Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kwiatek12

Bolące nogi!!!!!!!!!

Polecane posty

Od 3 tygodni rano jak wstaje mam bóle nóg tak jakby mięśni, mam takie uczucie jakby mnie coś rozrywało jak się rozchodzą to jest lepiej , ale ból pomimo to utrzymuje się cały czas , mam uczucie że te nogi są takie kołkowate. Od dwóch dni bolą mnie również nadgarstki :-( Czy któraś ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciiik
hej, też jestem ciekawa co to może być, a szczególnie bóle w nadgarstkach. Mnie też czasami bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
najprawdopodobniej to bole reumatyczne sama takie mam tak jakby nas cos rozszarpywalo od srodka bardzo nieprzyjemne i sa to wlasnie bole reumatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja mam to samo od porodu :O Rano jak wstaje to ustać na nogach nie mogę:( Byłam z tym u lekarza i kazał łykać tabletki na poprowe krążenia ale one nic mi nie dają :( A jak jest u Was z wagą...bo to może też być od przeciążenia nóg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, kup sobie maść rozgrzewającą i łykaj aspargin. Sztywnienie i bóle nóg /o łydki chodzi? / to objaw braku magnezu. Są też preparaty ziołowe na bóle stawów i mięśni, tabletki z imbiru - jak spytasz w aptece, to Ci powiedzą. Pozdrawiam cieplutko :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam i rtg robione i wyniki na reumatyzm i wszystko OK a nogi jak bolą tak bolą. Tabletki na krążenie też mam i nic nie pomagają. A najgorsze jest to że ból nawet w ciągu dnia przychodzi niespodziewanie i np: za pół godziny mija żeby znowu powrócić. Maście rozgrzewające nic nie pomagają. słyszałam o takiej chorobie fibrymialagia czy coś takiego słyszał może ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlaaa
ja mam taki sam problem. trenuję piłkę reczną i podczas treningu odczuwam straszny ból mięśni jakby mi je rozrywało( podobny ból jak blom okostne) nasila sie on gdy na chwile przystane...;/ pomórzcie mi ! mam tak od miesiąca i tak strasznie mnie boli ze aż mi sie chce płakac ;/ !! muśże dodac ze mam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja jestem przerażona bo lekarz straszy mnie, że mój ból nóg a do tego pogarszający się wzrok to może być stwardnienie rozsiane. A ja mam maleńkie dziecko! Tak się boję. Czy ktoś ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Mam od ok.2 lat problemy z bólem w nogach i rękach. Coraz częściej czuję "rwanie" w kończynach. Ból na początku jest bardzo silny i z czasem słabnie. Odczuwam drętwienie palców, ból w nadgarstkach Najgorzej jest jak przemarzne, jest zmiana pogody i się "przedźwigam" np. niosę cięzkie zakupy,no i wchodzenie po schodach też odczuwam. Byłam już u kilku specjalistów i nic. Wyniki badań są ok. Teraz kończe rehabilitację ale to nie pomaga. Ból wystepuje bardzo częściej. Odczuwam go prawie codziennie. Co to może byc? Macie podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch lat też sie lecze nieustannie na ból nóg... wszystko w porządku tomografia, rezonans, rtg, badania krwi ... a dalej nogi bolą, do tego biodra, nadgarstki, palce pieka żyły, twarz (TR) miał ktoś? może uda nam się jakos dojść do tego co to jest, bo ,,najlepsi, specjaliści nie potrafili pomóc... juz mam tego bólu dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z tutejszych osób miał robione badania na boreliozę? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bolą cię mięśnie czy kości
bo to jest różnica, całe tzn od ud po czubki palców? bądź bardziej konkretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolana, z przodu- pod kolanami biodra kostka jeśli chodzi o ręce to nadgarstki, palce i czuje pieczenie czasem łokcie na początku bolały tylko kości, teraz juz i mięsnie swego czasu sciegna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bole sciegien
zwlaszcza po bezruchu tez moga byc od zakwaszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Mnie czasami bolą nogi po ogromnym wysiłku. Wtedy najlepiej robi mi gorąca kąpiel plus jakaś maść chłodząco- rozgrzewająca, ostatnio używam dermentolu. Ból mięśni to dość częste zjawisko, szczególnie jeśli ktoś mało się rusza a potem nagle ma zryw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na te badanie
