Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tysia777776

Ból prawej nogi od czego moze być? jestem bezradna

Polecane posty

Gość tysia777776

Witam, otóż od ok 2 tygodni boli mnie noga chodziłam do lekarza, lecz kazał smarować maścia i to nic nie dawało. Ból zaczał się od palucha pozniej stopa, łydka, udo. Teraz boli mnie paluch i cała noga od gory do dołu (dodam, że jakiś czas chodziłam w butach na nieduzej koturnie). Z powodu bólu nie mogę spać, jestem już przemęczona i bezradna, byłam nawet w szpitalu lecz dali mi kroplowke przeciwbolowa. Morfologie mam ok, badanie na kwas moczowy robilam raz i wyszlo ok (podejrzenie dny moczanowej. Ból promieniuje nawet do pośladka, cięzko go zlokalizować, jest to rwący, piekacy ból, miewam rownież pulsowanie w nodze, co jakis czas mam bóle w klatce (robiłam oczywiście na własną reke ekg i było ok) Może ktoś z was miał cos podobnego i coś podpowie. Dodam ze lekarze mnie "ignorują" nigdzie mnie do tej pory nie wyslali ani nigdzie mnie nie pokierowali, ja juz mam dosc nieprzespanych nocy badz spedzanych na pogotowiu. Z góry dziękuje za napisane rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saxypp
widze ze masz podobnie do mnie mi od roku sresni 1-2 razy na mies puchnie mi lewa łydka i odchuwam ból(mnije wiecej taki jak przy zmienie opgody boli mni ereka ktora kiedys byla zlamana) bylam u 2 chirurgów miaalm usg żył i nic nie wykazalo a noga dalej puchnie i boli . na poczatku bolala mnie lyska a teraz mi promieniuje do uda, czasem mnie boli nawet jak ie puchnie. i juz nie wime co robic i gdzie isc do jakiego lekarza dodam ze mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saxypp
idz do rodzinnego. jesli u cibeie w rodzinie ma ktos zylaki to pow o tym lekarzowi i ze chcesz skierowanie do chirurga na usg zyl powinni ci dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka29
Jeśli masz takie objawy mogą być też spowodowane rwą kulszową ja mam ją już od kilku lat,mi na rezonansie wyszły guzki na kręgosłupie do tego mam 3 kręgi wypukłe.Też mam noce nie przespane albo rano wstaje ledwo.Idź do neurologa i powiedz mu o swoich dolegliwościach bo możesz mieć od kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka29 a stosujesz jakieś zabiegi czy coś żeby sobie ulżyć ? ja też mam rwe i chodze na masaże i laser , troszke pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia777776
Jutro ide do neurologa. Jak wkładam noge do ciepłej wody to pieką mnie te palce. Czasami mam tak, że prawie wogle nie moge nimi poruszać. Najpierw 1 palec, później drugi a teraz już są 3. Byłam wczoraj na pogotowiu i miałam robione badanie z krwi na dimery podajrze i wszytsko wyszło ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że ja z bólem nogi a dokładnie od prawej pachwiny do stopy chodziłam prawie 6 lat , boli codziennie w pochmurne dni gorzej, każdy lekarz co innego , byli tacy co podejrzewali rwe ale nie byli pewni i nie chcieli leczyć no cóż.. aż tu nagle ginekolog stwierdził że trzeba by wymasowac kręgosłup , więc poszukałam rechabilitantki , pokręciła moimi girami i stwierdziła że to rwa kulszowa i jest pewna, no i masażyk koło 40 minutek plus laser dopiero 5 zabiegów ale tak jakby mam mniej sztywny kręgosłup :) trzeba naprawde mieć szczęście żeby trafić na osobe która będzie chciała wniknąć głębiej w nasz organizm , a lekarze z pogotowia tylko kroplówki podawali a jeden skierował mnie na chirurgie żeby na wszelki wypadek usunąć wyrostek ... wypisałam sie na rządanie z cholernym bólem ale uniknęłam niepotrzebnego zabiegu ...:) pozdrawiam i życze zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia777776
Witam byłam u neurologa i stwierdził, że wszytsko neurologicznie jest wporządku. Mówił jeszcze, żebym zrobiła sobie usg żył. Pytanie do bezikmmalinowy jakie pani miała dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mnie boli głęboko w prawej pachwinie i promieniuje do nogi, czasem czuje silny ucisk w udzie jakby ktoś mi pętle zacisnął , są dni że na kibelku nie moge usiąść bo pupa boli jakby to określić .. kość z prawego półdupka i pośladka :) często głowa przy tym mnie boli i w nocy mocno sie poce, kiedyś myślałam że to wyrostek jajnik lub jelita ale miałam kolonoskopie i usg przespochwowe i było ok , mocno krzyż też boli i kość ogonowa , ból silny dzień i noc, jedynie masaż pomaga i cieply ale też nie gorący prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg żył pewno żeby przepływy sprawdzić , czy nima zakrzepicy albo coś w tym kierunku ... ja też miałam i wyszło ok , a nie upadłaś nigdy na tą strone noge co cie boli ? ja sie kilka razy wywróciłam i stłukłam zadek i na girke też upadłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia777776
