Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ból podczas stosunku, dlaczego?

Polecane posty

Gość gość

Od pewnego czasu boli mnie wejście do pochwy podczas pieszczot i stosunku. Nie mam infekcji czy grzybicy(miałam wymaz niedawno), a także jestem odpowiednio nawilżona. Co może byc przyczyną? Mój ginekolog powiedział, że to przez za małe nawilżenie, ale to nie prawda, podczas gry wstępnej niemal ze mnie "płynie". Może mi coś podpowiecie? Uwielbiałam seks, a teraz od niego wręcz stronie Aha i zeby nie było - nie wynika to też z niedelikatności mojego faceta, on wie o mojej dolegliwości i jest najbardziej delikatny jak tylko się da. I jeszcze jedno, spóźnia mi się teraz okres, co prawda niedługo bo 4 dni (czasami mi się to zdarza) i nie wiem czy to jest powiązane z tym bólem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Jesli to nie problem z nawilżeniem to powodów moze byc co najmniej kilka i chyba tylko lekarz może to zdiagnozowac na podstawie badań i dokładnego wywiadu. To czego ja sie doszukałam to endometrioza: http://kobiecosc.info/endometrium-blona-sluzowa-macicy/ i zapalenieprzedsionka pochwy: http://kobiecosc.info/slowniczek/zespol-zapalenia-przedsionka-pochwy/ Poczytaj, może masz podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup wibrator i ćwicz wejscia do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie suchość pochwy, to może masz tam mikrouszkodzenia i stąd ten ból. Spróbuj zastosować hydrovag, globulki z kwasem hialuronowym i mlekowym oraz glikogenem. Nawilżają, regenerują i są polecane właśnie przy bolesnych stosunkach. Mi te globulki pomogły więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze być to spowodowane nie rozciagnieniem mięsni krocza.Dziewczyny w młodości nie chodzą na w-f a potem narzekają. Nie ćwiczą szpagatu ,skoku przez konia ,zakładaniem nóg na górę.Są to ćwiczena to bezbolesnego sexu.Czy ćwiczyłaś te ćwiczenia czy siedziałaś tylko na ławce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też wydaje się że to przez suchość pochwy, miałam podobnie niby byłam nawilżona ale jak dochodziło do "kontaktu" to odczuwałam ból. Pomógł mi provag żel dodatkowo chroni on przed infekcjami. Spróbuj może akurat ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból wynoka z małego korzystania z cipki.Trzeba trenować to ona się rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecany przez dziewczyny Hydrovag polecany jest równiez przy bolesnych stosunkach, może taka tygodniowa kuracja przyniosłaby efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sucha pochwa i duże tarcie stąd ból.Moze też być brak gry wstępnej i szybkie wejscie do nie rozszerzonej pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×