Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niuńka00

ból piersi wczesnym objawem ciąży?

Polecane posty

Mam pytanie do dziewczyn, które są bądź były w ciąży. Czy jednym z pierwszych objawów był u was ból piersi, jeśli tak to jak wcześnie po owulacji tuż przed miesiączką i jaki to był ból - mocny, dlikatny? Tak się zastanawiam bo często słyszę że ból piersi pojawia się dość wcześnie w czasie ciąży, ale tak naprawdę nikt dokładnie nie opisuje kiedy i jaki to ból, bo przecież bóle są różne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka - mogę powiedzieć tylko tyle - nie nakręcaj się zbytnio, takie bóle mogą oznaczać wiele, ale życzę Ci z całego serduszka, aby to była ciąża :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beenia
Franczesko 123 może i racja tylk ze nigdy mnie bolały 2 tyg przed okresem, no ale tak naprade każdy cykl moze być inny :) wiem o tym a mimo wszystko mysle, no ale pomyśle o tym za dwa tygodnie a nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy5555
Mnie tez niigdy nie bolaly 2 tyg.przed okresem , a ostatni misie tak zdarzylo , na dodatek byl to bol sutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beenia
yyyy5555 ale powiedz mi czy jesteś w ciąży. Ja wtedy mialam ogromny bol piersi a do tego sutków, teraz nie mam aż tak. Z tego co dobrze pamiętam to zaczeło mi sie wtedy tak z tydzeń po owulacji, tylko wtedy dokładnie wiedziałam keidy mogło dojsc do zapłodnienia teraz jednak nie. 3 dni po planowanym okresie w nocy bolal mnie bardzo brzuch z rana krwawiałam i to bylo po wszystkim. Lekarz jednak powiedział zebym sie nie załamywała, ze takich przypadków jest mnostwo a tak jak pisalam nawet nie wszystkie kobiety wiedzą ze były w ciąży, ja byłam bo podejrzewałam i zrobiłam test juz 10 dni pozniej, były dwie kreski, potem niestety znikły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mam pytanie kochałam sie z męzem w 11.12.i 13 dniu cyklu i bardzo chcemy dzidziusia czy jest szansa ze nam sie uda staramy sie juz od 4 mc i jak narazie cisza dodam ze mam regularne cykle28,teraz pobolewaja mnie piersi ale nie wiem czy to na okres czy moze na dzidzie planowany dzien okresu to 19 styczen.Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina7
Moje cykle trwają 28 dc. Ostatnią miesiączkę miałam 21.12.09 kolejna ma być 16.01.10. Staramy się z mężem o maleństwo. Zawsze 7-5 dni przed okresem bolały mnie piersi... Tym razem bolą od owulacji, czyli jakoś 3-4.01.10 na dodatek są o wile bardziej obolałe niż zawsze... Są okropnie wrażliwe na dotyk i w prawej piersi boli mnie brodawka sutkowa. Czy może mi ktoś coś na to powiedzieć? :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietajedna
mnie zawsze bolą piersi przed okresem, wiec każda kobieta ma inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bol piersi moze byc spowodowany roznymi rzeczami. Ja mam bardzo wrazliwe i np od noszenia biustonosza czasami mnie nawet cala noc bola piersi. Przed okresem i nawet do ostatniego dnia miesiaczki rowniez. Ale moga bolec nawet podczas tycia(!). Jak tyjesz, zwykle rosna rowniez piersi, wtedy niektore kobiety tez odczuwaja bol. Ja osobiscie nie moge sie na ten temat wypowiadac, bo ( o chwala niebios) nie tyje w ogole (taka przemiana materii). A bolacy brzuszek to oczywiscie setki roznych przyczyn. Powiem rowniez, ze w dole brzucha w srodku cyklu (m/w w dni plodne) regularnie mnie boli, wraz z jajnikami. Takze musisz poczekac do miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam czasami ból piersi przed okresem. Ale gdy zaszłam w ciążę to mnie nie bolały. Nie wiem czy w ogóle w ciąży mnie bolały. Jedynym objawem ciąży (nie wiązałam tego z ciążą bo się jej nie spodziewałam) była ogrooomna ilość mleczno-wodnistego śluzu. Tak ze mnie leciało, że biegała do toalety sprawdzać czy to nie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tak pewnie
