Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boję się orgazmu

Polecane posty

Gość gość

Strasznie ze mnie tryska.. Mój maż się śmieje że się posikałam.. Hamuję to w sobie , nie mam zadnej radochy z seksu:-/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę, jesteś jedną z nielicznych kobiet. też bym tak chciała. podobno doznania nieziemskie. rozluźnij się i daj się ponieść przyjeności :) ech.. zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj wiecej o takim mokrym orgazmie i sprowadz meza na ziemie, niech doceni co mu sie trafilo. Ile masz lat, Autorko? Czy wiesz, ze za taki orgazm coniektorzy sa gotowi placic krocie, a Twoj moze miec za darmo przeciez (tzn. doprowadzac Cie do takiego i miec z tego satysfakcje oraz radoche). To skarb, nie ma sie z czego smiac, a Ty nie masz sie czego wstydzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 28lat. To nie o to chodzi że się wstydzę , a on wie co to takiego.. Ale podczas stosunku przydałoby się podkładać jakąś matę, która pochłonię tę ciecz:x W chwili uniesienie, myslę o tym ze jak popuszcze wodzy fantazji to bedę musiała posciel zmieniać i prać wszystko.. To jest uciążliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece sa specjalne maty pod przescieradlo (takie jak dla ludzi niekontrolujacych wlasny uklad wydalniczy) - kup sobie i po sprawie. Albo zmien meza, bo z pierwszego Twojego wpisu, ze to bardziej o jego niedojrzale reakcje chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym wiele dał żeby moja dziewczyna chociaż raz tak miała, a najchętniej to doprowadziłbym ją do takiego orgazmu języczkiem, to musi być super doświadczenie i extra doznania dla obojga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes na prawde wyjatkowa, nie blokuj sie przez tam jakies durne komentarze meza.. moze mu przejdzie po jakims czasie. My sie tam smiejemy z wszystkiego co nam sie przytrafi nieoczekiwanego w trakcie:D kiedys tak sie rozpedzil, ze wylecial, pomylil dziurke i do tej pory sie smiejemy z tego, ze zdazylam zrobic tylko wiekie oczy a "njjjeeeeeee!" juz nie zdazylam krzyknac:D i byl g**** analny:D wtedy nie bylo do smiechu, dzisiaj jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×