Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankazuzka

Ból pleców króry budzi mnie nad ranem

Polecane posty

Gość Ankazuzka

Od jakiegoś roku mam problem z plecami. Śpie po 5 czesem 6 godzi i śię budzę. Bola mnie plecy w okolicy nerek i powyżwej. Nie mogę leżeć musze usiść i po jakiś 30 min ból przechodzi i moge śpac. Lekarz sprawdził moj kegosłup i wszystko jest w porzadku, bralam rózne tabletki przeciwbólowe ale co z tego jak przestaje brac to ból wraca i nie moge spac, teraz biore tabletki rozluzniajace miesnie ale czasem i tak mnie boli. Może ktos sie spotkal z podobnym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerki ewentualnie zapalenie jajników Albo zwyrodnienia kręgosłupa piersiowego Albo masz za miękki materac, mam ten sam problem gdy śpię na wznak z prostymi nogami, muszę spać na boku lub na brzuchu Ćwicz mięśnie bo ból kręgosłupa to domena siedzącego trybu zycia i nadmiaru stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poćwicz jogę, na youtub znajdziesz dla początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia896352
sprawdz poziom witaminy d a potem pezyjmuj 2000 jdnostel diennie, jak bóle ustąpią możesz zejsc do 1000 najlepszy jest Vigantoletten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie jak bolały i poszłam do lekarza to zdiagnozowali dyskopatię. I od razu mnie przekierowali na terapię światłem bioptron do http://opiekapielegniarskadomowa.pl i powiem wam,że na poczatku sceptycznie bylam nastawiona, ale okazalo sie ze to naprawde super skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g00wnotron, spamerko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałabym sie na twoim miejscu do lekarza. Tez mialam takie problemy i lekarz zalecił mi leczenie metodą mckenziego , chodze tu http://www.mckenzie.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Czuję efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaT
Wiem, jak taki ból pleców może być uciążliwy.Jak nie chcesz iść do pediatry bo przeciwbólowe tabletki to może do masażysty? Mam namiary na bardzo dobrych ludzi. W tym gabinecie http://www.manual-med.pl/ zajmą się Tobą bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tez mialam ostatnio bol w nerkach, ktory czulam przede wszsystkim rano no i to oddawanie moczu noca, az jakby agresywne, budzilam sie z 6-7 razy, zeby pojsc do lazienki.. trwalo to tak okolo 10 dni az wzielam sie na sposob, zaczelam parzyc lisc pokrzywy, sypkie ziolo, napar dosc mocny, tak ok 1/3 torebki na litr wody, pilam tego poltora litra na dzien przez ok 7 dni, uwarzalam tez na diete, malo soli itp, glownie gotowalam sobie ryz z warzywami no i bol minal ;) polecam ten sposob, aczkolwiek nie jestem lekarzem, no i nikt mi tego sposobu nie przepisywal, wiec sprobujcie mojej metody, warto, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrZosia
Najlepiej od razu zapisać się na masaże i zmienić materac, na którym się sypia. Ja polecam swoim pacjentom Viscotherapy ze zmienną twardością, dobrany indywidualnie, by wspomagać ciało podczas wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że w terapii kręgosłupa równie istotną rolę co ruch, odgrywa jakościowy wypoczynek. Ważnym jego elementem jest miejsce, w którym śpimy - nie może to być składana sofa, wersalka czy inny wynalazek. Kiedy ma się problemy z kręgosłupem lub chce się ich uniknąć w przyszłości, należy wręcz sypiać na dobrej jakości materacu. W naszej pracowni testowaliśmy przeróżne materiały i najlepiej sprawdza się pianka wykorzystywana do produkcji materaców Viscotherapy Art Medic. Te właśnie materace i poduszki ortopedyczne polecamy naszym pacjentom -są one, jak wspomniałem - bardzo ważną częścią terapii kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika009
skontaktuj się ze specjalistą z kęgosłupem nie ma żartów jest we Wrześni klinika Neuromed przy ul.Generała Kutrzeby 15c podam ci numer telefonu 78 942 93 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoralikGrazyna
jak jesteś z okolic Poznania (widzialam tutaj gdzieś Wrześnie) to polecam mocno Kręg Clinic na wszelkie dolegliwości zwiazane z kręgosłupem czy stawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś już o tym wyżej pisał: metoda mckenziego będzie najlepsza na bóle pleców. Większość z nich jest spowodowana złymi nawykami siedzenia itp. Dlatego warto sobie poczytac o tej metodzie, dowiedziec się na czym polega leczenie i… spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że koniecznie musisz wybrać się do specjalisty. Sama także miałam problem z bolącymi plecami. W końcu okazało się to objaw rwy kulszowej. Koleżanka poleciła mi pójście do http://ctkregoslupa.pl/ i tam mi pomogli. Wszystko przeszło. Spotkałam tam profesjonalistów, świetnych lekarzy i fizjoterapeutów, którzy naprawdę znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest zaopatrzyć się w porządny materac do sypialni, to bardzo ważne ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Także, powtórzę - materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety to i mnie się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem bardzo uciążliwe kłopoty z kręgosłupem ale już jest lepiej. Pomogła homeopatia w Vitanea - www.vitanea.eu Jestem zdecydowanie na tak, jeśli chodzi o takie naturalne metody. Super efekt, a nie musiałem inwestować w tabletki i niszczyć nimi wątroby. Zamiast tego mam domowy biorezonans za pomocą małego aparaciku Smart. Wychodzi taniej niż tabletki w dłuższej perspektywie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł materac Viscotherapy, w końcu plecy przestały mnie boleć, czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że niezbędna będzie rehabilitacja, też tak miałam i okazało się że mam poważne problemy z kręgosłupem. Po rehabilitacji ból znacznie zmalał, aktualnie czekam na zabiegi :) A do rehabilitacji mogę polecić ten ośrodek http://rehapro.com.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przekonać się o terapiach innowacyjnych, które potrafią zdziałać cuda. Osobiście koleżanka jakiś już czas temu poleciła mi www.diskdr.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewykluczone że taki ból jest spowodowany złym materacem/niewygodnym łóżkiem. Niemniej jednak warto to sprawdzić i np zgłosić się do jednego ze specjalistów od metody McKenziego http://www.mckenzie.pl/ na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałam terapii proponowanej przez www.diskdr.pl/ i na dzień dzisiejszy pozbyłam się bólu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina55
Mi się bardzo przydają kompresy z żelem w środku Sanity Flex. Można je wykorzystywać na dziesiątki sposobów, przede wszystkim na ciepło lub na zimno, poza tym na różne typy schorzeń. Czy to jest gorączka i chłodzenie organizmu, czy to jakieś skurcze i rozgrzewanie mięśni to taki kompres zdaje egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garyy
Kupowałem niedawno żelowe Kompresy Flex od Sanity – bardzo przydatna rzecz w domowej apteczce. Można stosować na dwa sposoby – na zimno albo na ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmienić wersalkę na materac, i to nie byle jaki, ale materac prozdrowotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serie prozdrowotne materacy ma hilding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, prozdrowotne z hilding są super. Sama mam i jestem bardzo zadowolona, ból minął i nie budzę się już cała połamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×