Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młody_zamyślony

Brak nadziei na normalność w tym państwie

Polecane posty

Gość młody_zamyślony

A wszystko zaczęło się od nieszczęsnego roku 1917,kiedy to nastąpiła rewolucja bolszewicka .Wtedy po raz pierwszy triumf prostactwa nad ludźmi inteligentnymi był tak bardzo widoczny.Wmówiono ludziom,że wszyscy są równi. Gwoździem do trumny dla normalności było wymordowanie polskiej inteligencji podczas II WŚ. Wtedy to przywleczona ze wschodu bolszewicka zaraz sprowadziła kult chamstwa,bezdusznego prostactwa przy władzy.Inteligencja poległa. I tak jest też dzisiaj .Do zaszczytów dochodzą ludzie,którzy nie posiadają inteligencji,klasy ,zrozumienia i współczucia dla drugiego człowieka,a rządzą Nami neandertalczycy i intelektualni impotenci granatem oderwani od pługa,natomiast ludzie inteligentni,wrażliwi ,altruiści,którzy nie są obojętni na los drugiego człowieka zostali zepchnięci do głębokiej defensywy,a jedyne co posiadają,to depresję,niechęć do rzeczywistości i myśli samobójcze.Gdy widzę te obrzydliwe mordy,zbiera mi się na wymioty.Jak patrzę na kobiety,które wskoczyły im do łóżka tylko dlatego,że posiadają pieniądze i władzę,mimo ich intelektualnych braków,odechciewa mi się żyć na tym p*********m świecie. Szczerze mówiąc,to już mam tego wszystkiego dosyć.To tyle jeśli chodzi o moje przemyślenia dotyczące dzisiejszej rzeczywistości ,której nie akceptuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladnie napisane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlody , zamyslony i inteligentny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod tezami Autora, poza myślami samobójczymi. Wychodzę z zalożenia, ze trzeba walczyć ze wszystkich sił, i nigdy się nie poddawać, wierząc, iż pokona się wreszcie miernotę. urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota wp
Każdy potrafi narzekać. A robisz coś, żeby zmienić otaczającą Cię rzeczywistość? Angażujesz się choćby w życie najbliższej społeczności? Nie? To czym się różnisz od tych intelektualnych impotentów? Teoretycznie mógłbyś, w praktyce nie robisz nic. Aczkolwiek przyznaję, ładnie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królowa Polski jest tylko jedna! to DODA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
Dziękuję Wam wszystkim za opinię :).Czym się różnię?A no tym,że jak widzę,że ktoś ma problem i mam choćby najmniejszą szansę,żeby mu/jej pomóc,to staram się zrobić wszystko,co w mojej mocy,żeby znaleźć rozwiązanie tego problemu. Za to często też mi się już w życiu dostawało,właśnie za chęć niesienia pomocy innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba uważać na każdego kto ingeruje i wpływa na nas czy w nas. Niektórzy zarabiają na oszustwie czy krzywdzie ale są też pewnie tacy którzy krzywdzą i cieszą się że sami nie dają się zranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodu_zamyślony
mam 13 lat w marcu skończę. chodzę do gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serce mi pęka z żalu i nie mogę zrozumieć ludzkiej złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
A czy to ważne?Jeśli tak,to odpowiadam: urodziłem się w 95 . 22:00 Zgadzam się z Tobą w 100%.Jedni i drudzy są jednakowo źli .Nieważne czy robią to dla zysku czy dla satysfakcji.Jeśli ktoś krzywdzi drugą osobę ,jest 0 .A najczęściej krzywdzą wymienieni przeze mnie w pierwszym poście ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam depresję, jest coraz gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, parę dni temu ktoś z Podlasia zalozył temat o gimnazjalistach, wychowaniu i "nowoczesnych" postawach. Wyczytalam ze zgrozą, ze lansowane jest hasło " jeb*ć społecznika". Wlosy się jeżą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winkelried
To co napisałeś jest kołem zamachowym do zmian, tak rodzą się rewolucje, tylko w Polsce ludzie trzymani są "za mordę" i sadzani na ławie po to by się nie zrzeszyli i powstali, by zaprowadzić porządek. Co do wcześniejszych wypowiedzi, to faktycznie trzeba się nie poddawać i myśleć intensywnie o zmianach, a same przyjdę jak nie w Państwie to w życiu osobistym. Pamiętajmy, że podstawową jednostką społeczną jest rodzina, to od niej się wszystko zaczyna, dlatego rozsądnie planujcie swoją przyszłość, nie dawajcie sobie wmówić, że nie macie do czegoś prawa. Bądźcie ostrożni i chytrzy za razem. Macie wiele praw i nie bójcie się ich egzekwować. Do działa!!! Wesołych Świąt i wszystkiego co najlepsze w przyszłym Nowym Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony1995
