Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lowczyniokazji

Botoks: tak czy nie

Polecane posty

Gość gość
botoksowi, nawet za 99 zł mówię stanowcze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz źle skonczyc z botoksem za taką podejrzaną cenę. A poza tym zmarszczki wokół ust lepiej wypełnić kwasem hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w życiu za taką cenę. Nigdy bym nie zaufała zabiegowi kupionemu na serwisie grupowym... :/ moja mama miała wypełniane zmarszczki kwasem hialuronowym w arkadii w opolu i ma bardzo ładne efekty, duzo lepiej wygląda. No ale nie zapłaciła 99 zł.. :/ nie daj się oszpecić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks nie nadaje się wokół ust, bo paraliżuje mimikę...Tam pisze wyraźnie co ostrzykują... Wokół ust bruzdy wypełnia się kwasem hialuronowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
zamiast botoksu jest coś lepszego, odkryłam to niedawno i jestem zachwycona. To urządzenie, które wygładza zmarszczki na zasadzie prądów galwanicznych (takich jak w salonach kosmetycznych). Można je stosować w domu 2-3 razy w tygodniu i jest naprawdę skuteczne. Pierwsze wyniki widać po pierwszym zabiegu, ale żeby było naprawdę skutecznie trzeba to stosować regularnie. Poniżej link: https://www.nuskin.com/content/nuskin/pl_PL/products/nuskin/galvanic_spa/97101332.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tę cene to jakies g***o w dodatku botox jest na -pół roku tylko ja zrobiłam fotoodmładzanie laserowe, koszt ponad tys i takie minimum widać, ale drugi raz nie wywalę tyle kasy a te reklamy tu! tych gówien wciskają to nic nie da!!! nie traćcie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w żadne botoksy i inne wypełniacze. Dla mnie cała twarz ma być zadbana, a nie tylko wypełnione pojedyncze zmarszczki. Przede wszystkim trzeba patrzeć na skład preparatów i ich działanie. Niektóre kosmetyki w połączeniu z rollerem potrafią zdziałać cuda i efekty są zauważalne w krótkim czasie. Ostatnio miałam robiony zabieg z nowością Purles - mezokotajlem anty-aging, oprócz tego zaczęłam używać krem z komórkami macierzystymi i wszyscy znajomi putają co zrobiła, że jakoś odmłodniałam i mam jakąś ładniejszą twarz. Nie chwalę się znajomym, że chodzę do salonów, ale to jest dowód na to że niektóre zabiegi działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do złagodzenia zmarszczek i bruzd, możesz wykorzystać zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. W ten sposób zablokujesz impulsy nerwowe, które prowadzą do powstawania nieładnych zmarszczek. W celu wypełnienia zmarszczek, możesz rozważyć także zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Preparat podany w fałdy nosowo-wargowe czy zmarszczki nad górną wargą, skutkuje redukcją niechcianych zmarszczek, co zauważysz od razu po zabiegu. Odmłodzenie skóry w okolicy ust osiągniesz także dzięki laserowi frakcyjnemu CO2. Światło lasera obudzi głębsze warstwy skóry do produkcji kolagenu i naturalnej odnowy. W celu spłycenia zmarszczek i przywrócenia gładkości skóry, możesz zdecydować się również na zabieg mezoterapii igłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botox w takiej cenie? A to ciekawe... Wolałabym sprawdzić takie miejsce zanim bym się udała na zabieg. Podobnie jak poprzedniczki/cy stwierdzam, że wokół ust lepiej zastosować kwas hialuronowy jest o wiele łagodniejszy, efekt będzie bardziej naturalny. Mała korekta konturów będzie odpowiednia, ale w profesjonalnym salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
botoks dobrze zrobiony , nie przesadzony daje super efekty, ale chyba nie w okol ust? to nie wypelnia zmarszczek ale paralizuje miesnie; super dziala np na czolo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w sferze T botox dobrze się sprawdza, sama skusiłam się na taki zabieg. Ale w wypadku wypełnienia zmarszczek mimicznych wokół ust zalecany jest kwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida123
botoks beznadziejna sprawa. Ja wolę krem bee pure. Jest na bazie jadu pszczelego - ostatnio bardzo modny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolastynkaaa
