Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak krwawienia, czy to ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witam was dziewczyny! Mam problem, otóż... biorę już 6 opakowanie tabletek Madinette. Jakiś czas temu (w każdym bądź razie w czasie tego opakowania) bolał mnie prawy jajnik jak w czasie owulacji. Tabletki zjadłam wszystkie, maksymalna różnica czasowa wynosiła godzinę. Nie chorowalam aż do teraz. W poniedziałek zjadłam ostatnia tabletkę z blistra i czas na 7 dniowa przerwę. W poniedziałek też lekarz przpisal mi 'cipronex', jednak sprawdziłam i lek ten jest obojętny dla antykoncepcji. Jak wcześniej napisałam w poniedziałek wzięłam ostatnia tabletkę, zazwyczaj już w środę miałam okres, jest czwartek i nic go nie zapowiada. We wtorek uprawialam seks z moim partnerem, ale przecież ochrona w ciągu tych 7 dni jest... Dzisiaj zobaczyłam tradycyjny przeźroczysty lepki śluz który oznacza dni płodne (odkąd zaczęłam brać tabletki to go nie widziałam bo zwykle był taki biały i nie lepki- jak krem). Powiedzcie mi jakie jest prawdopodobieństwo ciąży skoro wszystko robiłam jak należy? Jaką jest szansa ze wtedy ten ból jajnika to okupacja skoro prawidłowo przyjmowalam tabletki? Mam wykupić szybciej nowe opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból jajnika to nie owulacja, ja często miałam bóle jajników podczas przyjmowania tabletek. Okres też mi potrafił się przesunąć o 2 dni jak je brałam, może zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rob wszystko według zaleceń, okres ma prawo się spóźnić, może miałaś jakieś stresy? Czekaj spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam właśnie. Było kilka zdarzeń stresujacych. Ale czy przyjmując tabletki anty. stres może mieć wpływ na krwawienie? Myślałam że stres ma tylko wpływ na 'naturalne' okresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo tej plodny śluz... taka zmiana? Nie wiem.co o tym myśleć. Test mogę zrobić najwcześniej w poniedziałek bo póki co nie mam jak dostać się do centrum miasta do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mieć, stres nie jest dobry sprzymierzeńcem niezależnie od tabletek, na twoim miejscu umówiła bym się do ginekologa choć by po to by powiedzieć o sytuacji, jeśli się więcej nie powtórzy to nie ma co panikować i się martwic, zdarza się. Staraj się zrelaksować i kup sobie sporo melisy na uspokojenie i mięty ona wywołuje okres, pij i postaraj się już więcej nie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do śluzu nie wiem, tak się dzieje gdy występuje normalnie owulacja i przed okresem następuje od czopowanie i wtedy jakby te resztki śluzu wypływają przed miesiączką i to jest zupełnie normalne, nie oznacza to dni płodnych. Staraj się o tym nie myśleć i stresować już więcej bo to tylko pogarsza sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, Dziękuję bardzo. Bo w sumie zaczęłam panikowac. A w sumie tabletek pilnuj***ardziej niż regularnych posiłków, nie miałam biegunek ani wymiotow, wiec tabletki się wchłanialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze jeden problem - dzisiaj ciągle mnie boli jajnik. Ten śluz płodny i ten.jajnik mi nie dają spokoju. Bo jeśli to faktycznie owulacja? Tylko żeby owulacja zamiast krwawienia w przerwie z odstawienia? Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze faktycznie byc owulacja,moze jednak ten antybiotyk osłabil działanie tabsów.Moj gin zawsze mówił ze przy kazdym antybiotyku,nawet jezeli napisane ze nie osłabia działania pigułek stosowac dodatkowe zabezpieczenia,czyli gumki.A najlepiej wstrzymac sie od seksu,chyba tyle dasz rade,no chyba ze nie dasz bo jestes glupia i wolisz sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak okresu może mieć różne przyczyny. Może brałaś antybiotyki, ostatnio chorowałaś, albo przeżywałaś ogromny stres, albo podróżowałaś, byłaś za granicą? Brak okresu niekoniecznie oznacza ciążę, może również być symptomem jakiejś poważnej choroby narządów rodnych. Tak czy inaczej nie powinnaś tego bagatelizować, tylko jak najszybciej zapisać się na wizytę do ginekologa. Ja chodzę na badania do doktor Anny Kluz-Kowal http://gabinetginekologicznybialystok.pl/. Na szczęście okres mam regularny, nie choruję i w ciąży jeszcze nie jestem, głowa do góry. Jedź do lekarza, a potem napisz co ci było, skąd ten brak okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×