Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiakasia24

BOLI MNIE PODBRZUSZE PODCZAS ZAŁATWIANIA SIĘ

Polecane posty

Gość misiakasia24

I to dość często, może bym się tak tym nie przejęła gdyby to było tylko w dni płodna w owulację, ale boli mnie gdy mam okres nawet 4, 5 dnia podczas wypróżniania oczywiście, czuję ból wtedy macicy jakby zaczynał się właśnie okres do tego jajniki też wtedy czuję, taki lekki ból i przed okresem też tak miewam. Cykle mam 28 dniowe ale czasem okres mi się spóźnia z 3 dni to czasem są 30 dniowe cykle ale częściej mam okres co 28 dni, niedawno ok 8 dnia cyklu czułam lekki ból prawego jajnika i nie wiem co to mogło być bo chyba na owulację było za wcześnie... Nie wiem czy to normalne objawy u kobiety czy powinnam iść do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Ok 2 lata temu robiłam cytologię i na wyniku coś tam było nie tak, jakiś stan zapalny czy coś, ale lekarz mi powiedział że nie ma się czym przejmować to nic takiego i przepisał mi jakieś globulki dopochwowe, jak chciałam pół roku później powtórzyć cytologię to usłyszałam że nie ma takiej potrzeby że za wcześnie bo cytologię robi się raz na rok i oczywiście lekarza nie obchodziło to, że miałam nieprawidłowy wynik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Proszę niech mi ktoś powie czy to coś poważnego, powinnam iść do lekarza czy niepotrzebnie panikuję i nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być endometrioza. Zwłaszcza ten ból przy wypróżnianiu na to by wskazywał. Ale bywa że lekarze latami nie mogą jej poznać bo też długo się rozwija. Poczytaj sobie o niej. K***wska choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojego wirtualnego gabinetu piotr.lekarz@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
ale słyszałam też że przy endometriozie są obfite miesiączki i bardzo bolesne a ja tak nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to ból owulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×