Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hexenbist

BlueBeam 415 lampa led Opinie

Polecane posty

Gość Hexenbist

Szukając czegoś na trądzik znalazłam w internecie coś takiego: BlueBeam 415 -kosmetyczna lampa LED emitująca niebieskie światło. Zastanawiam się nad kupnem i mam pytanie czy ktoś tego używał? Czy to w ogóle jest skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goździk25
Co do tego konkretnego urządzenia o które pytasz to ci nie pomogę bo nigdy go nie używałam ale jakiś czas temu jak miałam problemy z trądzikiem to chodziłam do dermatologa na takie zabiegi na twarz niebieskim światlem i faktycznie bardzo mi to pomogło. Tyle że to była taka duża stojąca lampa, oświetlająca cała twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stanach tego typu domowe urządzenia są bardzo popularne. Jak byłam w zeszłym roku na wakacje na Work and Travel w USA to kupiłam sobie takie urządzenie tylko innej firmy i nieco droższe TRIA. Cały czas używam i jestem bardzo zadowolona, rzadko coś mi teraz wyskakuje na twarzy. Gdzieś nawet wyczytałam że Rihanna też pozbyła się trądziku stosując właśnie takie niebieskie lampy ledowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexenbist
Gożdzik25 a jak długo chodziłaś na te zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goździk25
W sumie to 1,5 miesiąca po 2 zabiegi w tygodniu, każdy trwał jakieś 10-15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexenbist
A jaki jest mniej więcej koszt takich zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goździk25
no dokładnie nie pamiętam bo to było ponad 2 lata temu ale jakoś koło 500 zl za cały pakiet. Miałam wtedy do wyboru jeszcze zabiegi laserem a to byl znacznie większy koszt, 4 zabiegi laserkiem kosztowałyby okolo 2500 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka234
Też się zastanawiałam nad tą lampą i w końcu kupiłam :) Używam na razie od 4 dni. Zobaczymy czy pomoże na mój trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu145
sama tego nie używałam a widziałam na TVN STYLE w jakimś programie o urodzie lekarz dermatolog polecał tą metodę leczenia trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarittaaa
Nie wiem czy komuś pomoże moja opinia ale stosuje tę lampę już ponad 2 miesiące i jestem bardzo zadowolona. Miałam dość silny trądzik głównie na czole i skroniach. Najpierw stosowałam według instrukcji: naświetlanie 3 razy w tygodniu. Poprawa była już po 2 tygodniach stosowania a po 2 miesiacach było juz rzeczywiście super. Nie jest tak że pozbyłam się wszystkich pryszczy ale jest ich 80-90 % mniej. Teraz stosuje już zapobiegawczo raz w tygodniu i z tego co powiedział mi lekarz trzeba tak robić żeby utrzymać ten efekt . Podejrzewam że jak bym przestała w ogóle naświetlać to pewnie trądzik by wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś wie czy można tą lampę stosować jak się używa maści z nadtlenkiem benzoilu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszekkk
Można, sama tak robie bo stosuje dodatkowo maść Epiduo. Zauważyłam ze jest znacznie lepiej jak się łączy naświetlanie tą lampą i smarowanie skóry Epiduo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka1
Zastanawiam się czy kupić tą lampę bo walczę juz z trądzikiem ponad 2 lata i nic mi nie pomaga a próbowałam juz wielu sposobów. Fajnie mają opisane działanie i sporo dowodów ale czy faktycznie po 2 miesiącach jest taka poprawa, stosowała któraś z was tak długo te lampę? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia3
Jeśli chodzi o lampy led to zdecydowanie triwings, nie ma lepszej. No i generalnie nie ma jej w wielu miejscach. Ja na naświetlanie jechałam aż do Krakowa (lwowska 1) ale naprawdę warto. Ta lampa czyni cuda - poprawia koloryt i elastyczność skóry, niweluje przebarwienia, poprawia samopoczucie, spłyca zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×