Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwcia38

Botox,mezoterapia,mikrodermabrazja,fotoodmładzanie?

Polecane posty

Gość Iwcia38

Witam każdą która tu weszła. Założyłam ten temacik z myslą o nowicjuszkach. Czytałam wcześniej wiele tematów i bardzo prosz o pomoc stałe bywalczynie i "znawczynie" tematu w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia38
Co polecacie na początek. Mam 38 lat, jeszcze nie widać -ale powoli,powli zaczynam się sypać. Jak dbać o siebie,jak zapobiegać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia38
Uważacie,że powinno się zacząć od mezoterapi i kontynuać ją systematycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym najpierw zrobiła
mezoterapię, a potem jakieś mocniejsze. Potem to znaczy za rok lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza41
Witam! Miałam już wszystko oprócz fotoodmladzania. Najlepsze efekty jak dla mnie dały wypełniacze. Mezoterapię miałam robioną pod oczy - 4 zabiegi w odstępach 3 tygodni - bez rezultatu. Mikrodermabrazja - mniej krostek, zniknęły niewielkie przebarwienia i trochę wygładziła się skóra. Bez rewelacji, ale poprawa jest. Botox - u mnie wyrzucone pieniądze - moze dlatego, ze nie mam problemu ze zmarszczkami, ale z utratą jędrności i bruzdami, a te lepiej się wypełnia niż "botoxuje". Botox na lwią zmarszczkę nie podziałał - sama lekarka była zdziwiona, dołożyła kolejną porcję i dalej nic. Dopiero kwas hialuronowy w pionową zmarchę usunął problem - choć nie do końca, bo zrobiły mi się dwie inne zmarszczki po obu stronach tej wczesniejszej. Pytaj, bo n ie wiem, co najbardziej Cię interesuje. Mam 41 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzyma
Polecam fotoodmładzanie - wzięłam 8 zabiegów co 1 miesiac jeden zabieg. Skóra w rewelacyjnej kondycji. Wspaniale nawilżona, jędrniejsza. Ale przestrzegam, róbcie to u lekarza, nie u kosmetyczki. Koleżanka robiła 4 zabiegi u kosmetyczki i zero efektu. Podobno chodzi o wieksze parametry. Miesiac przed fotoodmładzaniem miałam piling TCA, aby złuszczyc naskórek i po miesiacu rozpoczęłam serię. Nie mozna robic latem, najlepiej zacząć jesienia i skończyć wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia38
Dziewczyny, macie jakieś namiary na dobra klinikę (lekarza) w Warszawie gdzie można zrobić dobrą mikrodermabrazję a potem mezoterapię.Bo chyba na to się zdecyduję.Mikrodermabrazja dobrze podziała jako zabieg przed mezoterapią.Przetestuję działanie tych dwóch zabiegów i mam nadzieję,że bedę mogła częściej patrzeć w lustro. ;-) Nie jest źle ale mogłoby być lepiej. Trochę szkoda tej kasy ale chyba wolę odmówić sobie latania za ciuchami. Cholera,zawsze chciałam się "godnie starzeć" a tu im człowiek starszy tym ma inne poglady na pewne sprawy. To jednak prawa,że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia-hihi. To co pomoże mi któraś z wyszukaniem dobrego "zabiegu" w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza41
Lwia zmarszczka to pionowa bruzda między brwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiona w Karolka