calineczka jesli jestes w ciazy to powiem ci ze ten ucisk w dole brzucha nie jest niczym normalnym,ja taki miałam i niestety straciłam mojego aniolka w 6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinus
Hej dziewczyny 16 dni temu współżyłam z chłopakiem i myślę że mogło wtedy zajść do zapłodnienia. Do miesiączki mam jeszcze tydzień a od paru dni bolą mnie piersi tak jak na @. No i czasem brzuch podbolewa tak jak na @ i wcześniej kuło mnie w podbrzuszu. Czy jest szansa że jestem w ciąży? testu nie zrobiłam narazie radze się Was. Bardzo chciałabym żeby to była ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusa
Mam dokładnie to samo, ale wolę się nie nakrecać, choć i tak się nakręcam szukając odpowiedzi na fotum. No cóż, trzeba czekać... byle do środy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinus
No właśnie tak jak ja. Jeszcze chyba nigdy przed miesiączką nie bolały mnie piersi tak jak teraz i to już jakieś 2 tyg a miesiączkę mam dostać w środę także czekam niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluska93
Hej dzieczyny do kilku dni bola mnie strasznie całe piersi i tak dziwnie sie czuje,, w tali przytyłam,,, nie wiem co sie dzieje,, jestem jakas nerwowa ciagle głodna,, kochalam sie z chlopakiem bez zabiezpieczenia,, robilam test i niby nie jestem w ciazy,,, ( to bylo w tamtym miesiącu,,) w tym tez tylko że kochalas sie z nim w tamtym tygodni i mialam dni plodne czy moglam zajsc w ciąze??? Prosze o odpowiedz?? pozdrwiwm wszystkie kobitki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinus
Mam tak samo jak Ty, zmienne nastroje i co chwilę jestem głodna. Piersi mnie bolą strasznie no i brzuch też podbolewa a miesiączkę mam dostać w środę także czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie ....kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia... dziś wypada mi ostatni dzień kiedy mogę mieć okres... bolą mnie piersi, które też się trochę powiekszyły, śluz ustąpił nie mam go teraz w ogóle a do tego jestem tam spuchnięta... czy to może być ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinus
Hej dziewczyny. Po południu miałam jakieś lekkie plamienie a teraz już nie ma nic tylko czasem brzuch podbolewa ale chwilkę, no i nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka75
Witam dziewczyny mam pewien problem z zajściem w ciążę :( Próbujemy z mężem od 2 lata choć mamy już prawie 3 letniego synka :) Nim zaszłam w ciążę usłyszałam od lekarza że mam zespół policystycznych jajników i nie będę mogła zajść w ciążę :( Pocieszenie było takie że ożna się z tego wyleczyć-długotrwałym i kosztownym leczeniem :(Załamałam sie i nie podjełam się leczenia za 3 miesiące zaszłam w ciążę podejrzewam że w czasie okresu zaszłam w ciążę a podobno w okres nie idzie zajść? Urodziłam zdrowego syna po czasie chcieliśmy jeszcze jedno dziecko staralismy się rok i nic z tego poszłam do innego ginekologa potwierdził zespół policystycznych jajników :( Równiez usłyszałam że będę miała problemy z zajściem w ciążę :( minoł kolejny rok... W 2012 roku zaczeło mi się coś dziać z okresem od stycznia nie miałam wogóle okresu dostałam w maju, od maja znów nie miałam i dostałam w październiku od października znów nie miałam i dostałam 9 stycznia 2013 nie miałam nigdy żadnych objawów przed