Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza sosnowiec

botoks 2 raz i ostatni

Polecane posty

Gość iza sosnowiec

Witajcie! Robiłam botoks pierwszy raz w zyciu rok temu w Krakowie .Pani Dr.wstrzykneła mi go pod oczy(kurze łapki) Zapłaciłam 600zł i efektu nie widziałam.Teraz robiłam tydzien temu w Sosnowcu na Wawelu Studio urody Estetica.Pani Dr wstrzykneła mi botoks w czoło ,pod oczy blizej nosa a nie kurze łapki.Pytałam sie czy mi nic nie będzie bo słyszałam ze nie wolno wstrzykiwac botoksu w tym miejscu.Pani Dr oznajmiła mi ze inni lekarze sie nie znają bo nie umią wstrzykiwac botoks w tym miejscu.Miała mi dac kwas hialuronowy i powiekszyc mi usta.Zapłaciłam 1850zł efektu wogóle nie ma i nie widac prócz mojego czoła bo nie moge go zmarszczyc.Usta mam takie jakie miałam swoje.A pod oczami mam siniaki ,w lewym oku mi pękło naczynko wygląda to strasznie,kolor siny nie zchodzi.Boli mnie oko strasznie.Mam pod oczami teraz widoczne worki .To był mój ostatni raz co zrobiłam soie botoks.Dzwoniłam do pani z salonu kosm.ale Pani powiedziała ze sie to wchłonie,siniak zejdzie a efekty bedą od 2 do 3 tyg.Nie polecam nikomu tego salonu na Wawelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i niech to bedzie przestrogą
dla tych które chcą zaoszczędzić i ostrzykują się byle gdzie.Salon kosmetyczny to nie miejsce za zabiegi tego typu! do kosmetyczki chodzi się na maseczkę a nie botox!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smetka
Dokładnie tak! Wydaje mi się,że zwyczaje typu "botoks party" albo lansowany przez wiele magazynów styla na wstrzykiwanie sobie botoksu w przerwie na kawę zrobił wiele złego. To poważna sprawa i tak do tego trzeba podchodzić! Botoks to nie nałożenie maseczki na twarz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetMadness
Opuchlizna powinna powoli schodzić, ale od razu widać, że zabieg był przeprowadzony nieprawidłowo - po wstrzyknięciu botoksu powinnaś mieć lekką opuchliznę, żadnych podbitych oczu. Więc to racja co do salonów kosmetycznych - jak już mamy coś wstrzykiwać (i ma to przynieść efekt), to lepiej znaleźć porządnego lekarza chirurga, który zna się na rzeczy. W Warszawie botoksem (i wypełnianiem własnym tłuszczem) zajmuje się np. dr Piotr Osuch, pracuje w szpitalu na Banacha i ma też prywatną praktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzałka12
A tyle razy ostrzegaja przed takimi gabinetami...No cóz człowiek sie własnie uczy na błedach jak widac.Ale to co trzeba tutaj powiedziec na pewno bezpieczniejszym zabiegiej jest chociazby mezoterapia.I jednak to taki zabieg warto jest wybrac niz wspomniany w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajjjanka
Dokładnie mezoterapia to taki zabieg ,od którego tak naprawde powinnysmy zaczynac.Zwłaszcza jesli jest to nasz pierwszy zabieg.I efekty sa dobre no i cenowo to tez jakoś lepiej wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że jeśli mamy zdecydować się nataki zabieg, który w aż tak wielkim stopniu ma wpłynąć na nasz wyglad zewnetrzy to powinnyśmy znaleźć specjalistę w tej dziedzinie, najlepiej w jakiejś klinice - tylko w takich zabiegach wyspecjalizowanej. Nawet jeśli nie jest ona w naszym mieście czy nawet nie jest blisko to i tak lepiej jednak zaryzykować. To znaczy - umawiając się najpierw na wizytę. W Warszawie np. do iq medispa, gdzie przyjmuja osoby z doświadczeniem w takich zabiegach i doradzą czy są one dla nas wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajjjanka
Jesli chodzi o te sprawdzone zabiegi w dobrych gabinetach to sie zgodze.Trzeba najpierw zbadac dokładnie takie miejsce,zobaczyc na jakim sprzecie pracuja,no i jakich produktów uzywaja.Bardziej jestem za francuskimi niż za tym niby ze koreanskiego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illlka2
No tu sie z Toba zgadzam.Co do tych koreańskich wypełniaczy to tez slyszałam i jestem jak najbardziej daleka zeby sie zgodzić na taki zabieg...Juz wole dołozyc troszke wiecej a miec pewnosc ze zrobią mi dobrym wypełniaczem.masakra co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiazdg
ja robiłam u Pani Gościniewicz, botox na "kurze łapki" już 2 razy i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abra_kadabra
Wiesz co teraz w Afrodycie http://www.afrodytasalon.pl/ jest zabieg z botoxu 20% taniej,a wiem ze to bardzo dobry gabinet.Wiec moze warto wybrac sprawdzone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitańńńska
Co do tych korańskich to czytałam o Dermaheal czy jakoś tam,dziewczyny na forum własnie narzekaja.Wiec faktycznie teraz ciezko jest trafić na dobry preparat,albo po prostu trzeba zaufac lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.kiosaq
ale to trzeba miec albo znac dobrego lekarza. malo jest zdzitowieckich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość convi
Zgadza się, trzeba trafić na dobrego specjalisty, który nie tylko będzie chciała kasy ale faktycznie pomoże i odpowiednio doradzi pacjentce. We Wrocławiu dość dobry jest ten chirurg dr Kratochwil. Ostatnio przeglądałam zdjęcia "przed i po" z jego zabiegów i jestem pod wrażeniem jego pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mironka_wronka23