pOŁAKOMIŁAM SIE NA BEZIGŁOWĄ MEZOTERAPIĘ. NACZYTAŁĄM SIE ZE TO REWELACJA. A TU EFEKTÓW ZERO. KUPĘ KASY WYWALONE W BŁOTO INIC. POTEM POSZŁAM NA KONSULTACJE DO LEKARZA, ZALECIŁ MI FOTOODMŁADZANIE. JESTEM PO DRUGIM I SKÓRA ZUPEŁNIE INACZEJ WYGLĄDA. PISZĘ SWOJE PRZEZYCIA BO NIE JESTEM OSOBĄ ZAMOZNĄ I TE PIENIĄDZE KTÓRE WYRZUCIŁAM W BŁOTO NA MEZOTERAPIE BEZIGŁOWĄ DŁUGO ZOSTANĄ MI W PAMIECI. LEKARZ TEZ POWIEDZIAŁA, ZE PARAMETRY MUSZĄ BYC SILNE, TAKICH UZYWAJA TYLKO LEKARZE, KOSMETYCZKI MAJA SŁABSZE. KTOS JUZ O TYM PISAŁ I TO JEST PRAWDA. PRZESTRZEGAM PRZED MEZOTERAPIA BEZIGŁOWĄ. TO KIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISICAAAAAAAA
Luiza. Ja też mam problem z utratą jędrności a mam dopiero( albo aż ) 35 lat. Mam bruzdy na policzkach, lwią zmarchę. Robiłam rok temu kwas na bruzdy- efekt średni.Obok tej wypełnionej zrobiła mi sie kolejna zmarcha na policzku. Dramat. Teraz wszysko puściło, minęło 13 m-cy, i widzę, że jest gorzej- czyli jednak wypełniacz trochę pomagał/ Daj , proszę namiar na swojego lekarza i cennik. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza41
LISICAAAAAAAA Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale miałam dłuższy czas nieczynny internet. Robiłam te wszystkie zabiegi w Juwenie, to sieć gabinetów na Śląsku (Gliwice, Katowice, Racibórz). Muszę przyznać, że lekarki to profesjonalistki, bardzo przejmują się efektami swojej pracy. Nie wiem skąd jesteś, jeśli spoza Śląska to na niewiele Ci się przyda ta informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiraMIra
A ja robię mezoterapię bezigłową od trzech lat serię 10\zabiegów raz do roku na wiosnę u pani kosmetolog, mezoterapia bezigłowa to tylko nazwa zabiegu stworzonego przez firmę BTL i musi się nazywać NNM, też dogłębnie badałam ten temat, to jest maszyna która jest o wiele skuteczniejsza od mezoterapii igłowej, ale wiem że kosmetyczki mają jakąś mezoterapię TMT czy coś takiego i tysiąć innych nazw własnych zabiegów które robią i nazywają mezoterapią bezigłową nie dajcie się nabrać , bo rzeczywiście wyrzucicie pieniądze w błoto, mezoterapia NNM jest bardzo skuteczna i daje widoczne efekty już po 4 zabiegu. Ja na jesień robię mikrodermabrazję żeby odnowić skórę po lecie, teraz mikrodermabrazję zastąpiłam najnowszym zabiegiem który nazywa się HYDRADERMABRAZJA i jest o wiele skuteczniejszy poza tym od razu nawilża i od razu można wprowadzić kolagen. Polecam zabiegi fotoodmładzania i fal RF, ja robiłam podgrzewanie kolagenu falami RF ( to samo co Thermage tylko kilka razy tańsze, bo cena thermage jest przesadzona) , super efekt liftingu i niwelwcja wiotkości skóry. Dodam , że mam 54 lata i wszyscy mówią mi że wyglądam na 10 lat mniej. Poza tym moje miłe panie trzeba zaznaczyć , że już zbawienne dla waszej skóry będzie złuszczanie naskórka na wiosnę i na jesień, bo takie zabiegi jak mikrodermabrazja czy hydradermabrazja zmuszają skórę do regeneracji i nie ma co sobie robić żadnych super zabiegów bez wcześniejszej eksfoliacji naskórka. Wiem coś o tym pracuję nad moją twarzą systematycznie od 8 lat. Uwielbiam nowości, korzystam z nich wiem że te zabiegi działają , ale tyrzeba je robić w jakiejś przemyślanej kolejności, bo sam botoks to za mało. Pozdrawiam nowicjuszki Mira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czym jest mezoterapia BDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie są koszty..........
