Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elaaa

blizny potrądzikowe - kto je zlikwidował - jak ????

Polecane posty

Gość Elaaa

wiem ze takich porblemów bylo juz pisanych na kafeteri mnóstwo - ale jakos zaprzestałam czytac miałam juz dosc. Na jakis czas przestała szukac - teraz znowu zaczynam. Mam tradzik juz od ok. 14 rok zycia. W danej chwili mam 28 lat (czyli polowa zycia z syfkami) i mozna powiedziec ze teraz z tradzikiem troche spokoju - ale zaczynam walke z bliznami. Chciałbym dowiedziec sie czy komus cos na te dolegliwosc pomogło - jesli tak to co. ???? ale chodzi mo kokretnie o blizny typu dziurki - dołeczki itp a nie przebarwienia. Stosowałam juz m. in. perłe inków, kontactubex cepan, kremy z avene, kremy i specyfiki z vichy i co ??? i nic. Czy zna ktos posób na to jakis kokretny ktos cos próbował i pomogło???? bardzo prosze o wpisy. dziekuje z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doświadczenia nie mam -- bo co mi się buzia poprawi (bez pryszczy), to akurat jestem bez funduszów -- he he he -- koleje losu a tointex używa moja siostra (która wcześniej używała i perłe inków i cepan) i sobie go chwali bardziej niż te inne --- kosztuje ok. 7 zł i jest bez recepty ja go nie mogę używać bo ma jakiś składnik który drażni mnie dodatkowo (trądzik u alergika - to dopiero przeżycie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_26
ja stosowałam na blizny kwasy owocowe i jestesm bardzo zadowolna ale skoro Tobie nie pomógł to nie wiem moze jakies peelingi typu azjatycki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mikrodermabrazja pomoze
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolkaa
ja probowalam usuwac blizny u dwermatologa , najpierw kwasem glikolowym a ostatnio TCA czyli kwasem trojchlorooctowym , powiem szczerze ze pomoglo ale w stopniu niewielkim ... usunelo rzeczywiscie troche przebarwien, plytszych blizn ale te glebsze zostaly i tez zaczne myslec nad czyms innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi19
ja ostatnio słyszałam ze świetna na blizny jest masc z macicy perłowej,na allegro dostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się ze chyba naprawdę szkoda kasy na \"cudowne kremy\" jeżeli zmiany są duże i glębokie w takich sytuacjach może pomóc tylko lekarz musi nastąpić silne złuszczanie skóry to chyba jedyna pomoc w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma straszne blizny po ospie.dermatolog zalecił jej zel silikonowy DERMATIX.Kosztowal 180zl. Trudno stwierdzic czy pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikadomi
Słyszałam,że głębokie blizny można wypełnić aquamidem(ten preparat służy przede wszystkim do wypełniania zmarszczek i powiększania ust).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeling migdałowy
u dermatologa poszukaj cos w necie polecam! efekty widoczne po ok 3 zabiegach, w zaleznosci od stopnia nasilenia blinz i przebarwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze miał ktoś usuwane blizny laserem,a te wszystkie zabiegi złuszczające to ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość openuppppp
AcneDerm właśnie testuje :classic_cool: zobaczymy, to już 3 tydzień. Może to złudzenie ale moje przebarwienia tak jakby troszke się rozjaśniły, z tym że lepiej nie używać tego na ciemną karnację, bo ponoć mogą się zrobić jasne plamy. Jestem bardzo blada, wyglądam niemalże jak śmierć, to chyba zasługa także tego kremu ... ALE to nic, wole sie pozbyc blizn mam czerwone plamki i niestety troche plytkich wglebien, -najbardziej zalezy mi na pozbyciu sie plam kupuje nastepny AD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoffeSun
polecam kolagen, mi pomógła mam go dopiero miesiąc, dolki sie spłyciły, blizny są mniej wypukłe, a buźka ma równomierny kolorek,no i nie mam takich porozszerzanych porów. Jest drogi (zabuliłam 150zł )ale powinien wystarczyc na pół roku. Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaden kolagen
