Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska2637

Biżuteria

Polecane posty

Gość kaska2637

Czy uważacie biżuterię za część ubioru? Czy lubicie nosić dodatki - błyskotki? Macie jakieś swoje ulubione rodzaje biżuterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam, ale raczej delikatne i klasyczne. Zawsze mam jakiś naszyjnik a od czasu do czasu zakładam tez kolczyki. Tak przy okazji co myślicie o tym komplecie? http://www.preqursor.eu/piekno-i-elegancja/preqursor-jewellery-limited-collection/black-beauty.html Od tygodnia zbieram się by zakupić to cudeńko więc przy okazji skorzystam z Waszych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczny komplecik! taki klasyczny z nutą elegancji :) bardzo mi się podoba. lubię biżuterię z dodatkiem czarnym, to chyba dlatego że kolorowa do mnie nie pasuje :) ostatnio kupiłam podobne kolczyki do tych Twoich (tzn. jeszcze nie Twoich;)) tylko czarna obręcz jest trochę mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam bizuterie, ale tylko oryginalna i najlepiej recznie wykonana. Cenie srebro, kamienie polszlachetne i Swarovski, raczej nie nosze innych materialow. Takie hobby to droga sprawa, wiec swoja bizuterie w duzej mierze wykonuje sama. Ucze sie teraz wire wrappingu, a podoba mi sie sutasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2637
Karolina mi też się bardzo podoba ten komplecik preqursora! zresztą sama mam ich jeden komplet, który zakładam na specjalne okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartanka
ja lubie tylko naszyjniki, czasem ząłoże kolczyki, ael to tylko n ajakieś przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.preqursor.eu/piekno-i-elegancja/preqursor-jewellery-limited-collection/classics.html a co to tym myslicie? z jednej strony bardzo mi się podoba, ale z drugiej strony przed kupnem chetnie bym go zobacyzla bo nie jestem przekonana. Mam wrazenie ze swietnie bedzie pasowal do białej koszuli do pracy czy to gdzieś na kolację... co Wy o tym myślicie? bede wdxzieczna za wszelkie podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biżuteria to podstawa. Moje ubrania są raczej klasyczne, ale za to biżuterię mam bardzo oryginalną. Rockową, romantyczną, etno. Zależy jaki chcę mieć look, taką zakładam biżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olarubi
Witajcie,jakiś czas temu zaczęłam tworzyć biżuterię. Chciałam prosić was o opinię www.rubiline.blogspot.com Używam Swarovskiego, różnych pereł, kamieni szlachetnych, srebra ... Która biżuteria się wam najbardziej podoba? Ma może ktoś jakieś dodatkowe propozycje? Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olarubi
Witajcie, Od jakiegoś czasu tworzę biżuterię i chciałabym prosić was o pinię. Czy wam się podoba, a jeśli tak to które najbardziej? Jakieś uwagi lub propozycje? Co sądzicie? zdjęcia umieszczam na moim blogu: www.rubiline.blogspot.com Czekam na wasze wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszego fanpage''a na facebooku: https://www.facebook.com/MuyBienSklep Piękne, kolorowe bransoletki z kamieni pòłszlachetnych, z przywieszkami srebrnymi lub pozłacanymi. Serdecznie polecamy i zapraszamy do składania zamówień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsfs
kiedyś nosiłam tylko i wyłącznie kolczyki i to takie długie i wiszące i błyszczące i trzeszczące :) teraz już nie lubię takich i chodzę tylko w takich małych na nakrętki czyli np. małe perełki, czarne kropki, niebieskie różyczki... koniecznie nie wiszące. No i od jakiegoś pół roku podobają mi się dodatki typu zegarek i naszyjniki ale takie blisko szyi. Nie te wiszące tylko właśnie te przy szyi. Wszystkie wiszące odstawiłam na bok i chodzę tylko w dwóch na zmianę właśnie takich przy szyi. Oczywiście kupuje wszystko sztuczne na przecenach za 15, 20 zł. Nie wiem jak można kupować sobie złoty łańcuszek za 350 zł ! to dla mnie nie pojęte jak mam być szczera ja za 350 zł to bym nawet nie kupiła płaszcza na zimę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam biżuterię, uważam, że potrafi ona zmienić charakter każdej stylizacji :) Najbardziej lubię taką http://shushu.pl/modna-bizuteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja Borgia córka papieża
2014-02-01 15:36:06 dsfsfs "Oczywiście kupuje wszystko sztuczne na przecenach za 15, 20 zł. Nie wiem jak można kupować sobie złoty łańcuszek za 350 zł ! to dla mnie nie pojęte jak mam być szczera" A dla mnie niepojętym jest, jak można się obwiesić taką tandetą. To już lepiej nie mieć na sobie wcale biżuterii niż takie jarmarczne "ozdoby". Ja noszę na lewej ręce minimalistyczny stalowy (nierdzewny) zegarek i grubą srebrną obrączkę, na prawej obrączkę-pierścionek z białego złota z drobnymi diamentami, srebrne kolczyki wkrętki o średnicy około 3-4 mm z onyksem lub innym matowym kamieniem i ewentualnie srebrną bransoletkę na prawej ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę tylko łańcuszek, który dostałam od chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie jest ciężko znaleźć fajną biżuterię, tym bardziej, że jestem dość wybredna. Pierścionek (a raczej zestaw 3 obrączek) zaprojektowałam sobie sama, ale niestety projekt bransoletki przekracza moje możliwości, a marzy mi się jakaś ładna na co dzień. kiedy tylko mam czas, przegrzebuję internet, ale wszędzie to samo - srebrne bardzo ozdobne, jak na imprezę, albo do charmsów i te paskudztwa z koralików :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batussi
Dla mnie biżuteria jest nierozerwalną częścią ubrania - do takie dokończenie kreacji. Pokazuje ona nasz charakter i styl. Osobiście uwielbiam naturalne kamienie i bransoletki, robione właśnie z onyksu http://newcraft.eu/g59-bransoletka-kamien-onyks-55mm-1szt.html , ametystu czy turkusu. Jeśli noszę taką dużą niżuterię, to staram się już niczego nie zakładać - chyba, że małe kolczyki, które chowam za włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Gościu ("projekt bransoletki przekracza moje możliwości, a marzy mi się jakaś ładna na co dzień") napisz może do mnie senanque(at)senanque.pl, lub przez zakładkę kontakt na mojej stronie www. Nie raz już projektowałam na zamówienie (obecnie robię na zamówienie zestaw pięciu naszyjników, właśnie takich codziennych). Jak dotąd wszystkie Klientki, dla których projektowałam "pod ich gust" są bardzo zadowolone. Może i teraz mi się uda?;) --- http://www.senanque.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to uwielbiam mode na kolorowo wszyystko wtedy ladnie wyglada :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham biżuterię, uważam, że dzięki niej można lepiej wyrazić swój styl, poza tym w niektórych miejscach można ją naprawdę tanio kupić np w http://www.gdpoland.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam piękną biżuterię od Igalerii www.igaleriasklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wyobrażam sobie wyjścia bez biżuterii - na codzień raczej delikatne i stonowane ale jesli chodzi o jakies wyjscia to można juz bardzie efektownie. Sporo sie zaopatruję tutaj - http://newcraft.eu cenowo sa naprawde rewelacyjni i jest w czym wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×