tych zabiegów,bo to jest też bardzo istotne...pliss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiinka
Za jeden zabieg fotoodmłądzania na twarz, szyje , dekolt i dłonie płacę 1000zł. Zaczęłąm zabiegi u kosmetologa, ale z efektami kiepsko. Poszłąm na botox do dermatologa i dowiedziałąm sie, że kosmetolozki maja słabe pod wzgledwem ilosci ddżuli aparaty. Teraz chodzę do dermatologa na takie same zabiegi, płace 800zł za jeden zabieg i widzę rezultaty. Fotoodmładzanie musi boleć, bo nie zauwazysz efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparaty dla kosmetologów
i dermatologów sa takie same , nikt nie produkuje maszyn specjalnie dla jednych lub drugich, wiec nie piszcie głupot błagam. Jakosc i sposób wykonania to drugie, a od tego zalezy efekt! A tu trzeba doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiinka
Nie masz racji. Kosmetolog moze kupic aparat mający mniejszą moc niz dermatolog. Wiem to na pewno. Moja kolezanka chodziła 13 razy do kosmetologa która usuwała jej laserowo włosy na łydkach. A druga chodziła 6 razy do dermatologa i nie ma ani jednego włoska na nogach. Ciotka była u kosmetologa 4 razy na zamknieciu naczynek krwionośnych popękanych na twarzy. Nie zauważyła poprawy. Poszła raz do dermatologa i naczynka się pozamykały. I też dermatolog jej wytłumaczyła jak mi ( inna) że chodzi o moc lasera. Za dużo miałam takich przypadków , żeby nie wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
słyszałyście o mezoterapii samych ust? Czy coś takiego wogóle istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłanocka
jestem po zabiegu wypełnienia bruzd nosowych, bardzo ale to bardzo zadowolona. Doktro poradziła mi fotoodmładzanie. Piszcie proszę o waszych doświadczeniach zwiazanych z tym zabiegiem. Podobno po kilku zabiegach następuje ładne ujędrnienie skóry. Wiem, ze ilość zabiegów zależy od stanu skóry twarzy i że mozna robic tylko jak nie ma słońca. Czy jestescie zadowolone z tego zabiegu? Jak często robicie? Piszcie, bo jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassandra222
Zaczęłam fotoodmładzanie od września, jestem po czterech razach. Widać poprawę jędrności skóry szczególnie na policzkach i na owalu. Zabieg trwa króciutko, jest lekko nieprzyjemny, ale daje rezultaty. Uwaga!!! Nie mozna robic jak jest słońce na dworze i nie wolno sie opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwaw
u kogo miłanoca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem po
4 zabiegu elos. Polecam, mam 35 lat i moja skóra przestała być fajna:( Teraz wygląda znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A powie mi ktoś
czy kobieta 56-cio letnia może robić fotoodmładzanie tzn.czy w moim wieku bedzie jakis efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam wiele osob po Fraxelu i powiem szczerze, ze efekty byly naprawde niezle, aczkolwiek uwazam, ze w wieku 38 lat, to nie ma sensu bawic sie w mezo, potem fotoodmladzanie itp. Polecam Botox/Dysport albo wypelnianie badz wolumetrie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarett
Ja mam pytanie czy ktos korzystal z uslug Pani dr Malgorzaty Kocot w gliwicach albo w katowicach w zakresie mezoterapii skory glowy? klinika pod nazwa ikonacity.pl wczesniej malogrzatakocot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindaewans
drogi Piotrze :) całkiem rzeczowo brzmi twoja wypowiedź, a ile kosztuje taki jeden zabieg i ile ich trzeba? (zapomnijmy o reklamie:) ) czy to nadaje się na twarz u 39- latki? skóra raczej zwiotczała aniżeli ze zmarszczkami, choć i takie są :( głównie dół twarzy, ale też powieki górne, no kurze łapki przy usmiechaniu też... :) ja myślałam o regeneris mezo, wiesz cos o tym może, poradź coś proszę. Jestem umówiona na konsultacje do lekarza, masz jakąś koncepcję od czego należy zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr300
gg 11821404. Tak bedzie szybciej i do rzeczy. W godzinach otwarcia salonu jestem dostepny, w domu czasami także. Wczesniej byłem oczywiscie pod nickiem Piotr 30 ale hasła zapomniałem stąd lekka zmiana. Przeciez nikt nie zyje 300 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diiesel
Polecam wam mezoterapie mikroiglowa BDR dziewczyny. Efekty sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×