Odpowiedz na ten temat

BÓL W PACHWINIE

• malaagosia 2005.11.20 [17:03]
    OD OK. 5 MIESIĘCY BOLI MNIE W LEWEJ PACHWINIE. BÓL PROMIENIUJE NA UDO I POŚLADEK. OPRÓCZ BÓLU CZUJĘ TEŻ W TYCH MIEJSCACH STRASZNE ZIMNO. BÓL TRWA ZWYKLE KILKA DNI, USTĘPUJE NA KILKA, I ZNÓW WRACA. NIESTETY TABLETKI PRZECIWBÓLOWE RZADKO MI POMAGAJĄ. DZIŚ WZIĘŁAM 3x IBUPROM MAX I NICZEGO TO NIE ZMIENIŁO smutas.gif LEKARZ POWIEDZIAŁ MI, ŻE NIE WIE SKĄD MOGŁYBY POCHODZIĆ TE BÓLE. MAM NADZIEJĘ, ŻE TUTAJ DOSTANĘ BARDZIEJ WYCZERPUJĄCĄ ODPOWIEDŹ. POZDRAWIAM.
  • truuskaffka 2005.11.20 [18:13]
    tak dokladnie od jajnika!! ine wolno tego lekcewarzyc!! bo moze to byc torbiel albo co w tym rodzaju idz do ginekologa to sie od razu wyjasni!!a bol jest co jakis czas bo jajniki bola zaleznie od fazy cyklu miesiaczkowego!!

• Ehhhh 2005.11.20 [19:05]
    dokładnie tak jak napisała osoba wyżej.
    To może być od kregosłupa- rwa kulszowa- wtedy promieniuje ból aż do pośladków.
    Ale to zimno - to może być też coś z naczyniami krwionośnymi, jakieś niedokrwienie, zakrzepica, zapalenie.
  • pypeć 2005.11.20 [19:24]
    aż do kolana biegnie- mam rwę i boli mnie czasem- od pośladka aż do kolana.
  • Iwonaldz 2007.01.28 [19:13]
    Mam ten sam problem co Małgosia. Nikt nie potrafi mi pomóc. Szukam dobrego neurologa,który chciałby pomóc chociażby na forum dyskusji. Znacie takiego?

• upppp 2007.05.08 [15:24]
    up
  • agatek7777777 2008.02.18 [21:42]
    Hej! od jakiegoś czasu odczuwam delikatny ból w lewej pachwinie. Promieniuje on do uda i całej nogi. Czasami odczuwam tez lekkie zimno.Ból ten mija na kilka dni , ale wraca znów.Co to może być???? Czy ktoś wie? Bardzo się martwię , że to coś złego. Proszę o pomoc.
  • Aga1903 2008.03.19 [14:18]
    Ja mam dziwne objawy: ból po lewej stronie nad kością ogonową, ból kości ogonowej, ból pośladków i ich ogromne pieczenie, ból i drętwienie biodra lewego. Rwanie lewej nogi i pulsowanie (dokładnie uda). Drżenie mięśni. Czasami drętwieje mi cała miednica i dochodzi prawe biodro. A teraz doszedł ból prawej pachwiny.
    Mam wykonane wszelkie RTG i rezonans magnetyczny oraz inne badania z krwi oraz na boleriozę. Wyniki są prawidłowe. Neurolog (nie tylko jeden) i ortopeda nie maja pojęcia co mi jest.
    A ja cierpię od 8 miesięcy prawie non stop. Teraz jest najgorzej, bo stan ostry twa już 5 tygodni, a objawy co kilka godzin mi sie zmieniają.
    Jestem bezsilna i pozostawiona sama sobie.

• Ziemba 2008.03.31 [18:00]
    Mam ból pachwiny po lewej stronie.Ból powraca co ok 2 godz.Mam pojechac do prokocimia ale nie wiemm bo sie boje.Nie lubie takich miejsc.

