Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

blagam kto z was tu ma robione licówki albo korony na zębie wejdzcie

Polecane posty

Gość gość

dentystka proponuje mi wybielenie zebów do korony bo ma za zolte szkliwo.. czy serio nie mozna zrobic korony w yakim kolorze jak moje szkliwo...i trzeba dobielać?? i czy takie wybielanie starczy na długo i nie znizczy zeba? moze ktos wie? czemu nie zrobia mi korony takiej jak szkliwo tylko musze wybielac pozostale zeby do korony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wybielaj!!!to bardzo niszczy zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ae stomatolog mi powiedzial ze musze zeby do korony wybielic bo bedzie korona sie roznic bo mam za ciemne szkliwo genetycznie.. i co teraz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stomatolog zrobił cie w konia mi mój stomatolog zrobił mi taki kolor jaki chciałem mieć i nic nie musze teraz wybielać po prostu dobrał mi kolor zębów stałych do koloru zębów sztucznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolor korony miałam dobierany do koloru moich zębów. Obawiam się, że stomatolog chce sobie zarobić na Twoim wybielaniu - a co za tym pójdzie na zabiegach dalszego wybielania jeżeli korona ma być gdzieś z przodu. Polecam wizytę w pracowni protetycznej i tam się zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam korony na całej górnej szczęce i mogłam sobie pozwolić na ich najbielszy odcień . Ale koronę na dolnej mam tylko jedną i była dobierana odcieniem do pozostalych zębów . Nie ma takeij możliwości żeby dentystka nie mogła dobrać twojego odcienia - choćby nie wiem jak żółtego . Obawiam sie ,ze przedmówcy mają rację- wmawia ci to wybielanie bo to dodatkowa forsa . Pocieszę cię , że żółte zęby są twardsze niz te białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to??? a tak ufalam stomatolog mej:( ona twierdzi ,że niestety nie da sie takiego koloru korony dobrac:( i ze bede smiesznie wygladac bo korona bedzie bielsza..i ze taki mam niestety kolor kosci ze korony nie dobierze i koniec..:(i musze wybielac.. juz sama nie wiem co robic..:( jak wybiele to bede musiala pewnie czesto wybielac chyba ze to na cale zycie starczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni dobrac ci koronę do szkliwa, mają przecież próbniki kolorów. Mi też próbowali wciskać, ale się nie dałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to???wy mowicie ze sie da???? mi wyraznie tez moj dentysta mówił ,ze nie zawsze korone sie dobierze jak szkliwo za ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie widać wiec nie obwiniaj stomatologa. masz pewnie za zoltą kosc szkliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'dobrał mi kolor zębów stałych do koloru zębów sztucznych' artysta jakis :D 'masz pewnie za zoltą kosc szkliwa' nie gadaj glupot. w tych czasach mozna wszystko. chca ja zrobic na kase i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze mozna dobrac do koloru zebow... mnie tak w www.prodent.net.pl zrobili i nie bylo problemu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko mam kilka koron, nawet z przodu. Korony z przodu miałam PRZYCIEMNIANE do koloru moich naturalnych zèbów, które nie są i nie bèdą, jak hollowoodzkie. Autorko, twoja dentystka chce bezczelnie wyrwac od Ciebie kasè, i narazic Twoje zèby na niepotrzebny zabieg. Bezczelnosc i manipulacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da siè przyciemnic, mają takie próbniki jak wachlarze, pełno odcieni, tylko wciskają kit pacjentom. Ostatnią koronè robiłam 15 lat temu, i dalo siè przyciemnic, a teraz siè nie da? Żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentystka powinna dobrać kolor korony do Twoich zębów. Wybielać możesz jak masz mocne zęby ale zawsze bardzo niszczy szkliwo. Jeżeli Twój kolor zębów Ci odpowiada, to niech dobierze kolor do zębów. To żaden problem dla dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×