tak ale to sa tak zwane zakwasy a my mowimy o bolach innego typu. np bole sciegien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może warto zapytać specjaliste? ja w takim przypadku polecam odwiedzić dobre centrum rehabilitacji, ja sprawdziłam jedno w gdansku, właściciel nazywa się "Zaglaniczny" i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, nie warto się męczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak wróci do zdrowia
A co uważasz że lekarz to specjalista????zadowolony??a ciekawe na jak długo??i jakie jeszcze bedą problemy innego typu w ramach ubocznych dolegliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie bóle miewam przed zmianą pogody - nie żartuję. nie wiem czy to reumatyzm, czy problemy ze stawami, jak rozgrzeję to jest okej, ale bywa, że rwie przeokrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
czasami mnie też bolą nogi, to okropne uczucie, naprawdę. mam jednak sprawdzone sposoby, na przykład posmarowanie ich rozgrzewającą maścią typu dermentol. Po jakimś czasie odczuwam ulgę. na szczęście od paru dni nie mam tego kłopotu- głównie siedzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadlabym konia z kopytami
a mnie bola nogi jak jest taka pogoda jak dzisiaj pochmurno pada wiatr zwlaszcza prawa mnie ciupie lydka i stopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagus
Ja też mam te problemy z rwaniem w łydce niekiedy ból jest także w przedramionach. Te dolegliwości mam już od dziecka jak tylko sięgam pamięciom, że zawsze płakałam a rodzice musieli mi je smarować maściami rozgrzewającymi lub smarować spirytusem aby to rozgrzać. Potem owijali cieplym kocem to by jeden ze sposobów skutecznych gdyż łagodził ból. Dziś jak już jestem dorosla ten problem też mnie nachodzi ale tylko czasami najczęściej na zmianę pogody, no i oczywiście rozgrzewam i trzymam w ciepłym.to jedyna skuteczna metoda a czym to jest wywolane to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
miałam podobne objawy bolały mnie ręce i nogi nie mogłam dłużej siedieć w jednej pozycji bo mi kończyny drętwiały budziłam się w nocy z bólami i zdrętwieniami nie mogłam zrobić pełnego ruchu rękoma odwiedziłam otopedów,neurologów,i jeszcze innych ..gów prześwietlali mnie usg rezonanse i inne pierdoły ponad dwa lata męczarni a dopiero jak poszłam do masażysty to się okazało że jestem napięta po pierwszym zabiegu było o wiele lepiej po trzech zapomniałam że mnie kiedyś cokolwiek bolało teraz chodzę raz w miesiącu i wiem że żyję i normalnie się mogę ruszać zadzwońcie do salonu i umówcie się na masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze tyle czasu mineło a temat sie odświeżył. Ja dodam że z bólem walczyłam dwa lata i to był taki że płakałam bo wytrzymać nie mogłam. Po jakimś czasie doszły bóle głowy neurolog podejrzewał SM rezonans głowy nic nie wykazał.Zapisał mi na ból głowy tabletki poprawiające krążenie FRULALIZYNUM i od tego czasu mineły i bole nóg i głowy. Brałam je pół roku. Oby jak nadłużej nie bolało. Równiez miałam podejrzenie stwardnienia chociażby z tego powodu że w międzyczasie przestałam widziec na jedno oko później widzenie wróciło ale okazało się że to retinopatia surowicza centralna paskudna sprawa ale to już z innej beczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajolka
A czy można poprosić o nazwę leku FRULALIZYNUM - po wyszukaniu w googlach nie ma takiej nazwy -może wkradła się literówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaqq
Na bolące nogi dobra jest arginina. Poprawia kondycję i szybko eliminuje zmęczenie. Znalazłam chyba największe kompendium wiedzy o tej substancji http://boskienoni.pl/l-arginina.html Dużo czytania, ale ile się człowiek dowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem veno spray jest bardzo pomocny jeśli ma się obolałe, zmęczone czy spuchnięte nogi, zawiera mentol więc super chłodzi nogi a w czasie tych upałów był nieodłącznym kompanem dla moich nóg, dodatkowo ma w swoim składzie diosminę która poprawia przepływ krwi. Czytałam że maść z kasztanowcem też ma dobre właściwości na zmęczone nogi, ale nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychna_
na tym boskienoni to mają inną b. dobrą rzecz na nogi zmęczone- Veincare. moja mama smaruje tym kremem obolałe nogi od dawna. pomaga. moge spokojnie polecic. to jest drogi krem ale starcza na dosc dlugo. tam trzeba wejsc na SKLEP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×