Ida123 ma rację, lepiej postawić na sprawdzony krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim pomyślicie o botoksie zastanowcie sie czy wasza skora jest odpowiednio odzywiona i wypielęgnowana, bo robienie botoksu na poszarzałą i z przebarwieniami twarz jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci botoks ? przecież to kosztuje wykorzystaj bliski kontakt z dresem na ulicy efekt na 3 tygodnie gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam wstrzyknięcie kwasu hialuronowego a nie botoxu .... i to jeszcze za 99 zł to musi być coś gorszego niż botox! Polecam wizytę u dobrego kosmetologa w Warszawie w Klinice Urody Team Beauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj zależy dużo też zależy gdzie robić takie zabiegi, warto już zdecydować się na zaufanych klinikach, jak np. Fleur De Beute http://www.fleurdebeaute.pl/Medycyna-estetyczna w Warszawie, mają sporo ofert i mogą doradzić czy potrzebny botoks czy może coś innego, bo ogólnie zajmują się zabiegami bezpiecznymi i mniej inwazyjnymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robiłam sobie całkiem niedawno botoks i szczerze mogę polecić. Kluczem jest wykonanie go w odpowiednim, sprawdzonym gabinecie u lekarza z doświadczeniem. Ja byłam u www.drmarosz.pl i zabieg został przeprowadzony poprawnie, czułam się komfortowo, lekarz wszystko mi tam wyjaśnił. Widać, że dr Marosz ma doświadczenie w tego typu zabiegach. Ja czuję się teraz pewniejsza siebie, bardziej atrakcyjna, moja cera jest promienna i moja twarz wygląda nadal naturalnie. Więc ja mówię botoksowi zdecydowanie tak, ale u takiego sprawdzonego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Po pierwsze botox za 99zł -NIGDY W ŻYCIU! Kobiety powinny pamiętać, że dobry lekarz i sprawdzony gabinet to absolutna podstawa! Ja bym się bała użyć botoxu poniżej linii nosa - wypełniacze, jak najbardziej. Zabieg wykonany fachową ręką jest praktycznie niewidoczny, twarz wygląda naturalnie i jest pięknie odmłodzona. Polecam wszystkim dr Joannę Orlitz z Derma-Clinic w Częstochowie - cudowny lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka89
Też słyszałam o nich wiele dobrego, chyba muszę sprawdzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest w porządku jeśli jest robione z umiarem i rozsądnie. Nigdy bym np nie poszła do pierwszej lepszej kosmetyczki na poprawienie czegoś w swoim wyglądzie, co może mieć negatywny wpływ na moje zdrowie i wygląd. Jeśli chodzi o Wrocław, to bardzo dużo moich koleżanek i ja też oczywiście korzystamy z usług pani doktor Karoliny http://www.karolinakopec.com/medycyna_estetyczna_wroclaw. Żadna z nas ani razu nie żałowała niczego, ale nie robimy też nie wiadomo jak inwazyjnych zabiegów. Wszystko jest dla ludzi, ale z głową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli botox to bedzie bardzo nie przyjemne uczucie ukłucia igłą. Ja gdy mialam botox jakis czas temu to użylam kremu znieczulajacego. Kolezanka poleciła mi lidokaine z www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli problemem są zmarszczki wokół ust to nie sądzę aby botox był tu rozwiązaniem. Produktem tym pracuje się okolicy czoła, kurzych łapek czy jeśli chodzi o dolną część twarzy - jest metoda leczenia bruksizmu. Generalnie jeśli przymierzamy się do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej pierwszym krokiem powinna być konsultacja ze specjalistą, który spojrzy na nas obiektywnie i zaproponuje odpowiednie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela 27
Botox... fajny efekt na 4-5mies. Malo osob wie o tym ze miejsce sparalizowane botoksem po prostu "obrasta w tluszcz" i sama jestem tego przykladem. Robilam lwia zmarszczke ok 7mies. temu i pojawily mi sie tuz nad brwiami w wewnetrznej czesci czola takie 2 grudki, u lekarza dowiedzialam sie ze jest to tkanka tluszczowa,powstala w wyniku dzialania botoksu,poniewaz miesnie zostaly oslabione i w tym miejscu zgromadzila sie tkanka tluszczowa. Dodam tylko ze jestem szczupla osoba i nikt mi nie mowil o takich skutkach ubocznych,nie wiem jak mam sie teraz tego pozbyc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, jeśli decydujesz się na taki zabieg musisz wybrać sprawdzonego lekarza. Po to żebyś miała pewność, że jesteś w dobrych rękach. Ja również chodzę do pani Karoliny i uwazam, że jest to jedna z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej we Wrocławiu. W pełni jej ufam. Efekty pracy pani Karoliny są naturalne, poza tym duży nacisk kładzie na dobro pacjenta, więc polecam ci skorzystac z jej zabiegów http://karolinakopec.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graziaa
Botoks to nie maseczka, lepiej wybrać sprawdzoną klinikę, i jeżeli to Twój pierwszy raz to raczej rekomenduę baby botoks, czyli bardzo małe dawki, żebyś zobaczyła jak to wygląda, on jest też tańszy, ja płacę około 250 w MTTEstetica i jestem bardzo zadowolona z efektu. Natomiast robiłam tylko czoło i lwią zmarszczkę, co do okolicy ust lepiej chyba spróbować kwasem, efekty utrzymują sie rok albo i dłużej. Najpierw polecam konsultację lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×