• ironona 2008.04.10 [09:24]
    Aga1903*** A może udaj się z tym do ginekologa właśnie, przecież z miednicą wiążą się wszystkie nasze narządy rodne....Pozdrawiam serdecznie
  • Aga1903 2008.04.10 [10:09]
    Dziękuję bardzo za odpowiedź. Ale już chyba doszłam co mi jest. mam podrażnione więzadła i mięśnie w miednicy w wyniku przeciążeń i stresu. Znalazłam ośrodek, który się w tym specjalizuje. W chwili obecnej wykonuję ćwiczenia wg ich książki, ale po nich mi się pogarsza. Będę musiała do nich jechać, ale na razie czas mi nie pozwała.

• Agggnieszkaaa 2008.04.21 [16:04]
    Witam
    Ja mam troszkę inny problem, boli mnie prawe udo w czasie miesiączki. Trwa to już z rok, ból jest strasznie dziwny nie do opisania czuje jakby gorąco i cierpnięcie. Gdy byłam dzieckiem spadło mi na to udo ogrodzenie metalowe i miałam strasznego siniaka, a dwa lata temu dostałam w to uderzyłam sie bardzo mocno i znowu miałam siniaka. Nie wiem czy to zbieg okoliczności że akurat mnie w tym udzie boli i dlaczego tylko w okres. Żadnego obrzęku ani sinienia nie mam, nie wiem co jest grane.

• ironona 2008.09.18 [23:54]
    a u ginekologa byłaś?....no moje podobne dolegliwości pomógł mi własnie ginekolog..usmiech.gif
  • aga-81 2008.09.29 [20:52]
    często w ból w pachinie moze swiadczyc o powiekszeniu wezła chłonnego a co za tyhm idzie to moze być sarkoidoza...ja miałam czeste pobolewanie stawów w nadgarstkach i niestety mam sarko.

Życie przemija w krzywdach, zawodach i niewiedzy.Jedynie godna postawa wobec tych przeciwności to trzeźwe odrzucenie wszelkich złudzeń, panowanie nad sobą i wytrwałe, codzienne bohaterstwo.[Faleński]
  • Aga1903 2008.09.30 [08:01]
    DO Elizzy!

Ja mam podobnie jak Ty. Wejdź na stronęwww.ctm.home.pl i poczytaj o czynnościowych zaburzeniach narządu ruchu.Ja jestem po 2-tygodniowym turnusie u nich i już działam. Na razie może kup ich książek KREGOSŁUP W STRESIE i ćwicz. Tam są opisane biodra i ćwiczenia na biodra. I ćwicz do końca życia a do zwyrodnienia nie dojdzie. Moja mama ma juz protezę biodra i u mnie tez już sie powoli zaczyna. Nie ma innego ratunku jak ćwiczenia i jak najmniej stresu.
    Ale najlepiej do nich pojechać, bo pokażą jak robić ćwiczenia, bo każdy szczegół jest ważny.
    Nie pozostaje Ci już nic innego jak brać się do roboty.
    Powodzenia, ja już działam usmiech.gif z czego sie bardzo cieszę.

• Aga1903 2008.09.30 [08:03]
    DO Elizzy!

