Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o to ja

Ból ucha

Polecane posty

Gość o to ja

Od przeszlo dwóch tygodni pobolewało mnie ucho, jednak od kilku dni objawy mocno się nasiliły, jak siedzę czy chodzę wszystko jest w pożądku problem pojawia się podczas leżenia, wówczas ucho zaczyna mnie strasznie boleć, do tego pojawia się ból zęba, najpierw to był jeden, teraz wszystkie, do tego czuję jakby mi twarz drętwiała, nie mogę spać bo ból jest strasznie silny. Teraz niedawno podczas snu też mnie zaczęło ucho bolec, i to tak strasznie mocno, że musiałam wstac. Trochę już przeszło ucho już prawie nie boli, ale uczycie zdrętwiałej twarzy zostało. Czy ktoś wie co może być przyczyną powyższych objawów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tyle to i ja wiem, tylko że jest pierwasza w nocy, jutro jest sobota, a do poniedziałku pasowało by trochę jednak pospać. I pytanie do jakiego lekarza, dentysty bo może być to od zęba, czy do laryngologa bo dzieje się tak od ucha, czy może do pierwszego kontaktu (chociaż nie wiem co mi on pomoże na ból zęba). Chciałam zasięgnąć opini co może być przyczyną, bo być może ktoś z forumowiczów miał kiedyś podobne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobnie masz zapalenie bakteryjne ucha, jesli nie pojdziesz do lekarza, mozesz zniszczyc tkanki ucha wewnetrznego, tzw. slimaka. bedziesz pozbawiona sluchu lub w najlzejszym przypadku pozostana ci szumy w tym uchu. powinnas dostac masc antybotykowa do ucha, ja mialam taka, co 8 godzin musialam kapke tej masci prowadzic do kanalu usznego palcem przez 10 dni. niestety poszlam zbyt pozno lo laryngologa i mimo ze kuracja zakonczyla sie powodzeniem, to niestety pozostaly mi szumy w uchu :( infekce spowodowalam ja sama uzywajac po kazdym myciu glowy i prysznicu patyczkow do suszenia i czyszczenia uszu. od tamtej pory nawet na nie nie spojrze, ucho samo 'wie' jak sie oczyszczac, a woskowina w uchu jest sama w sobie bakteriobojcza. czyszcze rabkiem recznika i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi isc do lekarza moze tez sama zarzyc srodki przeciwbakteryjne i inne srodki zgodnie za powiedzeniem byłego ministra Polaku lecz sie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niczego ty sama nie spowodowałas to masc była do d**y,a jeszcze do czyszczenia uszuz woskowiny stosujemy świecowanie swiecami hopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tłumacz sobie to w ten sposób i usprawiedliwiaj lekarza oczywiście:)a jemu rózki rosna oj rosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiece hopi to placebo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Fakt te swiece hopi są bezużyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty skad sie urwałas,jakie placebo???Swiece Hopi stosowali indianie juz od setek lat i dla nich to nie było placebo,a dla ciebie placebo:) wez ty sie nie osmieszaj kobieto,sama jestes placebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I świece hopii sa bardzo skuteczne,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Ten od hopi to akwizytorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta od nie hopi to równiez akwizytorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mizerny akwizytorku: TO JA SPOWODOWALAM INFEKCJE UCHA CZYSZCZAC GO PATYCZKAMI!!!! uszu NICZYM sie nie czysci, tak mi mowilo kilku otolaryngologow, procz recznika (w trakcie wycierania sie). a masc antybiotykowa uratowala mi zycie, gdyby nie ona, infekcja zniszczylaby mi calkowicie ucho wewnetrzne. i niech cie szlag trafi, skoro zerujesz na czyims cierpieniu oferujac jakies gooowna co nadaja sie tylko do wyrzucenia na smieci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lekarze zeruja na czyims cierpieniu,nie jest prawda ze wacikami doprowadziłas do zakazenia,a jezeli nawet to nie stosuje sie zadnych masci,tylko inne skuteczniejsze naturalne antybiotyki,widac tacy larygolodzy ze ci powiedzieli takie głupoty,ale ze ty w to uwierzyłas to juz twój bład,czysci sie swiecami Hopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez mnie nie wku....j idioto!! wlasnie, ze wacikiem zbyt mocno nacisnelam w glebi ucha. poczulam juz wtedy silny bol, na szczescie nie rozerwalam blony bebenkowej. po kilku dniach ucho zaczelo bardziej bolec i wydzielac brzydko pachnaca ciecz. gdyby nie masc z antybiotykiem douszna, STRACILABYM SLUCH W TYM UCHU. antybiotyki doustne czynia wiecej szkody w organizmie niz te przyjmowane miejscowo. sama jestem zwolenniczka naturalnych metod walki z chorobami, ale sa przypadki matole, gdzie bez antybiotyku ani rusz!!!poza tym prawda jest taka, ze gdyby nie antybiotyki (przyjmowane z rozsadkiem) uratowaly zycie milionom ludzi. byc moze gdyby nie jakis antybiotyk. ktory zarzyl kidys twoj przodek, ty dzisiaj w ogole istniejesz. jak widze, takich idiotow, ktorzy nie majac pojecia o czymkolwiek wlaza na fora i wypisuja swoje bzdurne wypociny, normalnie krew mnie zalewa. CO TU ROBISZ NA KAFETERII!