Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siaba22

boję się iść do spowiedzi

Polecane posty

Gość siaba22

nigdy nie maiałam z tym problemów, ale teraz jakos sie dziwnie czuje, bo przeciez wypadałoby powiedziec ze współżyłam z moim narzeczonym, a moze inaczej to ująć, a moze nie mówić, ale zataję grzech i spowiedz bedzie niewazna... jak to załatwiłyscie. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjjjjaaaaa
hehehee:) w zyciu nie będę spowiadać się z seksu z męzczyzną, ktorego kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona alfa
a to ty jedna ? mozesz powiedziec "zgrzeszyłam nieczystością" , to brzmi neutralnie , a oni już tam wiedzą , co sie pod tym kryje. Prawie kazda dziewczyna od mniej wiecej 18-19 roku życia spowiada sie z takich rzeczy i jakos dostają rozgrzeszenie. Nie ma strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaba22
kiedys byłam u spowiedzi i ksiądz zaczął mnie wypytywac czy mam chłopaka i jak mi sie z nim zyje, mysle ze chciała sie dowiedziec , wyciągnąć ode mnie czy z nim współzyję, wiec teraz tym bardziej przed slubem tez bedzie sie dopytywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzaaa
trzeba powiedzieć. a i tak słyszałam że jak ksiądź słyszy ze to spowiedź przedślubna to i tak pyta o kwestie współżycia. Powiedzieć i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spowiedź
jest dla ludzi,którzy uwazają,że postępują źle. tyak uważasz? to to powiedz księdzu. a ja się nie spowiadałam od jakichś 8 lat i mi tak dobrze!! na mszy też nie byłam od 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaba22
no wlasnie , jak powiem ze to spowiedz przedślubna to mnie na pewno zapyta, a słyszałam jeszcze ze czasem księża nie dają rozgrzeszenia i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rety rety
jak taka wierząca świętść z Ciebie,że się tym martwisa,to po co współzyłaś? przecież kościól zabrania! tutaj właśnie wykazałaś szczyt obłudy religijnej!! Kobieta, lat 26, niewierząca, współżyjąca (mieszkanie i seks) ze stałym partnerem od 4 lat, dziecko 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kloezanka
wlasnie nie dostala rozgrzeszenia, gdy ksiadz sie dowiedzial, ze mieszka z chlopakiem. Malo tego-wpadl w szal i nakrzyczal na nia! Dodam, ze ksiadz nie byl pierwszej mlodosci, chociaz nie wiem czy to znaczenia, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do o rany rety rety
I masz się czym chwalić :\ Żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesznik12
możesz "zapomnieć" o grzechu :D poza tym należy żałować za grzechy - żałujesz? należy obiecać poprawę - poprawisz się? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaba22
jeny... nie mówie ze jestem święta, tylko normalna, chodze do kościoła co tydzien i wierze w Boga... poza tym nie wierze zeby któras dziewczyna czekała ze współzyciem do ślubu... pytam sie tylko w jakisi sposób powiedziec o tym księdzu i tyle... DLACZEGO TYLE NIEMIŁYCH SŁÓW TRZEBA PRZECZYTAC ZANIM DOCZEKA SIE CZLOWIEK ODPOWIEDZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjjjjaaaaa
przy spowiedzi mówisz "postanawiam poprawic sie ze wszystkich grzechow" i "żałuje za wszystkie grzechy" czy jakos tak:) i co? żałujesz ze sie kochacie? postanawiasz juz tego wiecej nie robic? obłuda i kłamstwo już w trakcie spowiedzi. dlatego ja sie z seksu nie spowiadam. i tyle. wymysł nie wiadomo kogo, pewnie jakiegos biskupa z 1000 roku lub cos w tym stylu...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
dziewczyno ty chyba nie masz innych problemów, skoro takimi pierdołami jak spowiedz przed czarnym się martwisz. A swoją drogą to poprę jedna z poprzedniczek, skoro taka święta jesteś to po cholerę współżyłaś? 28 lat, od 7 lat w stałym związku, własne M, mieszkanie razem z partnerem od 6 lat, synek 9 m-cy - nie chrzczony. Naprawdę nie potrafiłabym przejmować się czyms takim jak spowiedz, bo mnie to nie dotyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaba22