Podszywie,jeśli myślisz,że jesteś zabawny,to mylisz się,nie jesteś :).Co się tyczy młodzieży gimnazjalnej i licealnej ,to powiem krótko,jest coraz gorzej.Oni zachowują się już gorzej niż zwierzęta.Nie mają szacunku do kobiet,osób starszych,czy nawet własnych dziadków oraz rodziców.Takie są skutki bezstresowego wychowywania dzieci.Wyrastają z nich same ćpuny,k...y i złodzieje.Zresztą przykład idzie z góry,jakie mamy ,,elity'' taką mamy też i młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co obwiniasz jakies rewolucje, że ktoś krzywde zrobił bla bla bla ? a jak jest w USA , w kraju w którym chcą żyć większość tego świata ? tez jest kapitalizm, korporacje, firmy, pchanie się na szczyty róznymi sposobami, przez łóżko, łapówkę , wzajemny interes itp tak sie rozwija świat demokratyczny że radza sobie zaradni nie wystarczy się uczyć, skończyc studia i czekać aż sie ustawią wielcy pracodawcy żeby zatrudnić Wielmożnego Zdolnego Wrazliwego.Trzeba wyjść pierwszym, samemu walczyć o dobry los dla siebie. Słyszałeś jak nieraz opowiadają o swoim życiu aktorzy którzy dostali Oskara ? ostatnio jeden dziękował matce bo wychowała samotnie jego i brata i nikt nie chciał jej dać pracy , dziękował jej ze łzami w oczach że dobrze ich wychowała ? i co wielki myślący ? tu tez obwinisz bolszewików i wybitą inteligencję ? bierz sie za robotę i przestan biadolić co ci stare pokolenie wmówiło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym ty, lecący na urodę kobiet, różnisz się od tych, które z kolei lecą na władzę i kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokawibracja
jeden z nielicznych wątków wartych uwagi ,całkowicie się zgadzam z tym jednym że zawsze pamiętam że są tacy którzy gotowi są zmieniać świat na lepsze, nieustannie bez poddawania się ,również samym swoim istnieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedac malym dzieckiem za 10 zl moglem wyjsc ze sklepu z jednym lodem,z jedna czekolada z jedna torebka cukierkow i z jedna coca-cola , Dzis maja wszedzie zainstalowane kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzęta giną i nie mają nic do powiedzenia dla cwanych ludzi się nie liczysz. Liczą się oni sami . Jeśli osłabią ciebie sami pozostaną silni i będą mieć najlepsze warunki. Jest garstka ludzi którą można pokochać, przyjaciół, której trzeba się trzymać. Gdyby ludzie nie oszukiwali zapewne nie było by jakiegoś porządku, wielu nie miało by pracy, więcej przestępstw (takich jawnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony1995
Zacznijmy od tego,że usa to imperium zła odpowiedzialne za śmierć wielu cywili po ich ,,pokojowych interwencjach'',w 1999 zabili ciotkę mojej koleżanki w nalotach,podziękuję za takie ,,idealne państwo''.Jeśli walka o lepszy świat ma się odbywać poprzez upodlenie się ,to podziękuję.Czy jeśli jakiś koleś zaproponuje,że mam mu się nadstawić za dobrze płatną posadę,to mam to zrobić?NIE.Jeden z lepszych modeli państwa panował za Napoleona Bonaparte.Tam do zaszczytów dochodzili najinteligentniejsi i najbardziej zasłużeni,a nie ci,którzy najlepiej potrafili wejść w dupę jakiemuś prostakowi,który doszedł do zaszczytów drogą krętactwa.I dlatego nasza wizja świata się różni.Ty akceptujesz te chore reguły gry,ja nie i marzę o tym,żeby się zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyjedź z tego kraju, droga otwarta, jest wolnośc, jestesmy w Unii, wyjedź , dobrze sie pisze siedząc na kompie a mama w kuchni żarełko szykuje i podaje pod nos filozofie z du/py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę zostać polityczką, jeśli mi się to uda, postaram się zmienić jak najwięcej i zmienić struktury i zorganizowanie większości rzeczy. Oczywiście będą mnie blokować, ale mam plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
22:23 -A czym się różni przestępstwo jawne od niejawnego oprócz tego,że nie jest ono podane do wiadomości publicznej i nie masz świadomości,że ktoś zrobił taki czy inny przekręt? Wolisz żyć w słodkiej obłudzie i kłamstwie?Moim zdaniem lepiej znać gorzką prawdę. A co do prostaczków-cwaniaków,no niestety,tacy w dzisiejszym świecie wygrywają. A niestety często ludzie,którzy są pod wpływem władzy tych cwaniaczków,nie pomagają sobie wzajemnie,tylko świnie podkładają . Niestety ,homo homini lupus est,czy też,jak to w moim ulubionym południowo-słowiańskim języku ,,covek je coveku oduvek bio vuk ,a vuk vuku nikad covek,jer ne menja cud,za dusmane i plen,vuk je krvolocna zver,a copor je sav za jedan i jedan za sve'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że nigdy nie będzie idealni. Dobrze jest jednak gdy przynależy się do pewnej grupy (rodziny , przyjaciół) można liczyć na wsparcie i pomoc czuje się stabilność i że jest się częścią tej grupy. Osobą nieobojętną. Cieszysz się radością , zdrowiem, powodzeniem swoich i przyjaciół i niepowodzeniem nieprzyjaciół, wrogów, tych którzy chcieli zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestępstwo niejawne- lekarz lekami doprowadza świadomie do Twojej choroby. Ty tego nie wiesz ufasz mu. Wychodzisz z gorszym stanem zdrowia niż przyszłaś ale to przecież choroba. Na zdrowiu tez można zarobić. Byłam u dermatologów jeden na grzybice przypisał mi lek na alergię drugi na zapalenie mieszków włosowych trzeci wydał receptę prawidłową. Leki tez ktoś musi kupować nawet te nieskuteczne a czasem skutecznie szkodzące aby przedłużyć leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony1995
Ja to wiem,Moja Droga,doskonale :).Lekarze,koncerny farmaceutyczne też są strasznie cwane i chcę zarobić kosztem drugiego człowieka,bo dla nich liczy się tylko zysk,przedkładają dobro własne nad los pacjenta. Dlatego podoba mi się jeden cytat z pewnej piosenki : ,, Coveka ne mozes da pokupis covek moze samo da se proda/człowieka nie można kupić,człowiek tylko sam może się sprzedać''. I taka jest prawda,która dotyczy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ufam lekarzom, miedią, uczonym... Można wpłynąć na człowieka. Tak jak wiara. Są jednak i plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×