Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elfik152

boje sie.......

Polecane posty

Gość elfik152

boje sie ze go strace... tak sie boje ze nie moge przestac plakac jak znim jestem to bezsensu ale co mam zrobic jak mnie zostawil jeden i drugi..i teraz tak sie boje.. i niszcze mnie i jego......... pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej przestan sie bac bo to naprawde was zniszczy. i to bedzie twoja wina, wtedy bedziesz miala powody do placzu. tez mnie zostawil jeden bez slowa, drugi zabawil sie z inna pijany, trzeci uznal ze mu przeszkadzam.. a teraz mam JEGO i chociaz na poczatku tez sie bardzo balam to przestalam, kocha mnie. nie jest latwo, uwierz bo on mieszka 1110 km ode mnie w zupelnie innym kraju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik152
jak Ty toz nosisz tak na odleglosc???co ile sie widujecie?? bo ja musze codzien, inaczej nie moge z tesknoty,wytrzymac czy to normalne???po jednym dniu sie denerwuje co on robi itd....ale mnie nigdy tak nie oszukal, ja mam to po tamtych nieudanych... czy to normalne po jednym dniu tak tesknic??? czy codzienne widywanie jest bezsensu jak slyszalam od niego.... ???moze nie bez sensu ale nie konieczne, on nie teskni tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik152
Albina ile masz lat ??i skad pochodzisz??dzieki za Twoje odp ja z torunia mam 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik152
ka Thy boje sie, bo inni mnie zostawili choc bylo ok bylo pieknie i wybieralismy obraczki...bylismy tak daleko i co?? i on jednego dnia....po prostu opuscil bo mu sie odwidzialo slubu i terza sie boje ze moj ukochany po prostu mnie tez zostawi ja mam taki uraz psychiczny chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okolic wroclawia, 19 lat a on 21. jak wytrzymuje? sama siebie podziwiam.. w ciagu tego pol roku on byl u mnie tydzien pozniej po 5 tyg. spedzilam 2 tyg u niego, wyjechalam do angli na 3, odebral mnie z lotniska spedzilismy razem jedna noc i na drugi dzien znow musialam wracac do polski po 5 tyg znow go odwiedzilam:) jestem tu juz trzeci tydzien.. jutro jedziemy na wspolne wakacje do Boszkowa w niedziele powrot do niego.. masakra co? a po tygodniu do polski. nastepne spotkanie.. na boze narodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, tak mi przykro. obiecal slub? boze.. z jednym bylam 8 miesiecy, pierwszy raz sie zakochalam a non sie upil poszedl na dyskoteke i zabawil sie z inna, na rozstaju powiedzial \'jest calkiem niezla\'\' chxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik152
podziwiam tak na odleglosc........ Boze jak Wy sie malo widujecie.... na telefony wydajecie fortune co??? jak znosisz taka rozlake??? Wy sie prawie nie znacie.. ale jak prztrwacie to naprawde to ...jest wrtosciowe, widac ze wam zalezy a on skad pochodzi?? i gdzie go poznalas?? pozdrawaiam zaraz sie odezwe musze do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik152
milosc..........tyle preztrzyma... ale peknie tez w jednej sekundzie nic nie jest tak twarde lub miekkie jak serce..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik152
jak sobie radzisz z ta tesknota?? nie mozesz sie wyproewdzic tam albo on??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×