Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Świecie_daj_mi_życ

Boję się wojny

Polecane posty

Gość Świecie_daj_mi_życ

J.w Boję sie wojny, nie chcę jej. Mam plany na przyszłość, wspaniałego Mężczyznę (na zimę mamy się chajtnąć), w końcu przestałam bać się żyć i być sobą, a teraz słyszę, że ma to wszystko j*bnąć. Nie chcę tego. Czy ten świat musi być taki po*urwiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczaj pod wiatr, umyjesz się chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gupie c*ipy ciekawe co zrobicie jak wam net padnie. same dychajcie, mnie tez tu jest dobrze i wolalbym zeby tak sie trzymalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też jest super a jak dla mnie netu może nie być ,,cipo,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszczaj sobie, od tego syfu może mózg ci oczyści ;)chociaż po stylu wyrażania się obawiam się że go nie masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świecie_daj_mi_żyć
Myślałam, że znajdzie się choć jedna normalna duszyczka na tym niegdyś fajnym forum. Widzę, że nie zostało w Was nic co warto ratować. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chciałaś usłyszeć .. nikt nie chce wojny nawet te debile co udają tu cwaniaków. Tylko że biadolenie tu nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, długo myślałeś .... buhahahahahhahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie boje :( Putin idzie w zaparte, nic go nie powstrzyma, kazdy sie go boi. Z przerazaniem czytam kolejne newsy :( a moi znajomi sa tak obojetni na to co sie dzieje, maja wszystko w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki nick taki poziom nic dodać nic ująć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Jak syjoniści zechcą wojny,to ona wybuchnie .Przecież wiadomo,że rockeffelerom ,rotschildom wiecznie mało kasy i zrobią wszystko,żeby dorobić się na sprzedaży broni,dla nich życie ,,gojów'' nie ma żadnej wartości ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają w d***e bo nic się nie da zrobić, zaradniejsi myślą, szukają perspektywy wyjazdu do rodziny gdzieś daleko, kasę odkładają a reszta będzie potem wyć z rozpaczy i głupoty. Przecież 1wszej jak i 2giej wojny światowej miało nie być tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świecie_daj_mi_żyć
A co ja mała kobietka mogę zrobić? NIC! Już o tym myślałam, ale życie to nie gra i nawet jeśli bardzo tego pragnę nie uratuję świata. Pozostaje mi tylko patrzeć na Wschód i modlić się do Bogini by jednak nie dopuściła do tej wielkiej, przerażającej głupoty i nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ku temu zmierza. Jeśli putin podbije Ukrainę to my jesteśmy następni, nikt go nie zatrzyma, nawet nato. Podejrzewam, że wszystko jej... zimą, zakreca nam gaz, a później... można samemu się domyślić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z drugiej strony, byłby wojna to bezrobocie by spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bójcie sie bedzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Żadni Rosjanie ,żadni Ukraińcy,to chazarstwo pokroju rostchildów rockeffelerów,wartzburgów dąży do III WŚ . Już podczas pierwszych dwóch WŚ obłowili się,majątki ich rodzin są liczone w grubych bilionach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie stanie jak zakreca nam gaz? Jakie beda konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie mogę ocalić tego świata przed zagładą to idę ratować Ferelden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zakreca nam gaz to 1200 zł starczy Ci tylko na czerstwy bochenek chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiecie_daj_mi_żyć
Jeszcze pikuś gdybym była sama (w sensie sierota bez miłości) to moze być koniec, ale mam kochanych rodziców siostry i braci oraz Najlepszego Przyjaciela/Narzeczonego przecież oszaleję jeśli nie będę mogła zagwarantować im bezpieczeństwa! Jestem jak pies pasterski nie mogę żyć jeśli nie mam pewności, ze wszyscy w stadzie są bezpieczni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszmar się szykuje ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Myślicie faktycznie,że jesteście w stanie przeciwstawić się siłom,posiadającym majątki,który nie dałoby się roztrwonić nawet w najbardziej rozrzutny sposób przez 100,200 lat? Wiadomo,kto podJUDza od wieków,ale oczywiście wszyscy będą pluć na Rosję itd,itp. Syjonistyczne NKWD,teraz zachód ,próbują wywołać dla zysków 3 wojnę światową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Taka jest bolesna prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przepowiedniach jest napisane ze Polacy zostana wymordowani, zostanie tylko nas garstka - zostana tylko ludzie o dobrych sercach,ale bedzie ich bardzo malo i to od nich rozpocznie sie budowanie nowej Polski - cos w ten desen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gŚwiecie_da_mizyc
nie jestem w stanie juz pisac,. mam zbyt mokre oczy, nie moge czekac na jutro.., zegnajcier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×