Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wictoria69cs

blizny po trądziku, lasery

Polecane posty

Hej forumowiczki. Od dłuższego czasu zmagałam się z przewlekłym trądzikiem, który w końcu udało mi się pozbyć. Niestety zostały nieprzyjemne blizny, które widoczne są pod moim codziennym makijażem :(( Po namowach koleżanek chcę wybrać się na jakieś zabiegi laserowe. Ktoś coś poleci jakieś dobre miejsce? Jak coś jestem z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wyleczyłaś się z trądziku już całościowo, czy może jeszcze kończysz swoją kurację, bo tak nie mogłam zaczaić w tym co napisałaś ;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MariiJane Tak tak tak już skończyłam leczenie i byłam nawet ostatnio u dermatologa zapytać się czy mogę wykonać taki zabieg i nie miała nic przeciwko, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam się, bo siostra moja usuwała i w jednej klinice mogą się czepiać, a w drugiej nie. Jeśli chcesz to mogę się zapyta c, gdzie leczyła się moja siostra i dać Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra mówi, że leczyła się w centrum terapii laserowej i kosmetyki CTL na Jarancza koło mostu bodajże warszawskiego. Mówi, że była zadowolona. W jej przypadku dwa zabiegi zostały wykonane, ale efekt jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O coś kojarze! Bodajże moja koleżanka leczyła tam laserowo przebarwienia na policzkach. Dziękuję za pomoc koleżanko forumowiczko :)) Musze na dniach podjechać i umówić się na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanko w związku z nadpotliwością. Temat podobny to zapytam- myślę. Orientujecie się czy tam też takie rzeczy leczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia564729
A ja właśnie poszukuję opinii w tematach około medycyny estetycznej i tego typu spraw. Widzę, że tu sporo pozytywnych opinii- to właśnie szukam ich witryny internetowej :) Dzięęęęki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej kolezance informacji na temat gdzie najlepiej i za ile zrobic zabieg znalazła firma zajmujaca sie organizacja leczenia pacjantom. byla zadowolona. tez nastepnym razem jak bede miala sobie cos rozbic moze tez skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz wydawać masy pieniędzy na laser, to może mikrodermabrazja, albo inny zabieg na twarz? Ja kupiłam pakiet w http://www.esthe.pl/ i efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, moim zdaniem również warto spróbować mikro, bardzo spłyca blizny. :) od kilku miesięcy regularnie chodzę do http://www.vanitydayspa.pl/ , wszystko jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robioną mikrodermabrazję i blizny ani drgnęły, dopiero dermapen mi pomógł. Dowiedziałam się też, że ważne jest jakie ampułki używa się podczas zabiegu. Moja kosmetolog używa mesoestetic i szybko widziałam po nich efekty, koleżanka w innym salonie miała bielendę i tylko starta pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był chyba portal go4healthtravel.com , znalezli jej tam klinike, lekarza i wogole podpowiedzieli co dla niej byloby najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście laser pomógł na blizny potrądzikowe, ale niestety dalej zmagam się z tym dziadostwem, jakim jest trądzik. Skóra trochę się uspokoiła, ale wystarczy trochę niezdrowej diety (tłuszcze, czekolada) czy parę stresujących sytuacji i skóra na twarzy od razu reaguje. Staram się też rozsądnie dobierać kosmetyki do pielęgnacji twarzy, kiedyś używałam aptecznej Ireny Eris, ale skóra się przyzwyczaiła i teraz mam serię od Bielendy dr Medica na trądzik. Używam od niedawna i skóra dobrze na nią reaguje. Nie jest wysuszona i uspokoiła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie laser się nie sprawdził, blizny były dalej, dopiero zabiegi z dermapenem mi pomogły. Miałam 6 zabiegów. Bardzo polecam. Gabinet wybrałam na podstawie wielu pozytywnych opini na stronie www.dobrakosmetyczka.pl i się nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tez mam ten problem, jako nastolatka miałam duże problemy z trądzikiem :( Próbowalam róznych peelingów ale niestety bez efektów. JAkei dokładnie lasery polecacie ? do tego tez mam problem z cellulitem na to tez laser ? co sądzicie o ultradzwiękach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na laser frakcyjny do dobrej kliniki dermatologicznej. Ja miałam okropne blizny i na szczęście po zabiegu w http://lagunaestetica.pl moja cera ponownie wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasery są dobre, ale cały cykl zabiegów kosztuje sporo. W gabinetach kosmetycznych robi się też mezoterapię igłową, która ma spłycać blizny potrądzikowe. Na stronie http://importmania.pl/ znalazłam jednak takie samo urządzenie do mezoterapii, dodatkowo z funkcjami jonoforezy i terapii fotonowej, za cenę jednego zabiegu. Skuteczność jest taka sama, jak w gabinecie, a można dużo zaoszczędzić. Po kilku zabiegach wykonanych samodzielnie, efekty będą podobne jak z laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
Sprobuj dowiedziec sie u medilaser.pl, Wrocław. Mysle, ze zalatwia sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na blizny po tradziku polecam peelingi medyczne i zabiegi dermapenem. Jestem po serii takich zabiegow w salonie Beauty Premium i potwierdzam, ze sa bardzo skuteczne. Oprocz splycenia blizn zauwazylam nawet wygladzenie zmarszczek. Polecam z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina22234d
Jak blizny to może jakiś peeling chemiczny albo laser? Sama nie wiem jak poważny jest Twój problem, ale na mój pomógł peeling chemiczny w Sylvetka Atelier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×