okresem nie bolały mnie piersi ani brzuch czasem w pierwsze dni okresu bolało mnie podbrzusze i kręgosłup. Nie wiem kiedy mam dni płodne bo więcej nie mam okresu niż mam ale po okresie kochałam się z mężem po 3 dniach wyleciała ze mnie przyjżysta galareta rano domyśliłam się że to mogą być dni płodne poszperałam w internecie i mniej wiecej prubowalam obliczyc dni plodne wyszly od 22 do 29 czu jakos tak a 3 dni przed niby tymi dniami plodnymi wspołżyłąm z mężęm czytałam również że plemnik w kobiecie utrzymuje sie do 5 dni czyli jest jakis procent że mogło dojść do zapłodnienia po paru dniach od tego zdarzenia miałam 2-3 dniową zgagę -nigdy nie mam zgagi przy pierwszej ciąży miałam z głupot zmierzyłam temperature przez dwa dni 37 nie czułam sie na przeziębiona ani nic na drugi dzień pobiegłam do apteki po test ciążowy zrobiłam go z pierwszego rannego moczu wydawało mi sie tak jak by na poczatku wyszły dwie czerwone kreski ale po chwili została jedna podejrzewam że za wczesnie na test ciążowy było teraz bolą mnie strasznie piersi tak jak przy pierwszej ciąży ból nasila się wieczorem a w dzień aż tak bardzo nie boli ale jednak boli bolą mnie brodawki i całe piersi są nabrniałe i każdy dotyk boli sutki jakies dziwne się zrobiła jak by popuchły.Najlepsze jest to że nie wiem czy dostanę w tym miesiąću okres czy nie :( Zostaje mi narazie troszke odczekać zrobić kolejny test. Czy ktos jest mi w stanie pomuc albo odbpowiedziec na jakies pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinus
Witaj Ja pomóc napewno nie umiem ale trzeba wierzyć że będzie dobrze. Zaszłaś w ciąże z pierwszym dzieckiem to i z drugim Wam się uda. Głowa do góry i nie poddawać się :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka75
Dziękuję malwinus za wiare i podniesienie na duchu ale co mogą oznaczać te bolące piersi?Może być To ciąża?Rano wybiorę się po test zobaczę co tym razem pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka75
Witam dziewczyny Zrobiłam dziś rano test i znów wyszedł negatywnie :( To chyba jednak nie ciąża :( szkoda :( Tylko zastanawia mnie ten ból piersi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka75
Dziewczyny dostałam @ Chyba mi się w końcu uregulował, więc mam większe szanse na dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaMalusia
Witajcie tak sobie czytam wasze wypowiedzi i chciałam sie z Wami podzielić własnym poświadczeniem ... a mianowicie tak jak tu piszecie objawy ciązy mogą być przerózne ja np. kiedy byłam z moim synem w ciąży miałam owul. 2stycznia (wskazana przez LAdycomp) a 6 robiłam sobie usg dopochwowe w ramach kontroli bo mieszkałam za granicą i wtedy PAni dr powiedziała ze jest to cykl BEZOWULACYJNY a jak sie okazało byłam juz po zapłodnieniu lecz przed implantacją więc tak naprawde są rózne historie dodam jeszcze ze po spodziewanej miesiączce testy wychodziły negatywnie Może którejś z Was to pomoże ! Dotarłam do Waszego tematu bo przy pierwszej ciąży piersi zaczeły boleć mnie koło 2miesiąca a teraz zaczeły mnie bolec od prawdopodobnej owulacji a po 6 dniach (od owul.) miAŁAM silny ból podbrzusza sugerujący implantacje a bóle piersi w dalszym ciągu teraz mam bóle podbrzusza i bóle piersi bardzo delikatne a @ za 3dni zobaczymy co życie napisze mam jeszcze wrazenie jak bym była chora jest mi zimno i jestem osłabiona ale mysle ze to było by mało prawdopodobne bo stosunek był w 5dniu cyklu (27dniowe) Moje pytanie do Was czy któraś z Was współżyjąc w tak wczesnej fasie zaszła w ciąze?! bo zdania lekarzy są podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×