Ja mam podobnie jak Ty. Wejdź na stronęwww.ctm.home.pl i poczytaj o czynnościowych zaburzeniach narządu ruchu.Ja jestem po 2-tygodniowym turnusie u nich i już działam. Na razie może kup ich książek KREGOSŁUP W STRESIE i ćwicz. Tam są opisane biodra i ćwiczenia na biodra. I ćwicz do końca życia a do zwyrodnienia nie dojdzie. Moja mama ma juz protezę biodra i u mnie tez już sie powoli zaczyna. Nie ma innego ratunku jak ćwiczenia i jak najmniej stresu.
    Ale najlepiej do nich pojechać, bo pokażą jak robić ćwiczenia, bo każdy szczegół jest ważny.
    Nie pozostaje Ci już nic innego jak brać się do roboty.
    Powodzenia, ja już działam usmiech.gif z czego sie bardzo cieszę.
  • Elizza 2008.10.02 [20:46]
    do Aga1903
    Dzięki za podpowiedź. Obejrzałam polecaną stronę internetową tego ośrodka. Trochę drogi jest ten turnus dwutygodniowy. Zamawiam u nich tą książkę którą mi polecasz.
    A u Ciebie jakie zmiany w obrazie RTG stawów biodrowych opisał lekarz?
  • Aga1903 2008.10.03 [08:50]
    Zwyrodnienie pierwszego, góra drugiego stopnia (zwężenie szpary, sklerotyzacja). Ale na turnusie powiedzieli, że jak będę ćwiczyć i się nie stresować to będzie ok.
  • misieczke 2008.10.15 [16:09]
    Odświeżam, bo ma taki sam problem jak autorka. Byłam u ginekologa i lekarz nie stwierdził nic niepokojącego. Dał mi tabletki przeciwzapalne, bo to może od kręgosłupa. Nadal boli, ale co najważniejsze - mój ból pojawia się tylko przy siadaniu! I promieniuje do uda. Może ktoś miał coś podobnego, bo ja już nie wiem... smutas.gif
  • misieczke 2008.10.15 [17:16]
    ??? nikt nie wie?
  • najna 2008.11.25 [11:15]
    czesc dziewczyny ja ciagle szukam odpowiedzi. zastanawiam sie czy może naciagnełam te pachwiny. Nie nic nie robiła, nie cwiczyłam. na zwyrodndia stawów czy kregosłupa za wszesnieszukam szukam ide dalej. teraz mam trop bede szła nim dalej. UROLOG. Tylko dlaczego to ja sam szukam opowiedzi a nie mój lekarz ktory mnie zlał.
    Tak wiec jedyn skrajnie zły wynik w badanich ogólnych to duza liczna bakterii w moczy. Reszta to ok.zaczełam iśc tym tropem. tak wiec sa choroby układu moczowego które powoduja ból pachwin a mimo to ma sie dobre wyniki krwi. Bółu brzucha się pozbyłam.
    NO skoro ostatnio przyjełam 6 antybiotyków pod rzad to brzuch mnie juz nie boli, ale pachwiny dalej. Za leki i leczenia u prywatnych lekarzy od pażdziernika dałam juz 800,00 złotych.
    jestem u kresu wytrzymałości, pachwiny mnie bola, siedziec nie moge spac nie moge. Zastanawiałam sie czy może do psychologa iśc, bo lekarz ogólny zasegórował mi ze przesadzam. A może szkoda babi sian bo cigle mi mówiła ze mam zrobic takie badnai albo takie ale mi nie da skierowani. ciagle mam powiekszone wiązadło w brzuchu sam je wyczuwam - zwrócilo na to uwage az 3 lekarzy i na szyii jedno.
    Naj gorsze ze wszystko jest dla mnie obce te terminy, dlaczego pomimo ze płace skladki sama musze szukac odpowiedzi. Nie stac mnie po prostu. Tak wiec teraz urolgo potem to chyba psychiatra.

• katz12 2008.12.27 [23:24]
    Witam.Ja mam bol w prawej pachwinie,szczegolnie jak pocwicze podnoszenie nog na miesnie brzucha.Do tego jak troche posiedze strzyka mi w lewym ,a czesciej w prawym biodrze.Jem glukozamine i codziennie rano plaska lyzeczke zelatyny,rozpuszczonej w wodzie zdodatkiem soku.Mieszkam w Szkocji,2 razy bylam u lekarza,nic mi nie powiedzial ,czekam na fizykoterapie.-dodam,ze to szkocki lekarz.!2 stycznia ide do polskiej pani doktor,powiem jej co tamtemu,z tym,ze od tamtej pory bol mi nie przeszedl.
    Bede pisala,co mi powiedziala,piszcie jak u was.