ci nie pomoże ,nie słuchaj !! Mam tak samo dziurki po trądziku,rozszerzone pory.Dziurki są maleńkie ,jak po ukłuciu igłą i kolegen u zużylam 2 opakowania przez 3 miesiące systematycznego smarowania.NIC nie pomogło !!! Handlary precz z tym kolagenowym syfem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeej
Cześć!! Mam sprawdzony na sobie i szybki sposób na blizny. Moze nie jest przyjemny ale działa NAPRAWDE!!! Tylko mnie nie wyśmiejcie.. Przemywanie twarzy porannym moczem!!! Jeśli cie to zainteresuje to pisz. Bede tu czasami wpadać. To naprawde nie jest żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma bata ... dermabrazja i to ta głęboka chemiczna a nie kwasami owocowymi ... one złuszczają aż do skóry właściwej i najlepiej ze trzy tygodnie po tym z domu nie wychodzić a i trzeba wziąć urlop bo do pracy też tak nie pójdziesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita20
dziewczyny a ja mam same rpzebarwienia lekkie dziur żadnych nie mam nie wiem co mam zrobic?? dermatolog gówno mi pomógł równiez z trądzikiem używałam acne dermu ale za abrdzo rozjasnia cera a ja mam śniada.. i wyglądam dziwnie potem myslałam również nad kolagenem albo strivectinem czy ktos testował na przebarwienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeej
Dziewczyny!! W moczu znajduje sie taki składnik jak MOCZNIK który jest dodawany do bardzo drogich kremów na trądzik. To przemywanie działa tak samo jak drogie zabiegi kwasami u kosmetyczek. Wiem wiem, myślicie że przesadzam ale to prawda. clint eastwood - ja przemywam dopiero drugi dzień blizny potrądzikowe tylko i naprawde znikają. A pryszczy narazie nie próbowałam bo nie mam ich JUZ za wiele ale napewno spróbuje. Narazie wole z tym poczekać poniewaz czytałam że na początku trądzik jest nasilony ale potem wszystko sie ładnie goi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeej
Marita20 To zalezy na jakiego dermatologa trafiłaś. Ja bylam 2 razy tylko i też mi nie pomógł. Zaczełam leczenie na własną ręke. Kupywałam na początku te reklamowane produkty ale po pewnym czasie przekonałam sie że ona tylko pogarszają sprawe poniewaz wysuszają skóre a co za tym idzie? Skóra produjuje więcej łoju i powstaje trądzik. Teraz mam też pryszcze ale głównie chodzi mi o zlikwidowanie blizn które siedzą juz na mnie od poprzednich wakacji!!!!! Długo... Dlatego podjęłam sie tak nieprzyjemnej kuracji. Ale cóż, chcemy być piękne to musimy proche pocierpiec :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka
ja je zlikwidowalam mikrodermablazja i pomoglo bardzo .Teraz sie ciesze zdrowym wygladem mojej cery i pragne go polecic kazdemu ,kto mial do czynienia z bliznami po tradziku.Jest to zabieg mechaniczny ktory powoduje glebokie zluszczanie naskorka co w efekcie zmiata martwy naskorek i przyczynia sie do produkcji nowych komorek skory .to naprawde dziala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaka
a ile tych zabiegow mialas robionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda111
kurcze ja juz sama nie wiem.jedni pisza ze te wszystkie pilingi mechaniczne czy chemiczne pomagaja.inni mowia ze ani troszeczke nie pomoga....trzeba wyprobowac na sobie...tylko prawda jest taka ze te zabiegi kosztuja ok.1000zl i trudno ot tak isc na zabieg zeby sprobowac czy pomoze.:/cholera ale my poszkodowane jestesmy:(A jeszcze jedno jesli jest osoba po takim zabiegu niech napisze jakiej glebokosci byly miala blizny.ja mam kilka na glebokosci 0,5 mm do 1 mm,a rozlegle tak na 1mm.to chyba duze?jest jakas osoba ktora ma podobne i byla juz na tym zabiegu?i jaki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia23
