Odpowiedz na ten temat

ból skroni, prosze pomozcie, co to moze byc?

• kaja17777 2006.03.01 [20:34]
    ostatnio zaczela mnie bolec głowa po lewej stroni, wlasciwie to boli mnie skroń i nad okiem, jak dotykam skory w tym miejscu, to czuje mocno pulsującą żyłę, nigdy wczesniej mi sie takie cos nie zdarzalo, prosze powiedzcie mi co to moze byc
  • kaja17777 2006.03.01 [21:07]
    please odpiszcie
  • a czy to 2006.03.01 [21:07]
    nie migrena ?

• ja też-tak mam 2006.03.01 [21:14]
    chyba migrena, ale lepiej iść zapytać lekarza.
    Mogą to być np problemy z ciśnieniem. Nie ma żartów!
  • kaja17777 2006.03.02 [15:56]
    hej, dzieki za odpowiedzi, ale mnie nie boli mocno tak jak powinno byc przy migrenie tylko tak lekko ale i tak sie tym martwię
  • hm hmmm 2006.03.02 [17:28]
    moga to byc zatoki
  • 890sandi890 2008.03.02 [16:25]
    Czesc Kaja,

bardzo sie ciesze ze znalazlam Twoj post. Ja wlasnie w tej chwili juz trzeci dzien cierpie na bol, ktory opisalas. Nie jest bardzo silny, ale tez nie jest lekki, za to jest non stop trzeci dzien i to mnie wykancza. Tak jak napisalas lewa skron, az oko boli. I ta pulsujaca zyla. Jak przycisne, jest lepiej, ale i tak nic nie moge z niem zrobic. Pierwszy raz pojawil sie ten bol 7 miesiecy temu, akurat mialam jechaa na wycieczke i swietna impreze. Pomyslalam wiec sobie, ze moze bolalo z ekscytacji, a lbo na zlosc. Caly dzien lezalam na lozku z nadzieja ze przejdzie. Przeszlo nastepnego dnia. Nastepnym razem pojawil sie ten bol 4 miesiace temu, gdy mialam grype, trzymal mnie przez kilka dni. Teraz wlasnie przechodze przeziebienie, i znow bol zaatakowal. Mialam temperature wiec wszyscy mowia ze to przez temperature. Ale dzis obudzilam sie bez temperatury (36,0 !) a bol nie ustapil. Zaczynam sie martwtic. Nie pomagaja rozne tabletki. Nie mysle ze to migrena, bo migreny miewalam cale zycie i odczuwam to teraz inaczej. Migrena tez zawsze nie trwala dluzej niz jeden dzien.

Czy kogos jeszcze to spotkalo? Czy ktos cos o tym wie wiecej?? Pozdrawiam.

• chore zatoki 2008.03.02 [16:26]

• billie 2008.03.02 [18:04]
    ja miałam takie objawy podczas problemów z zatokami. jeśli szybko nie przejdzie, to lepiej skonsultowac z lekarzem...
  • pchelka 2008.08.07 [22:16]
    Ja również mam ten problem od kilku dni ale u mnie ból nie objawia się na samej lewej skroni tylko obok-mniej wiecej 1 cm od. Nie jest to aż tak mocny ból ale bardzo uporczywy. Myślę że to nie zatoki bo przecież wtedy bolą okolice nad nosem. Może więc to wina ciśnienia??
  • mobi 2008.08.20 [14:37]
    witam od ponad tygodnia boli mi prawa skron i czesc prawego oka mam 22 lata co to moze byc niepokoi mnie to pomozcie
  • dobromirka 2008.08.20 [14:39]
    zapalenie nerwu trójdzielnego, migrena, zatoki, nerwobóle ...
  • zbyt długie przesiadywanie 2008.08.20 [14:41]
    przed komputerem, a właściwie monitorem... od tego się zaczyna
  • mobi 2008.08.20 [16:23]
    i co dalej komputer mam zaledwie miesiac a co z tym nerwem moze cos wiecej z gory dziekuje
  • mobi 2008.08.20 [16:32]
    trenuje tez w silowni bol nasila sie podczas treningu''bardzo'' moze cisnienie czy cos??????????prosze o opinie

