Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca Magdalena

biustonosze Triumph - warte swojej ceny?

Polecane posty

Gość pytająca Magdalena

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanik
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghfd
Nie. W takiej cenie możesz mieć o wiele lepszy stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca Magdalena
o jakich firmach myślicie? ja kupuje biustonosze z T - ale 159 zł? dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, warte. kupowałem je swojej ex, naprawdę fajnie w nich wyglądała i były dośc trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanik
Ja w tej chwili noszę Effuniaki (staniki Ewy Michalak), prócz tego mam kilka staników formy Dalia, Samanta oraz KrisLine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca Magdalena
kris dobra firma kupujesz w internecie? tu gdzie mieszkam nie ma krisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanik
Nie, w zaprzyjaźnionym bieliźniaku. :) Effuniaki znasz? Jeśli nie to warto poznać. Tylko jedna uwaga -mają własną rozmiarówkę i trzeba używać kalkulatora na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca Magdalena
jeśli kupuje/kupowałam biustonosze to triumph - moim zdaniem jakość genialna - cena droga krisline - polska dobra firma, cena i jakość atlantic - hmm, nie jest to firma dla kobiet z misczką 85d - i jakość, fiżbina wypada, deformacje stanika tuż po miesiącu oysho (w galeriach) never ever Effuniaki nie znam ale poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanik
A że tak zapytam -stanik masz dobrze dobrany? Bo patrzę po firmach jakie podajesz to mam wątpliwości. Warto żeby się zmierzyła -ciasno, na wydechu pod biustem i luźno w biuście. Triumph -został daleko w lesie z rozwojem marki. Jadą na opinii z czasów gdy byli jedną z nielicznych firm na rynku. Teraz się to zmieniło a Triumph dalej trzyma się tego co było kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca Magdalena
stanik sama dobieram od lat przy czym każda firma to inny rozmiar dobrze dobieram biustonosze mierze metrem obwód pod biustem i obwód w biuscie co do doboru stanika jestem zadowolona tak triumph nie rozwija się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanik
Ok, twierdzisz że masz dobrze dobrany stanik ale może choć podaj wymiary to ci powiem czy tak faktycznie jest. :) Jeśli nie chcesz to nie było tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAlalalaaa
jA PO CIĄŻY ZGŁUPIAŁAM ZUPEŁNIE :/ Mam pod biustem 79, a w biuście 92, jaki mam rozmiar. Poóżcie proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam biustonosze tej marki. Zawiodłam się na tak wychwalanej Milenie. Straszny rozciąglak. Mam pod biustem 79 cm, biustonosz kupiłam 75 a i tak był za duży. Oczywiście i triumphowi zdarzają się wpadki ale zazwyczaj jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię Triumpha za jakoś. Ale wyjątkowo podobają mi się też staniki z H&M szkoda że tak gównianej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia.Dobra.Rada
esotiqe - czeste, duze promocje i rabaty, fasony sexi i baaardzo wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiulek112
w Alles też duzy wybór i spoko ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 3 staniki Triumph. Wszystkie posiadam min. 3 lata! Jakość wspaniała! Mam dwa białe i jeden czarny. Biały pierwszy - w ostatnim roku troszkę się sprał, to znaczy tylko kolor wyblakł, ale nie ma co aż tyle oczekiwać, on jest najstarszy i ma już 4 lata. Poza tym koronka wspaniała!! nic się nie naderwało w niej! Cud jakość! Przedwczoraj spotkała go niestety przykrość :/ drut pękł w środku, tak po prostu na pół xd jestem sama zdziwiona ;o ale poza tym druty nie wychodzą!! z żadnego!! drugi biały - zaraz będzie 3 latka. Również kolor troszeczkę wyblakł, nie jest już śłicznie biały. Koronka idealna, druty perfecto! ;) Ostatni - czarny. Ma prawie 3 latka ;) Koronka milutka, cudowna, jedyny mankament to to, że troszeczkę wyszły mu takie kuleczki, takie zmechłacenia, ale to można wyczyścic. Druty super. Staniki za każdym razem dopasowywała ze mną Pani ze sklepiku i zawsze byłam bardzo zadowolona. To dzięki mojej Mamie zaczęłam tam kupować. Ona staniki Triumpha potrafi mieć po 5 lat!!! A co do cen.. No min. 80zł. Za czarny dałam najwięcej - około 140zł. Ale... warte swojej ceny. Od kilku lat nie kupuje staników, te są idealne. Noszę tylko te 3. Jutro wybieram się juz na małe odświeżenie, ale i tak z nich nie zrezygnuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mam problem z doborem stanika, noszd rozmiar 70 D. W wiekszosci sklepow najlepszy wybor jest z tych malych rozmiarow miseczki. W triumphie zawsze cos dla siebie znajde. Ceny sa wysokie, ale warte swojej ceny. Druty nigdy nie wylaza. Material i kolor dobrze sje trzyma. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK staniki Triumph kosztują w TKMax 6 funtów za sztukę ale was ta Polska okrada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleca polską firmę GAIA, szeroka rozmiarówka, cena przystępna, jakościowo bd. Noszę 70G i zawsze u nich znajdę coś poniżej 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
hmm...o jakości nie mogę się wypowiedzieć, możliwe, że są trwałe, ale to co jest kpiną to rozmiarówka - mam wrażenie, że jest bardzo wąska, nie jestem w stanie dobrać sobie tak stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
Polecam ! są dobre jakościowo i wytrzymałe ładnie eksponują biust i w ogóle . warto wydać ten pieniądz i poczuć się kobieco .. są również wyprzedaże i można kupić dobry stanik w świetnej cenie . znalazłam stronkę na której są wyprzedaże i niektóre modele w bardzo niskiej cenie jak na Triumph . www.ekubas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie! Triumph to moja ulubiona marka i trudno znaleźć coś, co będzie miało lepszy stosunek jakości do ceny! Ostatnio kupiłam bieliznę z rabatem 50złotych w sklepie www.telimena.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusekk
Ja bym tyle nie dała... Po co przepłacać jak można mieć to samo tylko nie mieć metki Triumph? Ja osobiście kupuję z firmy Alles i uważam, że całkiem dorównują tym z Triumpha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Nigdy nie kupowałam bielizny tej firmy. Ostatnio mysle o bieliźnie z https://www.paryzanka.eu/nowosci Maja świetną ofertę i mozna liczyć na pomoc w doborze odpowiedniego biustonosza. Na pewno znajdziesz tam cos dla siebie . Kada kobieta powinna miec odpowiednio dobraną bieliznę, to naprawdę dużo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×