepte i po ok miesięcu puls zaczoł spadac ,obecnie mam ok 76-80. Moja mam tez miała taki wysoki,ale u mojej mamy okazało sie ze ma nadczynnosc tarczycy. Zrób sobie te badanie i zrób na hormony tarczycy o ile nie robiłas. Bierz 2 razy dziennie magnez bo tez uspakaja serce no i koniecznioe tez zbadaj potas i wapn bo jak ich jest za mało to tez jest wysokie tętno. Zycze Ci zdrówka bo wiem jakie to okropne jest miec ten wysoki puls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa :)
Witam wszystkich :) Ja mam omdlenia wazowagalne typ mieszany. Bardzo często mdlałam. Naprawdę często... Trwało to 5 lat. Przeszłam chyba juz wszystkich lekarzy i wzięłam naprawaaaaaawdę duuuużo leków. A jakie mi wymyślali choroby.... No ale nareszcie trafiłam na ten dzień w którym przepisano mi lek concor cor 2,5 cała tabletkę rano i moje życie wróciło do dawnych lat. Czyje się wspaniale!!! Nie wiem co ten lek ma w sobie i nawet nie wie mój kardiolog ale naprawdę działa chociaż jest ten lek na poważniejsze choroby niż co ja mam ale ma to coś czego mój organizm potrzebuje. Moje życie bez CONCOR COR 2,5 TABLETKA RANO straciłoby zupełnie sens a dzięki niemu naprawdę czuje się super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa :)
A co chodzi o puls to naprawdę miałam z nim wielkie kłopoty. nie dość że bardzo skaczące to i czasem bardzo wysokie ale na dzień dzisiejszy mam w miarę wyrównane. CONCOR COR 2,5 TO MOJE LEKARSTWO NA LEPSZE ZYCIE!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imil
ja biorę concor cor 1.25 na niestailna choroba wieńcowa i od tego leku wpadam w depresje wię c go odrzuciłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaK3641
Uzywaliscie leku o nazwie Concor Cor 10? Bo szukalam informacji na temat tego leku i chcialam Was zapytac. Moze moglibyscie cos opowiedziec mi o tym prepearacie? Warto go kupowac, probowaliscie jakichs zamiennikow? Tu zanalazlam troche opinii o Concor Cor 10: http://www.listalekow.pl/concor-cor-10/ - uwazacie, ze to prawdziwe komentarze? Nie chcialabym sie i wydac bezsensownie pieniazki, dlatego czekam na Wasze cenne rady. Dziekuje z gory za ewentualna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concorka87
Concor bardzo dobry lek na tachykardię. Obniża szybko tętno i długo się utrzymuje w organizmie. Na arytmię w miarę dobry ( skurcze dodatkowe i częstoskurcz) zależy od dawek. Mało działań ubocznych...polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywalam kiedys concor cor 2.5,ale to bylo za malo dla mnie.Mam arytmie i wypadanie platka zastawki,do tego depresje i lęki.W ub.roku bralam lek concoram 5+10 mg - lek zlozony z concoru cor i 5 mg amlopinu,ale ten concoram mi nie sluzyl, z uwagi na skutki uboczne amlopinu.Teraz zazywam odpowiednik concoru tj.bisoratio 10 mg i to jest odpowiednia dawka dla mnie,czasem musze go brac tez wieczorem,bo moje serce pedzi jak szalone.Lekarz pozwolil mi na branie z tymlekiem hydroksyzyny 25 mg,nie ma interakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpkbozena
Ja od niedawna mam problemy z serduszkiem i nadciśnieniem, chyba menopauza po obniżeniu stanu hormonów tak się demonstruje w moim ciele. Biorę Concor cor 1/2 tabletki i Noliprel 1/2 tabletki i musze powiedzieć, że jak pamiętam, zeby wziąć to jest ok. Tętno spokojniejsze i arytmia znacznie rzadsza. To moje pierwsze zetnknięcie z takimi dolegliwościami i takimi lekami więc jak na pierwszy kontakt chyba leki trafione. Mam jednak nadzieję, że moje zdrowie kiedyś jeszcze wróci do normy jak menopauza przestanie mnie wykańczać.Bo to co jest teraz zupełnie mi nie odpowiada. Zasze byłam energiczną i pogodną osobą a teraz nagle wszystko się sypie. Może macie jakieś rady albo doświadczenia, którymi możecie się podzielić? pozdrawiam Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po ablacji minelo pol roku i dopiero zaczynam sie czuc dobrze ale polecam ten zabieg arytmia prawie zupelnie znikla sa minimalne kolotania raz na jakis czas ale to pikus z tym co bylo zniklo wysokie tetno izaczynam byc soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore ten lek na wypadanie platka i wysokie tetno Powiem wam ze od kiedy lekarz mi go przepisal czuje sie zdecydowanie duzo lepiej Spokojniejsza nie mam tego szybkiego tetna jedynie raz na kilka dni serce zakolacze ale to wszystko nic do tego co bylo.Na niski poziom zelaza polecam sok z buraka Nic tak szybko nie podnosi jego poziomu Zycze wszystkim duzo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- ludziki kiedyś na pogotowiu też mi przepisali c/oncor cor - lekarze diagnozowali mi nerwicę serca i brała M/ilocardin a gdy nie działał V/alidol - potem okazało się, że to na tle alergicznym na opary wdychane w pracy na które wówczas serce tak reagowało i dusiłam się tak, że lekarze zdiagnozowali mi astmę - po 2 latach bezskutecznego leczenia alergii bo leki nie działały po przeczytanym opracowaniu dr n. med. I/reny W/artołowskiej i bez aprobaty lekarzy, że ta ciężka alergia i bardzo złe samopoczucie jest od pasożytów - sama na własną rękę przebadałam się na wszystkie pasożyty z krwi - na przeciwciała IgG i IgM i to potwierdziło moje przypuszczenia - mam lamblie - lamblie dają objawy astmy i wszelkich alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ylko teraz wybic lambie na wałasna reke oczywiscie i po co chodzic po lekarzach jak oni i tak nie lecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd - do tego w biegunce trzy razy znalazłam - raz białe pesteczki jakby ogórka drugi raz widziałam białą większą pestkę kształtem podobne do pestka dyni i trzeci raz widziałam w biegunce kulki koloru i wielkości kremowe podobne do grochu tylko wydłużone - po oględzinach i informacjach o pasożytyach w g o o g l e okazało się, że to tasiemiec psi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- także szukajcie przyczyn swoich dolegliwości - nie dajecie się zbyć lekarzom , że macie nerwicę bo leki nie działają ! - polecam dietę warzywną owocową dr n. med. E/w/y D/ąbrowskiej uz/drawiającą na wszystkie choroby inaczej p/ost D/aniela z P/isma Św. - zobaczcie wykłady z E/wą D/ąbrowską na youtube i na jej stronie - NIE DAJECIE SIĘ LEKARZOM że macie NERWICE - neurotoksyny do pasożytów uszkadzają nam komórki i narządów wew. i układu nerwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bij tasiemca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to wiemy ,wiemy a reakcja na to jest nerwica i to tez jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z dziś - tylko szkoda, że lekarze o tym nie wiedzą - tylko trują nas chemicznymi lekami wg "procedury" - a może nie chcą wiedzieć bo ile razy mówiłam o pasożytach lekarzom to patrzyli na mnie jak na wariatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak,biznes to biznes,nikomu nie zalezy aby cie wyleczyc,tylko pisac lekarstwa chemiczne i nakrecac koniunktóre,dlaczego medycyna to farsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×