Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agness28

Biżuteria ręcznie robiona

Polecane posty

Hej dziewczyny !! Zaczęllam robić biżuterię Bardzo proszę oceńcie ją bo nie wiem czy mogę gdzieś ją pokazać :) Zapraszam na stronkę może niezbyt profesjonalną ale pracuję cały czas nad jej wyglądem ... www.agness.freewebweb.com Mam pelną glowę pomysłów i nie chce już robić do szuflady wiec co o tym sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Karolincia23 cena tego niebieskiego to 35 zł Mieszkam w Irlandii ale moge zapakowac go w list i przesłać gratis !! Narazie nie mam zielonego pojecia jak pobierac pieniążki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze !!!!! Wielkie dzieki :) Zagladajcie czesciej bo bedo nowe fotki...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!Nie mam bladego pojęcia w jaki sposób zacząć sprzedawać swoją biżuterię, nie posiadam konta internetowego i nie zabardzo się oriętuje jak i gdzie je załorzyć :( . Jeśli macie jakieś pojęcie na ten temat proszę o rade.Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze sporo biżuteri w SZUFLADZIE :) moj mąż będzie walczyl z umieszczeniem fotek w internecie ;) Ciesze się ze cieszą oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik_ola
hej swietna te bizuteria :)) z checia bym kupila ten naszyjnik taki blekitny razem z kolczykami... co do konta internetowego to polecam mBank teraz prawie wszyscy handlujacy maja tam konto . A co do strony to jezeli chcesz miec profesjonalna stronke internetowa to napisz na maila nicol_m@go2.pl:) acha jak bedziesz sprzedawac ta bizuterie to daj znac :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datsima
Chyba najprościej i najszybciej sprzedawać na Allegro wystawisz sobie kilka aukcji, a w ich treści możesz zamieścić odnośnik do Twojej stronki powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Powiem wam szczerze że jestem w wielkim szoku że moje pomysły podobają Wam się...:D Bardzo dziękuję za wpisy i opinie i chyba zdecyduję się zacząć sprzedawać :) Jeszcze nie wiem gdzie ale na pewno dam Wam znać.. :P Co do profesjonalnej albo przynajmniej tak wyglądającej stronki mój mąż już nad taką pracuje... będą tam opisy do każdego zdjęcia co do wymiarów i z czego są zrobione więdz bądzcie cierpliwe i wyrozumiałe... ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długość tego niebieskiego z kołem to 47cm.Szkło weneckie -4 cm umieszczony na lnianym sznureczku ozdobionym błekitnymi koralikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia23 wysłałam do Ciebie maila ale nie jestem pewna czy doszedł w całośći :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Moja stronka zmieniła wygłąd !!! I z tego miejsca pragne podziekować mojemu meżulkowi za to ze włorzył w to tyle pracy, serca i zaangażowania.Sprawił mi niesamowitą niespodzianke !!!! :D Kochanie Wielkie dzieki Kocham Cię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w sieci
Fajna ta biżuteria :) A męża też masz fajnego skoro robi takie strony :P:P:P Ja tez chce takiego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
Witam... poziwiałam własnie twoja biżuterie... jest fantastyczna mam nadzieje ze juz niedługo bedzie jej wiecej o obejrzenia lub kupienia... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna jest 🌻 dobrze ze zdecudowałaś sie na to zeby je pokazać i pomyślec o sprzedazy.. szkoda ich do szuflady :) :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też robię biżuterię
i powiem Ci jedno-na allegro trzeba mieć siłe przebicia, bo sporo ludzi robi to co my:) zawsze wystawiam aukcje promowane(bez tego ani rusz) powodzenia Ci życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście !!!! Bardzo sie ciesze ze się Wam podoba :) !!!! Huuura!!! :D Mam wiele pomysłów i niebawem będzie coś nowego !! Więdz bardzo serdecznie zapraszam :) Pozdrowionka dla wszystkich !! Do "Też robię biżuterię" jeśli możesz napisz mi bo mie mam zielonego pojecia co to są aukcje promowane??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj karolincia23 !!!Wysłałam teraz ponownie ale coś mi sie wydaje ze twój adres @ nie dzieła... Albo to coć u mnie nie gra :( !!!! przy wysyłaniu nawet nie zaczeło skanowac:( Napisz jesli nie dostałas to gdy moj mężulek wróci z pracy tj o 4 to zerknie w czym problem... Pozdrawiam serdecznie !!aaa napisz jak sie podoba nowy wygląd stronki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z tymi zielonymi szkiełkami to bransoletka czy naszyjnik? śliczne to, kupiłabym :) zdjęcie na samym dole, po lewej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Laurko!!! To jest naszyjnik taka obróżka,bardzo ładnie prezentuje sie !!! :) A tak swoja drogą pracuje nad tym aby umieścic do każdej fotki opis... Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agness na ile byś ten naszyjniczek wyceniła? jak znajdziesz sposób na sprzedaż, daj znać, mój mail pod nickiem :) pozostałe rzeczy tez bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko! Wyceniam go na 50zl przesylka gratis.Pozdrawiam!! Jak tylko uruchomie sprzeaz dam znać!! Sciskam serdecznie !!Miłego dzioneczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Karolincia23 wiadomość dotarła ?.... Coś wydaje mi sie ze nie :( Daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolincia23 !! Otrzymałam Twoją wiadomość,będziemy w kontakcie !! Pozdróweczka i miłego weekendowania !!! Pozdrawiam wszystkie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×