Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bolesna biegunka 37 tydzien ciazy

Polecane posty

Gość gość

witam. jestem w 37 tyg ciazy, dzis w nocy obudzil mnie silny bol brzucha z parciem na stolec. i wtedy sie zaczelo. dostalam tak bolesnej biegunki ze myslalam ze rodze. bole z krzyza i skurcze jelit byly nie do wytrzymania. ledwo weszlam pod prysznic. pod koniec zaobserwowalam krew w stolcu niewielka ilosc ale jednak. cala akcja trwala jakies 3 godziny. teraz leze i odczuwam bardzo czeste napinanie sie brzucha.nie odeszly wody ani czop. wydajemi sie ze nawet brzuch jeszcze nie opadl. ktoras z was miala podobnie? jechac do szpitala czy czekac wziac jakies leki na ewentualne zatrucie pokarmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz do szpitala jeszcze sie pytasz?? odwodnisz sie dadza ci kroplówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga13
przypuszczam, że to może być oznaka zbliżającego się porodu - organizm się czyści. Ale z tą jazdą do szpitala możesz się pewnie jeszcze troszeczkę wstrzymać, ale ja myślę, że lepiej być nadgorliwą w ciąży niż coś zaniedbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że czop nie odpadł, to nieważne. Czujesz regularne napinanie się brzucha? Jak regularne s niedużych odstępach czasowych, to jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak mi sie s,urcze zaczely tez mialam biegunke, a moze ta krew ktora zaobserwowalas to wlasnie czop? Ja bym pojechala na IP, zrobia ktg dadza kroplowke zeby nawodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta krew to mogło być pęknięte naczynko krwionośne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×