Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Błonnik jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość gość

Który błonnik z dostępnych na rynku jest waszym zdaniem najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błonnik witalny jest ok tylko jest bardzo drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam w zeszlym miesiacu slimblonnik.pl czyli to samo co Blonnik Witalny tylko za polowe ceny - rzeczywiscie jest bardzo OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekZegarek0
blonnik beta czy blonnik witalny dzialaja i sa bardzo dobre tylko niestety troche przecenione, skusilbym sie ku slimblonnik bo jest 2x tanszy a dokladnie ten sam sklad mam problemy z ukladem trawiennym wiec biore regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ośśśka
po tych z apteki za 20-30zl to niczego sie nie spodziewaj, sciema koncernow, ktore zweszyly latwa kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze, ze nie tylko ja na tym forum regularnie wspomagam sie blonnikiem :) w sumie troche tego przetestowalam :) dla mnie 1. slimblonnik pl (ze wzgledu na cene) 2. blonnikbeta.pl (to samo tylko drozej) 3. blonnikwitalny.pl (to samo co 2 poprzednie tylko z najlepszym marketingiem i najwyzsza cena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie przesadzajcie z ta cena 80zl za 360g to wychodzi nawet nie 2zl dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassemirka71
od siebie polecam błonnik oczyszczający bio line ze strony www.ichemia.pl/ - posiada wszystko to, co prawdziwy blonnik miec powinien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też go stosowałam, bardzo dobrze działa i cenowo wychodzi świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z buraków czerwonych. i uwaga... Czytałam artkuł z BE Activ ze błonnik z karmy dla psów ma zbawienny wpływ na ludzie trawienie. Są od czasu do czasu gdy mam problemy z zaparciami ukradkiem podjadam sucha karmę swojego pupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońka 89
Mi bardzo pasuje Colon C , składnikiem jest min. babka jajowata a ta z kolei dostarcza sporo błonnika , widzę poprawę bo zaparcia się skończyły :) Jakoś brzuch bardziej płaski się zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będzie spożywać naturalne produkty bogate w blonnik np otręby orkiszowe,owoce,po co kupowac blonnik w suplementach diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie błonnik wywołuje bolesne wzdęcia, więc go ograniczam, jak potrzebuję oczyścić jelita wypijam 2 saszetki dicopegu i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalny, z błony dziewiczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi z kolei błonnik pomógł w zaparciach, miałam na prawdę z tym spory problem a jak zaczęłam pić wspomniany colon c to po jakimś krótkim czasie już było o niebo lepiej. Ja sobie chwalę, pije regularnie przed posiłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×