Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freezby2

Bolą piersi ! Dodaje znowu czekam na odpowiedz

Polecane posty

Proszę o pomoc ! Dostałam tabletki antykoncepcyjne ... Pierwsze opakowanie i było wszystko ok, tylko strasznie bolały mnie piersi ale to po prostu STRASZNIE ! Nie mogłam spać , chodzić , nawet sie umyć w tych miejscach. Moja pani ginekolog powiedziała ze to "NORMA" . Przy 7 dniowej przerwie nie dostałam miesiączki . W 5 dzien dostalam brązowe plamienia a w 8 kiedy zaczelam brac kolejne opakowanie dostałam normalny okres . Dodam ze podczas 7 dniowej przerwy piersi przestały mnie bolec (niewiem czy to od tego ze przestałam brać tabletki) . Dzisiaj wziewałam juz drugą z drugiego opakowania i piersi znów mnie bolą . Po tabletkach ogólnie czuje sie dobrze ale ten biust jest tak bolesny ze odkąd biore tabletki nie moge sie kochać bo najmniejszy dotyk moich piersi ( nawet w staniku) wywoduje u mnie szklanki w oczach . A ginekolog mówi ze jest ok. Co myślicie przejdzie ? Czy muszę zmienić tabletki ? (dodam ze biorę Syndi 35 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zmienic tabletki masz je zle dobrane.Ja po tabletkach krwawilam,mialam brazowe uplawy,robily mi sie nadzerki.Nie moge brac tabletek.M oj organizm je zwyczajnie odrzuca jakbym byl na nie uczulona.Lekarze kazali mi odstawic bo bym sie wykonczyla.Korzystamy tylko z prezerwatyw i jest super.Nie truj sie a jak trzeba bedzie idz do innego lekarza moze on cos innego powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień tabletki .Za chwilę nawet ruchoać się nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×