ja tez męcze się z tymi dziurami po pryszczach i puki nie miałam internetu to nie słyszałam o żadnych kosmetykach ale teraz co jakiś czas wpadam w szał i szukam coś nowego i silnego na blizny Najpierw zaczełam od dax cosmetics no problem który jest na pryszcze i niby redukuje blizny potrądzikowe u mnie dobrze podziałał na pryszcze bo nawet na okres mi mniej wychodzą ale blizn wogóle nie zredukował używam go jakieś pół roku i kupiłam nowy bo mam znacznie mniej pryszczy dzieki niemu ( kosztuje 11 zł) potem kupiłam preparat złuszczający ZIAJI z 25% kwasem AHA z allegro za 60 zł zachęcił mnie fakt że można go tylko używać w salonach kosmetycznych a sprzedawczyni zapewniła że jest bezpieczny no i używam go od półtora miesiąca i nic miałam go używać co 3 dzień nie częściej i tak robiłam ale tważ mam przetłuszczoną a blizny nietknięte więc zaczełam go używać codziennie i nic ani lepiej tylko częściej mi krostki wyskakują nie polecam go bo wyżuciłam 60 zł w błoto teraz od niechcenia kupiłam LYSANEL ACTIVE - KREM z www.dobrykrem.pl za 37 zł + przesyłka 7 zł no i mam nadzieje że coś dza ma on 12 % kw AHA niby mniej niż ziaja ale bardziej skuteczniejszy i radykalny podobno no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ma straszne przebarwienia na polikach.. i dolki:( po trądziku... trądzik bedzie chyba moja zmoa cale zycie, raz sie juz wyleczylam... i mialam zabiegi na przebarwienia byly to peelingi migdałowe, mialam ich 6, robione w odstepie 1 miesiaca, pomogly, ale znowu pojawil sie trądzik:(( i teraz znowu amm zaleczony trądzik, no moze nie tak do konca, ale i tak jest super jak dla mnie... i dermatolog nie chce na razie mnie nigdzie dac na zabiegi, woli poczekac... a ja juz nie wytrzymuje z tymi sladami;( ale tez boje sie ze znowu pojawi sie trądzik:( juz mam na jednym poliku znowu troche zaskorników.... wiem ze derm. chce mnie dac wlasnie na mikrodermabrazje... czy na taki zabieg mozna isc z zaskornikami albo jakimis pojedynczymi małymi pryszczami? jak ktos wie cos na ten temat i mial do czynienia z mikrodermabrazja to niech pisze wszystko co wie... bede wdzieczna... a poki co to moze sprobuje z moczem... czy to naprawde jest taki cudowny lek? czy ktos sie moze zawiodl?? bo poki co to widze dobre opine....moze to jest wlasnie to! poszukam zaraz jak stosowac ten mocz:) pozdrawiam wszystkie dziewczyny majace problem z bliznami, przebarwieniami, dołkami no i trądzikiem:* zwalczmy to świnstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachra
Czy ktoś przetestował krem na blizny gamma hydroxy.Dodam że już sporo kremów na blizny potrądzikowe wypróbowałam takie jak np contractubex, cepan, perła inków, elicina,z dodatkami kwasów i jeszcze kilkanaście innych, preszłam mikrodermabrazje trzykrotnie, dermabrazje. I co i nic. Właściwie wszystkie specyfiki jakie tutaj do tej pory się pojawiły znam. Blizny mam od dawna i głębokie.Ja z moim trądzikiem wylądowałam w szpitalu gdzie pani dermatolog na mój widok załamała ręce.Zostałam posmarowana różową maścią robioną na zamówienie i zabandażowano mi całą twarz.Została opracowana szczepionka specjalnie dla mnie w postaci 40stu zastrzyków i bez rezultatów.Dalej nie będe opisywać bo to długa i smutna historia. Odwiedziłam gabinet o nazwie dermed który reklamowała krakowska miss. Wydałam tam mnóstwo pieniędzy, odwiedziłam trzy pracujące tam panie dermatolog, które nie potrafiły mi pomóc. Jedynie mówiły że muszę przyjśc na kolejny zabieg ale efektu żadnego, jedyne co ubywało to pieniądze, a blizny pozostały.Proszę o odpowiedź.Może pani kosmetyczka się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bachra--> a powiedz czy wyleczylas sie juz z tradziku? ja narazie stosuje glyco a i wydaje mi sie ze nieco jest lepiej, ale jeszcze długa droga przede mna, o ile w ogole cos to da. chyba wybiore sie jeszcze na eksfoliacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachra
Tak ja wyleczyłam się z trądzika trwało to około 15 lat. Teraz zaczynam walkę z bliznami. Udanego złuszczania Mała Miii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim życiem
nie zlikwidowalam ! zatruwaja mi zycie ! mam ich dosc ! nic tylko sie zalamac ;( . juz nie mam sily a walcze dopiero 5 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×