Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

blagam czy mial ktos z was leczenie kanałowe zęba wejdzcie jesli tak

Polecane posty

Gość gość

ile kosztuje leczenia kanalowe dwójki gornej?:( plisss napiszcie tez czy mieliscie to leczenie pod mikroskopem czy bez mikroskopu wam dentysta leczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś 200-250zł za kanał mi wyszlo, pod mikroskopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do trójek jest leczenie na nfz,jeśli wolisz prywatnie to ceny są różne ale 500zł musisz liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zl za jeden zab kanalowo? chyba za dwa zeby tyle sie placi za kanalowe pod mikroskopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200-250 za kanał z wypełnieniem, dwójka ma zwykle dwa kanały więc kolo 500zł, takie ceny są u mnie w mieście. śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DWOJKA MA JEDEN KANAL DEBILE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilem jesteś Ty idz sie doucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie myjecie zebow i nie dbacie i nie dziwcie sie ze dwojke macie zepsuta zeby miec dwojki i jedynki do ;leczeni to wiadomo ze sie nie dba.bo te zeby rzadko sie psuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
270zl warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zeby miec dwojki i jedynki do ;leczeni to wiadomo ze sie nie dba.bo te zeby rzadko sie psuja.." od 10-13 roku zycia mam plomby w każdym przednim górnym, i co, po 15 latach nie dbam o zeby jak nie mam żadnej nowej, ale plomby do końca życia już bede musiała wymieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"500 zl za jeden zab kanalowo? chyba za dwa zeby tyle sie placi za kanalowe pod mikroskopem" ciekawe gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz robilam w krakowie kanalowo dwojke bo caly korzen sie zepsul i resekcje mam miec w czwartek zaplacilam za leczenie kanalowe dokladnie 220 zl w krakowie i to cena za jeden ząb pod mikroskopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.56 - w snach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchajcie jesli leczy sie kanalopwo proste zeby jak dwie jedynki to faktycznie cena wyniesie nie wiecej niz 600 zl pod mikroskopem.. proste chyba..no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dwie jedynki gorne kanalowe pod mikroskopem moze wyjsc nie wiecej niz 600 zl bo to proste kanaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem 3 wizyty jeden leczyłem kanałowe i iny ząb i płaciłem za wizytę 120zł do 150zł czyli wyleczyłem 4 zęby a czeka mnie jeszcze jeden zamb i 4 do wyrwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ostatnio leczył kanałowo, ale czwórkę górną, miał 5 wizyt i zapłacił 600zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój zaszalał i z 4 lata temu poszedł do swismedu i tam zostawił 1100zł heheh więc zależy jakiej klasy specjalista i jaki sprzęt i na jakim materiale pracuje. Można mieć mechanika który zrobi Ci ten sam problem za 500zł inny za 1500zł a jeszcze inny za 5000zł w tym pierwszy na używanch częściach drugi na dobrych a trzeci to naciągacz który spłaca ekspres do kawy dla klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ile w sumie placi sie za jeden zab jak sie leczy kanalowo>> chodzi mi o calosc leczenia>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CENNIK LECZENIA KANAŁOWEGO LECZENIE KANAŁOWE ząb 1 kanałowy 200-250 zł ząb 2 kanałowy 300-350 zł ząb 3-4 kanałowy 450-550 zł LECZENIE KANAŁOWE POWTÓRNE ząb 1 kanałowy 250-300 zł ząb 2 kanałowy 350-400 zł ząb 3-4 kanałowy 550-650 zł Cena obejmuje całkowity koszt leczenia kanałowego tj: - opracowanie i wypełnienie kanałów - znieczulenie - zdjęcia rtg - opatrunki Cena nie obejmuje: - tymczasowej odbudowy zęba na czas leczenia w przypadku znacznego zniszczenia korony - ostatecznej odbudowy zęba po zakończeniu leczenia kanałowego NAJCZĘSTSZA LICZBA KANAŁÓW W ZĘBACH STAŁYCH ZĘBY GÓRNE Siekacze (jedynki i dwójki) 1 kanał Kły (trójki) 1 kanał Pierwsze przedtrzonowce (czwórki) 2 kanały Drugie przedtrzonowce (piątki) 1 lub 2 kanały Trzonowce (szóstki, siódemki, ósemki) 3 lub 4 kanały ZĘBY DOLNE Siekacze (jedynki i dwójki) 1 lub 2 kanały Kły (trójki) 1 kanał Przedtrzonowce (czwórki i piątki) 1 lub 2 kanały Trzonowce (szóstki, siódemki, ósemki) 3 lub 4 kanały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam leczenie kanałowe wykonywane w gabinecie http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/. Bardzo się bałam tego zabiegu, ale strach ma tylko wielkie oczy :) Zabieg nie trwał długo. Ceny za leczenie kanałowe w tym gabinecie nie są wygórowane. Na szczęście było mnie jeszcze stać na ten zabieg. Jeśli jesteś z okolic Ostródy, lub Iławy to wybierz się do tego gabinetu. Tam ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka0303
Ja miałam wykonywane leczenie kanałowe zęba. Była to jakaś nowsza metoda, która miała nie sprawiać bólu i faktycznie tak było. Po zabiegu również wszystko w porządku, a zabieg wykonywany miałam w krakowskiej klinice Dental Park, przez panią Sumarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego bać, leczenie pod mikroskopem jest bardzo dokładne więc będziesz mieć pewność, że cała próchnica została dokładnie usunięta. Polecam Ci gabinet dental w Lublinie, zaleczyli mi zeba kanałowo całkowicie bezbolesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam leczenie kanalowe w gabinecie http://dentystazawiercie.pl/ - jak dla mnie za duzo szumu wokol tego zabiegu. Dostalam znieczulenie i nic nie czulam. Uwazam ze te teksty jakie to bolesne itd to sa przereklamowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaOnka
Hej. Jesli chodzi o cene leczenia kanałowego, to właściwie jest ono uzależnione od tego ile ma kanałów dany ząb. Zazwyczaj dwojki górne mają po jednym kanale. Wiec np w Stomatologii Cichoń w Krakowie, gdzie chodzę zreszta do tego gabinetu, to pierwszy kanał , leczenie po mikroskopem to 400 zł . ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×