Ale co w takim razie jako pierwszy zabieg lepiej jest zrobić wypełniacz z kwasem hialuronowym czy moze botoks ??? Chociaz zdaje sobie sprawę ze to sa dwa zupelnie inne zabiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madellinka23
Ja chyba jednak radziłabym pierwszy zabieg jednak wypełnienie...Mysle ze na botoks zawsze przyjdzie czas,a teraz raczej warto jest wypełnić te pierwsze zmarszczki.Oczywiscie wazne zebys jeszcze trafiła na dobry produkt i unikała chińskich podróbek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basha100000
Cześć dziewczyny , zamiast zabiegów może warto sięgnąć po wyrafinowane kosmetyki lub raczej kosmeceutyki ? Wszystkim , które chciałyby skorygować kształt oczu i pozbyć się nadmiaru skóry na górnej powiece polecam rewelacyjne serum działające jak skalpel : Derpatopoietin. Efekty są takie jak po zabiegu korekty powieki górnej a dodatkowo pod oczami znikają zmarszczki oraz cienie i opuchnięcia . Gdzie znaleźć ?: wpiszcie w google dermatopoietin lub szukajcie na fecebooku pod tym samym hasłem. To działa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basha100000000
DermatoPoietin - sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madellinka23
Nie słyszałam o takich kosmetykach,a mozesz dokładnie opisac o co chodzi ? One sa aplikowane w taki sam sposób jak mezoterapia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się długo nie mogłam zdecydować na zabieg, bo bałam się, że trafię na takiego niekompetentnego "specjalistę" jak Ty... Również jestem z Krakowa i koleżanka poleciła mi Gabinet NewU. Najpierw umówiłam się na konsultację, żeby w ogóle sprawdzić co to za miejsce... No i muszę przyznać, że od razu zdecydowałam się na zabieg. Po konsultacji, na której lekarz (to istotna uwaga. Lekarz, nie kosmetyczka. Facet, nie kobieta więc inaczej na nas patrzy...) wyjaśnił mi wszystko, obejrzał moją twarz i doradził na jaki zabieg powinnam się zdecydować - w moim przypadku był to kwas hialuronowy, postanowiłam zaryzykować. Z efektów jestem bardzo zadowolona, z ceny też - płaciłam 800 zł/1ml (w zabiegu użyto dwóch, ale dostałam jakąś zniżkę). http://newu.pl/zabiegi/botox/ - gdyby ktoś chciał więcej info o botoksie, to polecam ich stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksiara.
I po co siac to panike na temat botoksu jak sie idzie byle gdzie to i gowno wstrzykna a nie botoks ogladalam program o botoksie i jak sie go robi z glowa to nie przynosi zadnych skutkow ubocznych przede wszystkim trzeba to wykonac u dobrego lekarza medycyny estetycznej,najlepiej isc do dermatologa badz chirurga plastycznego ktorzy maja w swoim zakresie uslugi medycyny estetycznej niestety trzeba tez uwazac bo teraz to juz prawie kazdy moze botoks wstrzyknac u nas np jest taka ginekolog co wstrzykuje botoks :O szkolenia porobila i wielka pani dr od botoksu a tak naprawdę to co ona kuzwa moze miec za pojecie o anatomice twarzy,miesniach etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksiara.
co do tego programu co ogladalam to w usa mozna zamowic sobie botoks ktory sobie sama wstrzykujesz w domu :O i wiecie co ta prezenterka zamowila po to zeby zobaczyc co to jest,byla tam normalnie strzykawka,igły,buteleczki z NAPISEM BOTOKS,instrukcja,rękawiczki i oddala to do laboratorium i oni w skladzie nawet nie wykryli zadnego botoksu a jakis silikon :O tak wiec masakra ogolnie,ciekawe ile kobiet sobie to kupilo zeby sobie zaoszczedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejskka
Ja zdecydowanie jestem tez za serią Nantes. W sumie kiedyś dostałam od znajomej próbki i naprawde krem z kwasem hialuronowym jest świetny i czasami naprawdę można wydać troszkę więcej ale masz konkretny kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej klejska
Spadaj z tymi twoimi reklamami i z tym badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyllldkowa2
Czasami własnie tez sie zastanawiam czy moze sam dobry krem nie bedzie o niebo lepszym rozwiązaniem niż własnie od razu faszerowanie twarzy botoksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze trafiłyscie po prostu na kiepski salon. Ja mam swój ulubiony i bardzo profesjonalny Cec-efekt w Zielonej Górze i własnie to tutaj pierwszy raz zetknęłam sie z botoksem. I jestem bardzo zadowolona i na pewno bede wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botox w Pszczynie
Ja robiłam rok temu zmarszczki u dr Ambrosiewicz w Katowicach i po zabiegu miałam same sińce wokół oczu. Teraz byłam robić zmarszczkę u kosmetolog z Pszczyny http://lucynazakrzewska.pl, Każdemu mogę polecić, lepszej ceny niegdzie nie znalazłam. Dowiedziałam się też, że miejsc botoksu nie wolno uciskać i trzeć, bo wtedy powstają sińce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm dziwna sprawa. Ja bylam na botoksie w www.medicor.warszawa.pl/zabiegi/ i od razu widzialam roznice. Zmarszczki zniknely, do tego twarz wyglada mlodziej i swiezo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×