skoro cie to nie dotyczy bezbożnico to nie właź tu więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jesteś
bezboznica, skoro nie stosujesz sie do boskich przykazań i kłamiesz u spowiedzi mówiąc że żałujesz za grzechy i obiecując poprawę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaba22
ja sie wyspowiedam i po sprawie a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjjjjaaaaa
nie :) ty sie wyspowiadasz i pojdziesz sie dalej bzykac :) a jesli nawet powstrzymasz sie do slubu, to i tak wczesniej robiłas to niewiadomo ile czasu :) wiec jestes taka sama bezboznica jak my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
ja kochana do spowiedzi nie chodzę, bo zwyczajnie nie czuję potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jesteś
Nie :wyspowiadasz się i po sprawie" tylko wyspowiadasz się i nie będziesz żałować ani się nie poprawisz! To gorsze niż nie chodzenie do spowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjjjjaaaaa
dokładnie dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaba22
ja sie kocham a nie bzykam , ale moze mówisz tak z własnego doświadczenia. poza tym nie kłamie księdzu tylko chce sie dowiedziec jak to inne dziewczny powiedziały, ale natrafiłam na same dziewucchy bo nie mają sie na kim wyżyc i psują forum obrażając innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
póki co to ty mnie obraziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu
oj dobra, nie naskakujcie na dziewczyne. Kazdy ma inne problemy, a ona ma akurat taki, że sie wstydzi. Mnie też nie cieszy fakt, że bede musiała powiedziec ksiedzu o sexie, bo to krępujące. Wierzę w Boga, ale nie jestem praktykującą katoliczką, czy każdy kto wierzy w Boga, musi latac do koscioła i przestrzegać surowo zasad? nie! inaczej spowiedzi by nie bylo, bo po popełnieniu grzechow powinien zostac wywalony, prawda? To jak z prawem jazdy- uzbierasz pkt-y i nara. Nie bądzcie takie konserwatywne, bo kiedy padają słowa: "skoro jestes taką katoliczką, to po co sex uprawiasz?" To bardzo przykre że w ten sposób mowicie komuś. Was, tych którzy nie wierzą, katolicy tak nie traktują i nie krytykują, wiec i wy bądzcie ok. Co do rady dla ciebie: po prostu powiedz i juz :) jakos bedzie. A na spowiedz wybierz młodego ksiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinio
Po prostu powiedz ksiedzu wszystko szczerze .Gdybys nie nagrzaszyla nie musialabys sie spowiadac,od tego jest spowiedz i spowiednicy by cie wysluchac ijesli bedziesz szczera otrzymasz rozgrzeszenie. Wszyscy jestesmy grzesznikami ,ksiadz tez. Ajesli cos moge ci radzic to sprobujcie do slubu nie wspolzyc ,bedziesz mogla sprawdzic sile waszego zwiazku i zobaczyc w innym swqietle wiele spraw , przyda sie takie doswiadczeni przed malzenstwem ,ktore jest na cale zycie i uwierz mi jest nie tylko wypelnione seksem ale trzeba sie dogadac w wielu innych dziedzinach,wypelnijcie wiec ten czas mnostwem rozmow. zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaba22
dziewczyny ja sie pytam takich które chodzą do spowiedzi jesli wy nie chodzicie to nie potrzebuje waszej pomocy i nie musicie juz sie produkowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjjjjaaaaa
no to jak sie przepraszam KOCHASZ, to tym bardziej gdzie widzisz problem:) ja sie własnie dlatego nie spowiadam kochana z seksu bo się KOCHAM z moim facetem:) i mama zamiar kochac sie juz do konca zycia tylko z nim:) i nie bede o tym opowiadac żadnemu obcemu panu w sutannie:) bo co miesiac musialabym mowic to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjjjjaaaaa
i nikt tu sie na nikim nie wyzywa:) mnie np smieszy ten topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×