Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczepana

botoks czy kwas hialuronowy

Polecane posty

Proszę Was drogie Kafeterianki o opinie. od jakiegoś czasu myślę o poprawieniu kondycji i wyglądu mojej skóry, mam 33 lata i jeszcze nie korzystałam z dobrodziejstw medycyny estetycznej. jednak juz czas bo ząb czasu nie jest zbyt łaskawy i pozostawia na mojej w\twarzy coraz bardziej widoczne zmarszczki :( nie wiem tylko czy...wystarczy potraktować zmarszczki botoksem czy konieczne jest wypełnianie kwasem hialuronowym? a może odwrotnie, lepszy na początek kwas? naczytałam się różnych opinii itp i już sama nie wiem, może za dużo jak na pierwszy raz? bo wiadomo..w gabinecie to na pewno doradza mi full opcje....z góry dziękuję za opinię;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było dbać o siebie wcześniej. polecam olej arganowy. a kwas hialuronowy zewnętrznie możesz oczywiście dodatkowo stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani botox ani kwas hialuronowy nie poprawiają kondycji skóry. To tylko wypełniacze, które mogą stanowić dodatek do zadbanej skóry. Zainwestuj najpierw w serię zabiegów u kosmetologa, np. mezoterapię mikroigłową, która dostarczy składników odżywczych i przeciwzmarszczkowych, a potem ewentualnie pomyśl o skorygowaniu zmarszczek wypełniaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira88
Może spróbuj na początku zadziałać bezinwazyjnie? Moja mama od miesiąca stosuje kurację DermVitą, bo podobnie jak u Ciebie zaczęły się u niej pojawiać pierwsze zmarszczki. Ja już po miesiącu widzę u niej dużą poprawę - skóra jest bardziej napięta, odżywiona i sprężysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzmi jak nachalna reklama.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw spuszczenie peelingami medycznymi, potem mezoterapie a potem wypelniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoosia
Ja nie ryzykowałabym z botoksem. Sama rozważałam taką opcję, ale kosmetyczka kazała mi najpierw przejść kurację Dermvita i zobaczyć efekt. W wielu przypadkach po kilku tygodniach stosowania botoks jest zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepana
łatwo powiedziec..trzeba bylo dbac o siebie.. jak blizniaki skoczyly 2 lata to przypomnialam sobie..o sobie :) taka dygresja... macie racje moze najpierw cos lagodniejszego, ale czy taka mezoterapie to tez u lakarza med estetycznej? czy to wykonuje kosmetolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polarotel
w większosci przypadkow zabieg laczy uzycie kwasu hialuronowego czyt wypelniacza i botosku ponieaz kazde z nich spelnia swoja funcje które uzupełniają sie wzajemnie. ja traktuje taki zabieg jako prewencja starzenia się skóry ie jako doraźna pomoc. wedlug mnie powinnas zaufać lekarzowi którego wybierzesz on najlepiej oceni co powinno byc zastosowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak gościu powyżej, Ty sobie tam wszystko zrobiłaś sądząc po wpisach pod każdym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa kaczorowska
hej. podbijam temat. jestem ciekawa co założycielka wątku zdecydowała? ponieważ też ten temat mnie nurtuje ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×