Może i kiedyś sie wywaliłam ale to musiałobyć dawno temu. A mi pulsuje noga i czasami nawet to widze, w nocy strasznie się poce, tez boli mnie głowa jak i kregosłup, ale dlaczego neurologb stwierdził ze wszytsko jest ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbrftgregrdf
neurolog to taki dupowaty specjalista nic nie może, ak jest problem to się idzie do neurochirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia777776
Ja mieszkam na warmi i mazurach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata-------
Np trudno, ale idź do gościa od kręgosłupa, specjalisty, on ci od razu pomoże, skoro boli cię głowa to tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgdghhhhhkll
To dna moczanowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wygląda na jakąś chorobę zył (kręgosłup raczej nie, ale warto sprawdzić). Zmien lekarza lub męcz obecnego póki nie zrobi ci wszystkich badan i nie postawi konkretnej diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam rwe kuszową,boli wtedy prawa noga.Szłam nieraz z pokoju do kuchni po ścianie.Wyczytałam na Kafeterii o piciu kwasu buraczanego,pije od pażdziernika i widzę dużą poprawę.Teraz normalnie chodzę a ból jest minimalny i rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam rwe kuszową,boli wtedy prawa noga.Szłam nieraz z pokoju do kuchni po ścianie.Wyczytałam na Kafeterii o piciu kwasu buraczanego,pije od pażdziernika i widzę dużą poprawę.Teraz normalnie chodzę a ból jest minimalny i rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia777776
Dzisiaj ide do chirurga będe miała usg żył, więc zobaczymy. W dodatku miałam robiony posiew moczu i mam bakterie i znowu mam leki. A z tą nogą lekarz przepisał mi cyclo 3 fort i kazał sie zgłosic za 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ou
nie jedz miesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze stosujcie djete i oczyszczajcie organizm wszytko co nas boli i dolega to toksyny w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podobny problem i okazalo sie, ze mje dolegliwosci sa zwiazane z wypadajaca macicy. Po operacji usuniecia macicy wszystkie dolegliwosci ustapily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chcesz powiedziec ze twoja własna macica była toksyną????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitea
Rwa kulszowa? No nie wiem, jak lekarze nie wiedzą to my też raczej nie poradzimy. Mnie też często bolą nogi, ale jest to spowodowane sportem i wystarcza mi ten żel http://www.asport.pl/p/27889,1030/zel-do-nog-z-kasztanowcem---lagodzi-obrzeki-zwiazane-z-kontuzjami--200-ml/ . No nie wiem, może u ciebie też pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szdadw
Może przesadzam, ale według mnie nawet drobne problemy ze stopami to wystarczający powód, by się wybrać do specjalisty. Wiem, że koleżanka mojej żony też miała takie coś i w końcu znalazła w internecie panią Gaździcką. Ona ma stronę podolog-warszawa.pl. Szczegółów nie znam, ale wiem że pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1092
"Ból zaczał się od palucha pozniej stopa, łydka, udo. Teraz boli mnie paluch i cała noga od gory do dołu (dodam, że jakiś czas chodziłam w butach na nieduzej koturnie)." Moja koleżanka z pracy miała bardzo podobne dolegliwości i lekarze też to zignorowali. Ostatecznie udała się do podologa i ten ją wyleczył. Nie wiem do kogo poszła niestety, ale z tego co wiem każdy podolog jest w stanie Ci pomóc. Ja mam problem strikte z jedną wstydliwą chorobą stóp i chodzę do pani kasi z centrum zdrowych stóp, także ten gabinet mogę ci polecić, tu masz stronkę http://www.podolog-warszawa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chodzę do Pani Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wizyta u ortopedy? Z wlasnego doswiadczenia moge polecic Ci bardzo dobra poradnie ortopedyczna u www.medis.pl powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×