Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytajka.....

bóle po założeniu wkładki...normalne?

Polecane posty

Gość zapytajka.....

Cześć. Wczoraj miałam zakładaną wkładkę Copper TCu 380A... miałam ją zakładaną nie w trakcie miesiączki ( z kilku powodów) , bolało jak jasny gwint (lekarz tłumaczył że to dlatego że nie rodziłam normalnie tylko przez cesarkę i światło otworu w szyjce jest nitkowate :O ). Całą noc nie spałam, miałam bóle w podbrzuszu , plamienia ... teraz też :o Czy miał ktoś takie sytuacje po założeniu wkładki...czy to normalne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miała dosć długo po założeniu wkładki bóle brzucha takie jak podczas okresu i plamiłam długo nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka.....
kurcze, czuję taki dyskomfort ...co chwilę mnie coś kłuje w jajnikach, boli brzuch na dole, mam dalej plamienia skoro mówisz Onk3 , że też tak miałaś to może to jest normalne a ja tylko panikuję zapobiegawczo wzięłam sobie lakcid - żeby przy tych plamieniach mi się jakieś zapalenie nie wdało :O no , ale może faktycznie przejdzie zaniedługo... dzięki za informację, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola78
ja bym ci radziła zmianę metody antykoncepcyjnej i tyle po co masz się męczyć z wkładką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka.....
Ja mam nadzieję, że to tylko z początku takie problemy....że po kilku dniach minie u mnie nietsety tabsy nie wchodzą w grę (za dużo skutków ubocznych...przez kilka lat lekarze próbowali dobrać mi tabletki i nie dało rady), prezerwatywy mnie stresują...dwa razy zdarzyło mi się, że pękła :O ...na szczęście nie zaszłam w ciążę, ale nie chcę przeżywać więcej takich stresów.... no i wybór padł na spiralę mam już 33 lata, jestem mężatką i mam ustabilizowane życie... nie chcę więcej dzieci...mam dwie udane córki i w tych czasach je wychować i wykształcić to aż nadto ...dlatego potrzebowałam skutecznej metody mam nadzieję, że te wszystkie objawy są przejściowe i miną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka przez 3 tygodnie czuła dyskomfort a przez pierwsze 4 dni zdychała z bólu :P ale przeszło i jest wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość304
ja mialam zakladana silverline z miedzia na 5 lat wpt 26 09 14r,podczas owulacji kazal mi przyjsc,zakladanie nieprzyjemne ale trwalo naprawde chwile,zrobilo mi sie troche slabo,ale najgorzej bylo w 15 min po tym jak wyszlam:/,stalam w aptece a tu nagy bol brzucha,ciemno przed oczami,myslalam ze sie przewroce,doszlam do auta wzielam 3 tabletki p/bólowe,po pol godz bol zaczal puszczac a ja czulam sie lepiej,potem plamienie krwia,bo szyjke musial mi troche rozewrzec, teraz odczuwam czasami lekki bol podbrzusza i plamienie bardzo skape,moze wkoncu zniknie,a jestem 5 dni po zalozeniu,mam 32 lata i mialam 2 cesarki,wiecej dzieci nie planujemy:) ,takze dziewczyny przed zalozeniem wezcie 3 ibuprofeny i bedzie ok....!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta na zakładanie wkładki nigdy nie powinna iść sama a tym bardziej jechać samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ta sama wkładkę. Zalozylam tez 5 dni temu. Zakładanie bolalo ale momencik. Dwie cesarki za mną. Macica w tylozgieciu. Bol po założeniu na drugi dzień do południa. Dzis czuje klocie w jajniki jak przy jajeczkowaniu. Kontrola 18 lutego. Mam nadzieje ze minie i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam takie skurcze ze mnie zginalo wpol. po trzech mcach juz lepuej a po 6- zero bolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie rodziłaś to boli.Przecież to obce ciało w macicy.Zakłada sie ją dla wygody i przyjemnosci z sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam założoną wkładkę w drugim dniu cyklu, nie wielki ból .Dziś po trzech dniach sporadyczne kłucie w podbrzuszu ,znikome plamienie.Powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesteś po ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobiety Ja miałam zakładaną Mirene , miesiąc temu .. Żałuję że nie zrobiłam opcji ze znieczuleniem ... Niestety u mnie założenie bardzo bolało.. I po wyjściu dostałam strasznych bóli .. I też zrobiło mi się słabo .. Cały dzień czułam się fatalnie .. " zdychałam " Do dziś mam plamienia i czasem bóle .. Szwagierka moja tez tak ma .. A koleżanka też ma spirale i nic !! Zero bólu , zero upławów .. Więc jak widać każdy organizm reaguje inaczej .. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjohana
Ja zlozylam 6dni temu ,zaluje ze zgodzialam sie bez znieczulenia .Skurcze i bolesci brzucha byly ostre przez 2dni .Teraz tez boli ale nie tak mocno .LEkarz powiedzial ze to normalne wiec cierpliwie czekam ,ale ogolnie jest to nie przyjemne ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze musi lekarz otworzyć szyjkę macicy aby włożyć.Jeżeli nie rodziłaś to musi ją pierwszy raz otworzyć stąd ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja zakładałam 5 dni temu hormonalną bo mam pco i endometrioze i straszne bóle prawie co dzień ,zakładanie miałam bez znieczulenia bolało bardzo aż krzyczałam ,po wyjściu musiałam wziąść silne przeciwbólowe nie zwykły ibuprom i tak bolało i tak już 5 dzień ,nie mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dłubanie w macicy u nieródki jest bolesne.Będziesz zadowolona z wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bolało bardzo . mam duże zrosty po cc dr na zywca mi przebijał się krwawiłam już w gabinecie dr musiał podłogę wycierać , dostałam oslonowo antybiotyk.Potem jeszcze dwa tygodnie krwawienie niestety po 5 ms wyjęłam źle się czułam i bardzo obficie krwawiłam i pomiędzy okresem także i ogólnie źle się czułam,wyjmowanie też bolało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczna wygoda nie zawsze się przyjmuje.Trzeba ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóle i krwawienia są najczęstszymi skutkami ubocznymi wkładki.Bądź co bądź to jest ciało obce w Waszym ciele.Prezerwatywa plus obserwacje cyklu to nieinwazyjna metoda.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex w prezerwatywie to jak chodzenie w upał w gumofilcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Lepiej w gumofilcach niż stale na prochach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dwóch miesiącach po założeniu wkładki mam krwawienie między okresem trwało 11 a teraz plamienia już 17dc trochę się martwię karmię piersią i nie mogę brać hormonów myślicie że tabsy antykoncepcyjne jednoskładnikowe załatwia sprawę dodam że cykl zawsze książkowy 28 dni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cleo co byś mi doradziła? Pisałam post wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka jest dobra tylko nie wszystkim pasuje,podobnie jak tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika146
Ja dziś założyłam poraz trzeci.mam bóle w podbrzuszu. Zakładanie było nieprzyjemne ale tylko malutkie ukłucie. Kobiety które nie rodziły nie mogą zakładać spirali ponieważ grozi to poronieniem w przyszłości. Ja po ostatniej ciąży założyłam i mialam 5 lat świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wkładkę miesiąc po założeniu bolało z tydzień i ból ustał teraz dostałam okres mam już tydzień i nadal leci a z okresem ten sam ból powrócił masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macica nie toleruje obcego ciała .Czy jesteś po ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×