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja ciebie nie denerwuje to ty sie sama denerwójesz,stres jest w tobie,jak ktos ma inne zdanie na twój problem to zaraz sie pienisz,wiec masz ciasny umysł,bo juz nic do twojej głowy ci nie wejdzie a prawda jest ze złe leczenie było zastosowane stad masz szumy i beda sie nasilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wolno brac doustnych syntetycznych antybiotyków bo grozi grzybica ogólnoustrojawa wiesz sobie tylko zaszkodzisz,nie wyprzedzaj tego czego nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee "zglos do usuniecia" wypieeerdalaj z kafeterii raz na zawsze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioto, wlasnie, ustepuja, bo najsilniejsze szumy byly, kiedy ucho bylo zalane wydzielina z bakteriami i niesamowicie spochniete, po masci antybiotykowej wszystkie dolegliwosci przeszly, szumik, ktory teraz odczuwam, to NIC w porownaniu ztym co bylo w czasie infekcji. zreszta nie musze sie tu tlumaczyc jakiemus analfabecie, wiem kim jestes, to ten szurniety 'zglos do usuniecia', ktory samotnie siedzi na kafe dniami i nocami i nie ma nic ciekawego do zaoferowania poza idiotycznymi bazgrolami. dziekuje Bogu, ze w czasie mojej infekcji cie tu nie zastalam, bo chyba bym cie dopadla jak za twoja porada tak powazna infekcje leczylabym innymi srodkami. nie umiesz nawet czytac ze zrozumieniem, a co dopiero radzic komus co do jego leczenia!!!! pisalam przeciez wyzej, ze doustne antybiotyki trzeba przyjmowac z bardzo wielkim rozsadkiem, bo moga spowodowac nierownowage wewnatrzustrojowa, a jesli jest mozliwosc ich ominiecia - duzo lepiej. ja skorzystalam z najlepszej metody jaka oferuje medycyna w moim przypadku masc antybiotykowa 10 dniowa i jestem szczesliwa, ze po 10 dniach moglam wreszcvie zaczac normalnie funkcjonowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No w*********ja ,w*********j na zawsze,tez tak mówie a co??a jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z niczego dobrego nie skorzystałas,z jakiegoś badziewia medycznego a to nic dobrego,musisz jeszcze leczyc nerwice bo stresik ci doskwiera ale to taka rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś IDIOTKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w aptece sa krople przeciwbólowe i przeciwzapalne do ucha świetnie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie w aptece ,no sory Wystarczy uzyc nanosrebra i problem z głowy nastepnie swiece hopii,i człowiek jak nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zglos do usuniecia, co musi sie stac, zebys WYLAZL RAZ NA ZAWSZE Z KAFETERII????????? NIKT nie chce czytac twoich marnych rad!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nie mozesz sie przebic z Twoimi głupimi radami????masz ciasny umysł,jak ci nie wchodzi jau zadna inna wiedza to nie wchodz tu i nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dziwie sie, ze jeszcze go stad nie usuneli, a powinni to dawno zrobic, bo ten czlowiek jest nizrownowazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha kto pisze prawde ale nie zgodna z twoja to juz jest niezrównowazony,w ten sposób to ty sie juz niczego nie nauczysz,ciebie powinni stad wyrzucic bo tez piszesz dla innych głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisze to, co wiem z mojego doswiadczenia i co wyleczylo w ciagu 10 dni powazny stan zapalny mojego ucha. pisze to do osoby zaintteresowanej, ktora me ten sam problem co ja kiedys. i nie wpyerdalaj sie do moich wypowiedzi!!!! wynocha w ogole z kafeterii, juz masa osob ci to powtarza. a ty wlazisz tu na okraglo i piszesz idiotyzmy, gdybym cie dopadla, osobiscie to nie recze za siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×