• Dziad jelenia 2008.10.16 [14:18]
    Ja mam to samo jzu od paru lat , nieraz mama tak mocne juz te bole ze nie mam sily ruszac sie i kazdy ruch to ogromna ilosc bolu. Robilem rozne badania ale przyczyn moze byc tak duzo ze chyba nikogo nie stac na znalezienie ich. Mam tak od paru lat i zdrowa zywnosc , nie palenie papierosow wcale mi nie pomagaja. Jest coraz gorzej a rodzina powoli przestaje mi wierzyc ...
  • guska111 2008.11.13 [01:59]
    Witam.Ja również cierpię z powodu bólu lewej skroni,więc wiem że to strasznie meczące.U mnie trwa to od ok.2 tygodni.Dzisiaj byłam u dentysty bo myslałam że to od zęba.Moja dentystka nawet zrobiła mi prześwietlenie calej lewej strony szczęki ale nic tam nie znalazła.Podejrzewam że jest to związane z ciśnieniem atmosferycznym i zmianami pogody.Niestety bardzo wiele osób (choć sami o tym nie wiedzą) są meteopatami,czyli są bardzo wrazliwi na zmiany i wachania atmosferyczne.Może więc właśnie to jest powodem tego naszego uciążliwego bólu głowy........
  • stiv junior 2009.04.28 [16:26]
    Nie martw się ja też czasami mam takie bóle ale gdy się połorzę i odpocznę to przemijają ale jeśli już cię tak obłędnie boli to idz do lekarz
  • troffy 2009.04.28 [16:28]
    to od pogody moją mamę terz niekiedy boli głowa ale nie mocno póżniej jej przechodzi
  • gercio 2009.10.24 [11:40]
    Ciekawe, bo mam identyczne objawy jak jedna z osob.
    Bol zlapal mnie po grypie. Trzyma trzeci dzien. Choroba mi przeszla (Dzis rano mialem rowno 36,0 - hehe)
    Lewa skron, ale troche jakby we wnetrzu glowy bardziej.
    Wczoraj nie moglem sie na niczym skupic. Dwa apapy pomogly, ale jesli jeszcze jeden dzien to potrwa ide do lekarza.