• Alutka*** 2009.02.23 [23:07]
    Witam!!
    Od maja tamtego roku zmagam sie z bolem praego biodra, praej strony odcinka lezwiowego kreosłupa. Najbardziej dokuczliwy jest ból pachwiny. Od miesiac bol peomieniuje mi nawet na prawa konczyne górna. Boli bark, cala reka dretwieje. oGóLNIE cala prawa strona mi wysiada. Rezonans odcinka kezdzwioego kregoslupa nic nie wykazal, rtg stawu biodrowego równiez. Caly czas lekarze przepsiuja mi leki przeciwzapalne, Olfen Ketobnal NImesil. NIkt nie stwierdzil nic tylko rozkladaja rece. jestem juz u kresu. Nie wytrzymuje tego bolu

• sorek 2009.03.12 [14:04]
    Witam. odstawowym problemem mogą być zęby. Gram w pilke i pewnego dnia pojawily sie bole pachwiny, nie moglem kopnac pilki. Nasz lekarz klubowy wysłał mnie do dentysty, gdzie okazalo sie ze mam zeby do leczenia. Po wyleczeniu bol w pachwinie minal.
    Po drugie moze to byc spowodowane jakimis nadciagnieciami, wynikajacymi z nadmiernego wysilku fizycznego.
  • Olcia16 2009.04.17 [20:31]
    mam 16 lat... od około tygodnia odczuwam ból w prawej pachwinie. Nie golę włosków łonowych i raczej nie przesilam się ćwiczeniami. Do tego doszły mi kłopoty z oddychaniem i ból w prawej piersi.. pomóżcie!!! Proszę!
  • biodro 2009.04.23 [03:16]
    Kochani, ból w pachwinie i bół w pośladku to zazwyczaj zmiana w biodrze. Zaczyna się zwykle od bólu kolan.
    Niestety większość lekarzy leczy kolana lub kregosłup lędzwiowy. Dopiero , gdy choroba jest zaawansowana wtedy domyślają się, że to biodro. Byłam operowana i pytałam się innych pacjentek kedy zdiagnozowano im biodro. Okazuje się, że bardzo późno.
    Należałoby przeszkolić w tym zakresie lekarzy

• mgławica 2009.04.23 [03:27]
    Na 99% masz przepuklinę pachwinową. Idź jak najszybciej do lekarza, bo tego nie można ignorować...

"A wszystkie dni są takie same, gdy ludzie przestają dostrzegać to wszystko, czym obdarowuje ich los podczas gdy słońce wędruje po niebie"
  • Chris32 2009.05.02 [23:07]
    No to pieknie moje Panie ale od miesiaca odczuwam ból w lewej pachwinie jak nacisne palcem delikatnie to czuje pulsujaca bolaca zylke albo cos ... no i teraz co wy na to .
    Pozdr.

• Chris32 2009.05.05 [16:59]
    I prosze... wrocilem ze szpitala ( Londynskiego )... dwa razy badanie moczu,full badanie krwii dwa razy,rtg, i nic nie wykazalo naradzali sie w trojke i stwierdzili ze nic nie stwierdzili... a jak bolalo tak boli...
  • rejt 2009.06.13 [22:12]
    Bola mnie pachwny prawa i lewa tancze juz 1.5 roku i od 1.5 miesiaca bola mnie pachwiny niewiem wiem cos sie dej juz ma tego dosc bylem u chirurga i mowil ze ma powiekszone wiezły chłone przepisal mi antybiotyki ale to nic nie pomogło ja bolało tak bolii a juz bym chciał spowrotem byc sprawny na treningach porosze o szypka opine.
  • pepsimaniak 2009.07.22 [14:41]
    od pewnego czasu odczuwam ból
    w prawej pachwinie. Czym to może być spowodowane? Miałam 3 miesiące temu robione USG ginekolog nic nie powiedział ( w prawdzie pęcherz był pusty a to było zwykłe USG, ale powiedział że mam lekko powiększony lewy jajnik -11 d.c wie mówi że mogą zachodzić zmiany) codziennie ćwiczę na orbitreku. Czy możliwe że to od tego?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...