Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja17777

ból skroni, prosze pomozcie, co to moze byc?

Polecane posty

Gość kaja17777

ostatnio zaczela mnie bolec głowa po lewej stroni, wlasciwie to boli mnie skroń i nad okiem, jak dotykam skory w tym miejscu, to czuje mocno pulsującą żyłę, nigdy wczesniej mi sie takie cos nie zdarzalo, prosze powiedzcie mi co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja17777
please odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to
nie migrena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja17777
hej, dzieki za odpowiedzi, ale mnie nie boli mocno tak jak powinno byc przy migrenie tylko tak lekko ale i tak sie tym martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
moga to byc zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt długie przesiadywanie
przed komputerem, a właściwie monitorem... od tego się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobi
i co dalej komputer mam zaledwie miesiac a co z tym nerwem moze cos wiecej z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guska111
Witam.Ja również cierpię z powodu bólu lewej skroni,więc wiem że to strasznie meczące.U mnie trwa to od ok.2 tygodni.Dzisiaj byłam u dentysty bo myslałam że to od zęba.Moja dentystka nawet zrobiła mi prześwietlenie calej lewej strony szczęki ale nic tam nie znalazła.Podejrzewam że jest to związane z ciśnieniem atmosferycznym i zmianami pogody.Niestety bardzo wiele osób (choć sami o tym nie wiedzą) są meteopatami,czyli są bardzo wrazliwi na zmiany i wachania atmosferyczne.Może więc właśnie to jest powodem tego naszego uciążliwego bólu głowy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stiv junior
Nie martw się ja też czasami mam takie bóle ale gdy się połorzę i odpocznę to przemijają ale jeśli już cię tak obłędnie boli to idz do lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troffy
to od pogody moją mamę terz niekiedy boli głowa ale nie mocno póżniej jej przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gercio
Ciekawe, bo mam identyczne objawy jak jedna z osob. Bol zlapal mnie po grypie. Trzyma trzeci dzien. Choroba mi przeszla (Dzis rano mialem rowno 36,0 - hehe) Lewa skron, ale troche jakby we wnetrzu glowy bardziej. Wczoraj nie moglem sie na niczym skupic. Dwa apapy pomogly, ale jesli jeszcze jeden dzien to potrwa ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bockscar
zmierz sobie cisnienie, jesli wyjdzie ci wysokie odstaw mcdonald ikompa i idz na spacer do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idź do lekarza
mnie też kiedyś tak bolało, w moim przypadku było to porażenie nerwu twarzowgo. Przy tym nawet środki przeciwbólowe niewiele pomagają. A masz trochę opuchniętą buźkę po tej stronie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terael
Widzę ze temat został trochę odświeżony, więc pozwolę sobie stwierdzić, że podobnie jak Dziad jelenia mam taki ból (czasami silniejszy, czasami słabszy - idzie się z czasem jakoś przyzwyczaić) od 3 lat. Badania krwi nic nie wykazały a poza tym zmieniałem dietę i próbowałem też spędzać więcej czasu na powietrzu ale szczerze... 0 różnicy :/ Fakt, faktem, że spędzam ogromne ilości czasu przed kompem stąd też myślałem, że "świeże powietrze" mi pomoże, ale niestety... Czasami próbowałem, się gdzieś czegoś dowiedzieć i dzisiaj znowu rozpocząłem poszukiwania. Zapewne jak zawsze bezskutecznie... Najgorsze jest w tym wszystkim to, że ciągle chce mi się spać. Duża senność, jakieś takie zmęczenie, to jednak przeszkadza, a jak się nasili to człowiek po prostu "odpływa". Skąd to się bierze? Przymierzałem się już jakiś czas do "kuracji" melatoniną (hormon snu) i chyba wreszcie ją rozpocznę, może to coś da. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisuke
Mnie tez zaczęlo bolec po lewej stronie glowy w okolicach skroni bol jest pulsacyjny raz jest co 5 min rac co godz jest to denerwujace mam tak juz jakis tydzien nie wiem czego to jest przyczyna trzeba sie wybrac do lekarza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieek
problem mam jak wy wszyscy od pazdziernika tamtego roku. powiem wam ze tez nie wiem co sie ze mna dzieje, objawy podobne jak u was wsz.. troszke w cierpieniu ulge daje n/w masc. podam wam tylko ten adres z allegro. dzisiaj zamowilem z dwoch innych aukcji, dlugo szukalem tej masci bo ja kiedys dostalem od tesciowej. ostatnio wiecej sie tego pojawia na aucjach. sprobujcie bo troszke napewno pomaga. jak juz nie bedzie dzialac ten adres wpisz w wyszukiwarke "maść" bądz maść tygrysia i ustawcie wg ceny. z reguły jest najtansza i oscyluje tak od 2 do 4zł za szt pozdrawiam http://allegro.pl/item921763409_masc_tygrysia_tylko_2_2_zl_za_sztuke_polecam.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mam podobnie -.- Ogólnie to ropieje mi lewe oko i boli, a jak wstaje to czuje bolący ucisk w lewej skroni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz z Warmii i Mazur
Mam nadzieje że ktoś odpisze jak się zakończyła jego sprawa z żyłami po badaniach czy leczeniach . Czekam na wszelkie wiadomości na ten temat :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toob
Też mam takie bóle od kilku miesięcy. Na pewno nie jest to migrena. Miałem tomografię komputerową i nic nie wykryła. Lekarka przepisała mi Flunarizinum ale jakoś specjalnie nie pomaga. Często smaruje skroń amolem lub alpą- bez większych rezultatów. Ból jest pulsacyjny zaboli czasem co parę minut czasem co godzinę. Trudno jest mi wskazać dokładne miejsce bólu wiem tylko że to okolice skroni. Sam już nie wiem co mam z tym zrobić... Ból jest strasznie przygnębiający i męczący. Obstawiam, że to ból naczyń krwionośnych... Mam nadzieję, że ktoś coś odpisze i pomoże. Będę wdzięczny... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggstre
ja tak mam!!!! bol z lewej strony glowy od 7 miesiacy, byalam wczoraj u neurolga a ona powiedziala ze to pewnie nerwica a ja tak wcale sie nie denerwuje i dala mi jakies kropelki , poza tym kazalam mi odtawic tab anty- wyzwala mnie ze biore te swinstwo i ze od tego dostaje sie udaru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuk88
choc wiem ze to nic nie zmiani to ja rowniez mam bole lewej skroni tyle ze to trwa juz ponad 5 lat i sa nie do zniesienia. robilem zdjecia itp. ale nic nie daly. raz obudzilem sie z tym bolem ze az trafilem do szpitala, gdzie zadzialal dopiero 3 lek podany dozylnie(masakra) ale jesli chodzi o porady to "lecze"(niweluje) bol solpadine ktore pomaga po ok 40min do godziny. i mam jeszcze krople (niestety na recepte) ktore potrafia pomoc po 15 minutach od zastosowania :) lecz mowia ze za czesto nie wolno (latwo sie mowi ale mnie tak jak was potrafi bolec tygodniami co wykancza fizycznie i psychicznie) krople nazywaja sie "dihydroergotaminum filofram" sa naprawde swietne choc jakos szybko wyparowuja :P noi nie sa za smaczne, lecz jak wiemy czego bysmy nie wzieli zeby sie szybko pozbyc bolu .... oczywiscie jak ktos rozwiaze problem niech pisze i na forum i na miale bo bog wiem ile jeszcze wytrzymamy, a i jeszcze jedno pocieszyliscie mnie ze nie jestem sam bo juz myslalem ze to cos naprwde unikalnego :) zycze dni bez bolu. nie wiarygodne ze debatujemy od 4 lat i bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz z Warmii i Mazur
W moim przypadku akurat pomagają ćwiczenia fizyczne po których z godzinkę jest lepiej . Właśnie w momencie kiedy mi bardzo wywali żyły jest dobrze . Nie doczekałem się jeszcze stosownych badań ale możliwe że żyły są zajechane ( coś tam przeszkadza w przepływie krwi ) . Piszcie ludziska bo razem będzie nam łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek_czarnow
mam to samo od miesiaca. narazie bol sie pojawil 3 razy. silny w lewej skroni, ledwo moglem patrzec na oczy, swiatlowstet, oczy zaczerwienione, lewe oko jakby mialo wyskoczyc z orbity. cienisnie w granicach 135-75, 140-65 takie mialem odczyty ale to juz po dwoch apapach i spaniu 3 h. zauwazylem ze bol pojawia sie gdy sie nie wyspie zawsze kolo 12 zawsze gdy zjem slabe sniadanie. znaczy sie pojawil sie 3 razy i akurat 3 razy wszystie 3 czynniki wystepowaly naraz niech ktos opisze jak sie zakonczyla jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJayTomash
ja tez tak mam..jest to chwilowy ale mocny ból i to w jednym miejscu nad lewa skronia...napewno cos zwiazane z nerwami... Moze to byc zaczatek tego najgorszego tzn nie strasząc nikogo moze byc nerwica. Z nerwica da sie zyc lecz trzeba ja leczyc. Ja mam od okolo 2 lat i zyje. Nie powiem ze jest lekko ale przede wszystkim trzeba isc do lekarza a potem sie martwic...na nerwice polecam tabletki hydroxizinum-sa bezpieczne i co najwazniejsze nie sa to psychotropy. Mozna rowniez zazywac ziolka roznego rodzaju (Najlepiej isc do sklepu z ziolami). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuk88
dobrze mam jeszcze jedno pytanie czy palicie marichuane ?? wiem ze w tym kraju to nie legalne ale moze jezdzicie do "holandi" na jakies skrety wiec pytam czy moze miec to zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje rady (wybierzcie co wam pomoże): pić kawę codziennie PRZED posiłkiem, zażywać magnez codziennie, spać przy otwartym oknie (oczywiście zimą to raczej odpada), ograniczyć siedzenie przed TV/kompem, spędzać więcej czasu na powietrzu, ewentualnie pobiegać trochę lub pospacerować. W moim przypadku picie kawy na czczo około 30/40 minutach po wstaniu z łóżka pomaga, chociaż w niedzielę (po długim spędzeniu czasu przy TV/kompie w sobotę) czasem ból nastąpi i nawet kawa nie pomaga. Jeżeli ktoś z Was ma bóle skroni, a lubi po wstaniu z łóżka zaraz włączyć TV bądź kompa to lepiej właśnie pochodzić, pootwierać okna, po czasie, który podałem powyżej wypić kawę, odczekać trochę, a potem dopiero włączyć sprzęt. Powinno pomóc. Zresztą, najlepszym diagnostykiem jesteśmy my sami (oczywiście nie w każdym przypadku) i każdy z Was powinien sam dojść co mu szkodzi i co pomaga (ja ciągle "testuję":-) Pozdrawiam wszystkich cierpiących i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goorio
Witam ja mam takie objawy przy dużym ciśnieniu śródkałkowym ,bolą mnie do tego oczy stwierdzono u mnie Jaskrę biorę krople na obniżenie ciśnienia w oczach Betoptic S 2.0 lek na receptę.Zalecam wizytę u okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajas
Witam !!! Ostatnio też mam takie dziwne schorzenie. Cały sierpień uciskała mnie (opaska) głowa - skronie. Nie było to bolesne ale dokuczało. Około tygodnia temu opaska zniknęła i pozostał ucisk - lekki ucisk na lewej skroni. Od wczoraj dorzuciło się drętwienie - mrowienie nóg. A dzisiaj poczułem lekkie palenie stóp lewej i prawej ze wskazaniem na lewą. Dodam jeszcze, że pieką mnie oczy, mam zaniżona temperaturę ok. 36 stopni oraz lekko ucieka mi głowa na boki. Bardzo się martwię. Co to może być? Zaliczyłem już kilku lekarz: - rodzinny dał skierowanie i uważa, że mi nic nie jest; - laryngolog 1 stwierdził , że jestem zdrowy, - laryngolog 2 stwierdził , że mam coś w prawej zatoce szczękowej, - neurolog po badaniach stwierdził , że nie mam objawów sm i neurelagii, i powiedział że jeśli chcę to potwierdzić w 100% to mam zrobić za 600 zł rezonans magnetyczny, - badania krwi ok, - badanie tarczycy ok. Może w związku z tym pieczeniem udać się do dermatologa (zauważyłem , że coś się dzieje z moimi paznokciami - jakieś słabe i brązowawe się robią). Pozostało jeszcze: - Pan z Bielska - Białej Sławomir Wojtulewski - zielarz, ponoć po badaniach moczu trafia w sedno sprawy. Warto? - psychoterapia; - lub zbadać kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZytajcie
Surowite centralne zapalenie soczewki to choroba wystepujaca po 50 roku zycia, czasami wystepuje u ludzi mlodzysz co maja problemy z cisnieniem, mam 20 lat i przechodzilem ta choroba fartem ja odkrylem, pojdzicie do okulisty i przebadajcie sie mi dopiero wykryla to Decent w bialymstoku po jakis 2 miesiacach bolu, bo lekko bolalo mnie oko to pomyslalem ze i to a o skroni to juz nie wspomne, te objawy to jest koniec choroby i niestety ale z przykroscia musze powiedziec nie ma na to sposobu najgorszy przypadek to mozna oslepnac ale tylko w czasie choroby poniewaz ona psuje nerw i powstaje taka malutka plamka na oku widoczna jako meszka w zaleznosci z ktorej strony boli skron, mnie ta choroba nie dopadla ale zostal bol i musze z tym zyc poprostu ograniczam wysilanie wzroku. Mam nadzieje ze pomoglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×