• bockscar 2009.11.17 [17:41]
    zmierz sobie cisnienie, jesli wyjdzie ci wysokie odstaw mcdonald ikompa i idz na spacer do lekarza
  • Idź do lekarza 2009.11.17 [17:44]
    mnie też kiedyś tak bolało, w moim przypadku było to porażenie nerwu twarzowgo. Przy tym nawet środki przeciwbólowe niewiele pomagają. A masz trochę opuchniętą buźkę po tej stronie czy nie?
  • do guska111 2009.11.17 [17:48]
    jak naszybciej do lekarza, to nie ma nic wspólnego z meteopatią,. Też to miałem, a okazało się że to porażenie nerwu, a też szukałem pomocy u stomatologa, a wylądowałem w szpitalu na neurologii
  • Terael 2009.12.06 [11:38]
    Widzę ze temat został trochę odświeżony, więc pozwolę sobie stwierdzić, że podobnie jak Dziad jelenia mam taki ból (czasami silniejszy, czasami słabszy - idzie się z czasem jakoś przyzwyczaić) od 3 lat. Badania krwi nic nie wykazały a poza tym zmieniałem dietę i próbowałem też spędzać więcej czasu na powietrzu ale szczerze... 0 różnicy :/
    Fakt, faktem, że spędzam ogromne ilości czasu przed kompem stąd też myślałem, że "świeże powietrze" mi pomoże, ale niestety...
    Czasami próbowałem, się gdzieś czegoś dowiedzieć i dzisiaj znowu rozpocząłem poszukiwania. Zapewne jak zawsze bezskutecznie...
    Najgorsze jest w tym wszystkim to, że ciągle chce mi się spać. Duża senność, jakieś takie zmęczenie, to jednak przeszkadza, a jak się nasili to człowiek po prostu "odpływa". Skąd to się bierze? Przymierzałem się już jakiś czas do "kuracji" melatoniną (hormon snu) i chyba wreszcie ją rozpocznę, może to coś da.
    Pozdrawiam i życzę zdrowia.
  • kisuke 2010.01.12 [23:24]
    Mnie tez zaczęlo bolec po lewej stronie glowy w okolicach skroni bol jest pulsacyjny raz jest co 5 min rac co godz jest to denerwujace mam tak juz jakis tydzien nie wiem czego to jest przyczyna trzeba sie wybrac do lekarza ;]
  • Gacha86 2010.02.14 [13:11]
    Witam. Mnie również "dopadł" ból lewej skroni (czasami słaby a zaś innym razem taki że nie da sie wytrzymać. Ból jest pulsacyjny. Mnie pomagaja zimne okłady (moczę recznik i przykładam do skroni)ale tak się nie da na dluższą mete. Ból trzyma mnie ok.2tyg poźniej przechodzi i po paru tyg,znowu wraca. Wybieram się do lekarza ciekawe co mi powie. Ja się bałam że to może być jakiś guz smutas.gif
  • foxil 2010.02.15 [22:42]
    ja mam tą dolegliwość od jakiegoś miesiąca. Ból nie jest mocny,odczuwam go niekiedy podczas zamykania oka i generalne by mi to nie przeszkadzało ale boli mnie przy ucisku i mam wrażenie że ta żyła jest w środku czymś wypełniona.No i oczywiście jak ktoś się dobrze przyjrzy to lewe oko jest lekko opuchnięte.Czy mogą to być jakieś zaburzenia OUN?czy to się leczy? i co to wogóle jest?
  • macieek 2010.02.25 [00:05]
    problem mam jak wy wszyscy od pazdziernika tamtego roku. powiem wam ze tez nie wiem co sie ze mna dzieje, objawy podobne jak u was wsz.. troszke w cierpieniu ulge daje n/w masc. podam wam tylko ten adres z allegro. dzisiaj zamowilem z dwoch innych aukcji, dlugo szukalem tej masci bo ja kiedys dostalem od tesciowej. ostatnio wiecej sie tego pojawia na aucjach. sprobujcie bo troszke napewno pomaga.
    jak juz nie bedzie dzialac ten adres wpisz w wyszukiwarke "maść" bądz maść tygrysia i ustawcie wg ceny. z reguły jest najtansza i oscyluje tak od 2 do 4zł za szt
    pozdrawiam
    http://allegro.pl/item921763409_masc_tygrysia _tylko_2_2_zl_za_sztuke_polecam.html
  • Ewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2010.03.01 [15:18]
    Mam podobnie -.-
    Ogólnie to ropieje mi lewe oko i boli, a jak wstaje to czuje bolący ucisk w lewej skroni..
  • Łukasz z Warmii i Mazur 2010.03.31 [16:31]
    witam mam 25 lat i od około 2 miesięcy mam podobne problemy . Pogrubiona i boląca żyła prowadząca od ucha aż do czoła mocno mnie męczy psychicznie . W tym czasie rzuciłem na dobre papierosy (po 11 latach ) oraz "dorobiłem się " nadciśnienia tętniczego . Nie mam pojęcia co z tym zrobić . Neurolog za miesiąc a lekarze w przychodni rozkładają ręce ...
  • Łukasz z Warmii i Mazur 2010.03.31 [16:35]
    Mam nadzieje że ktoś odpisze jak się zakończyła jego sprawa z żyłami po badaniach czy leczeniach . Czekam na wszelkie wiadomości na ten temat usmiech.gif Pozdrawiam

Odpowiedz na ten temat