Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ból kolan

Polecane posty

Gość gość

Od dłuższego czasu bolą mnie kolana /nie codziennie, co jakiś czas/ zazwyczaj gdy za długo siedzę, za dużo chodzę lubza długo stoję- tu pojawia się jeszcze ból ramienia/np po 30 min/. Ból jest dość uporczywy i zwykle nie wiem co robić czy chodzić, leżeć,stać siedzieć vo przy wszystkich tych boli /jedno lub oba/. Nie miałam nigdy żadnej kontuzji,złamań itp. Mam 20 lat. Może ktoś miał podobnie lub orientuje się o jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać- w rodzinie /babcia/ ma problem z stawami, a gdy schodzę z schodów, kucam strzela mi w kolanach /obu/. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie do powyższego opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja tak miałam jakiś czas temu. Znajoma poleciła mi 4flex i ból przeszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma babcia do ciebie??ty to ty a babcia to bacia dwa oddzielnie działajace organizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A gdzie Ci przeszedł ten ból???to sa tak zwane bóle chodzace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból przechodzi do ramiona /całe ramie / no i kolano. Jest to uciążliwe bo postoje 15 minut i zacyna boleć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów zapomniałam:-) zawsze jak bolą lub boli jedno to są lekko opuchnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiedział LEKARZ i jakie są wyniki BADAŃ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do ortopedy i zrób badanie krwi na test lateksowy i czynnik reumatoidalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w opisie- 20 lat, do lekarza idę, ale to odległa wizyta bo dopiero w październiku... ;/ A co mają wykazać tamte badania? Możesz coś więcej o nich napisaćc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania mogą wykazać że masz reumatyzm czyli gorączkę reumatyczną z wędrującymi bólami stawów nieleczona powoduje uszkodzenia stawów i ich zniekształcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineekspert4flex
Dzień dobry, Wszystkich zażywających 4Flex i nie tylko zapraszam na naszą odświeżoną stronę internetową, a tam polecam nasze poradniki mówiące jak efektywnie dbać o stawy. Życzę niebolących kolan i nie tylko! :) Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksamomam
Witam, autorko tez mam 20 lat i taki sam problem jak ty tylko ze z samymi kolanami, moja babcia i prababcia miały duże problemy z chodzeniem na starość przez stawy, może to dziedziczne, nie wiem czy to bóle reumatyczne, boli mnie zawsze jak dużo chodze i potem w nocy nie mogę spać z bólu, chociaż czasem tez boli gdy nic nie robię. Miałam robione prześwietlenie które nic nie wykazało złego. E takim razie co jest przyczyna ? Jakie leki stosować i czy cos w ogóle dadzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×