Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kacpr

Ból pięty po złamaniu

Polecane posty

Gość Kacpr

Witam Po zdjęciu gipsu który był założony z powodu malutkiego pęknięcia jakiejś małej kosteczki w kostce, po smarowaniu i próbach rozruszania stawów mocząc w ciepłej wodzie co łącznie trwało 8 dni zacząłem już chodzić. Chodzę już normalnie już 4 dni i nie mogę zrobić większego kroku albo zejść normalnie po schodach ponieważ boli mnie pięta. Proszę o odpowiedź bo nie mogłem znaleźć odpowiedzi na mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A długo miałeś unieruchomioną tę nogę? Potwierdzili zrost prześwietleniem? Puchnie? W pierwszej kolejności pokazałabym to lekarzowi, żeby ocenił czy tam się wszystko ładnie pogoiło. A w międzyczasie może smaruj to czymś przeciwbólowym miejscowo? Masz w domu jakiś krem albo żel, żeby dotrwać do wizyty w miarę komfortowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacpr
Gips miałem 4 tyg lekarka powiedziała że wszystko jest ok opuchlizna była ale już prawie cała zeszła, a co do żelu to mam altacet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomAs2
agrestowa, a co masz konkretnie na myślisz pisząc, że coś na rozgrzanie? Szukam akurat jakiegoś preparatu na podobną dolegliwość. Jak na razie nikt nie doradził mi niczego konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo tego jest teraz w aptekach. Ważne, żeby działało przeciwbólowo i rozgrzewało jednocześnie. Ja np. używam dip hota, bo nie pachnie za mocno. Te zapachy olejków są czasem strasznie denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krczak12
A ten dip hot to co to jest? Skuteczny jest? Bo szczerze mówiac to spotykam się z tą nazwą pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krczak12
Jasne, poczytam. A to bez recepty można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
nadal cie boli ? nie chce straszyć ale przy długim unieruchomieniu mógł ci sie zakrzep w zyle zrobic. mnie tez bolala pieta pozniej lydka a pozniej klatka piersiowa i powiem ci ze malo braklo :D przy unieruchomieniu powinnas dostawac clexane prewencyjnie. zerknij na stope ponizej tego co cie boli czy zyl nie masz powiekszonych. fastun dziala przeciwzakrzepowo oraz jest na urazy i bole stawow nie powinien zaszkodzic bez recepty w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama dip-hot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K1p3r
Zapomniałem odpisać, przestała boleć po około 1.5 tyg od momentu gdy założyłem temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bravka
Reklama czy nie, ale ten dip hot działa. Ja mialam zlamanych kilka kości sródstopia i ból jeszcze dlugo wracał. Jakoś przypadkiem w aptece polecili mi ten krem. Rozgrzewa i działa przeciwbolowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loodmila
Gdyby traktować jak reklamę każdy post z nazwą, to by to forum nie istniało i nikt by nikomu nie był w stanie nic doradzić. ;) A do tematu - działa, nie jest drogi i można dostać bez recepty. Czego więcej chcieć? Oczywiście jest takich smarowideł od metra na rynku i co kto lubi, ale ten dip hot wcale nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truntka
Nie wiedzialam, że można mieć złamaną piętę. To dopiero musi być ból. Ja miałam kiedyś złamane 5 kości śródstopia i jak bolało też bralam maść rozgrzewającą. Dip hot nie znam, ale jak coś to kupie, bo sprawdzi się też pewnie na bole karku, które mnie męczą ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielia
Moja koleżanka miała złamanie pięty po upadku z dużej wysokości na pięty. Miała gips, a później chodziła po zrośnięciu na zabiegi, pamiętam, że miała pole magnetyczne, ćwiczenia, krioterapię i coś manualnie robione przez fizjoterapeutę. Po rehabilitacji mówiła, że już nic ją to miejsce nie bolało, jakby złamania w ogóle nie miała. Ona chodziła do jednego z gabinetów rehabilitacje.org, nie pamiętam do którego konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×