Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszulinka

BRAK OKRESU , TEST NEGATYWNY A JEDNAK CIAZA !!!

Polecane posty

Witam . Mam problem, moze ktos mial podobna sytuacje. otoz odstawilam tabletki ponad miesiac temu. Krwawienie z odstawienia dostalam 29 wrzesnia. Gdy byl juz 12 dzien odstawienia tabletek dostalam plamienia , ktore zamienilo sie dzien pozniej w obfite ( ale tylko przez jeden dzien) , poniewaz ogolnie trwalo 2 dni i wlasnie tylko w pierwszy dzien bylo obfite , natomiast w drugi juz bardzo malo a bylo bardzo duzo sluzu. Poszlam do lekarza ktory stwierdzil plyn w zatoce Douglas'a. Ginekolog stwierdzil , ze mialam owulacje , bo pojawil sie owy płyn. Dodam, ze przed tym plamieniem wspolzylam z mezem bez zabezpieczenia. Gdy uslyszalam od lekarza , ze mialam owulacje , narodzily sie moje nadzieje , bo pomyslalam , ze wlasnie wtedy gdy mialam te plamienie i ten sluz byla owulacja , a z mezem sie kochalismy 3dni wczesniej. Od owej owulacji minelo juz ponad 2 tygodnie a ja nadal nie mam okresu. Zzrobilam test 6 dni temu po poludniu - negatywny oraz dzisiaj w poludnie- rowniez negatywny. Ciagle od owej owulacji az do teraz boli mnie brzuch na przemian z pokłuwaniem w jajnikach. Mam bardzo duzo sluzu teraz( bialego , mlecznego ). Sluz ten mam od domniemanej owulacji az do dnia dzisiejszego. Szyjka macicy wysoko , mam wrazenie ze jest rozpulchniona, ogolnie w pochwie uczucie wilgoci, a sutki mam czesto prawie az fioletowe. Kochane dziewczyny! jak myslicie , mam sie co jeszcze ludzic , ze moge byc w ciazy? Lekarz powiedzial , ze smialo moge sie starac o dziecko , zaraz po odstawieniu tabletek. tak bardzo chcialabym byc w ciazy:( okresu nadal nie mam , brzuch ciagle pobolewa... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę że to zwykłe
zaburzenia po odstawieniu.Nie nakręcaj się.Lekarz żeby stwierdzić owulację musi robić monitoring i widzieć tą owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.a.r.p
A wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedzial , że mialam owulacje , poniewaz pojawil sie plyn w zatoce Douglas'a. A jesli sie ten plyn pojawi , to owulacja byla - tak mi powiedzial moj ginekolog. Bety nie robilam , bo szczerze mowiac ciagle wierzylam w testy, ale teraz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdsertyujimnbvcx
nie musi robic monitoringu a plyn w zatoce Douglasa swiadczy i przebytej owulacji i peknieciu pecherzyka.Ale popieram ze to zaburzenia po odstawieniu antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flhifqoih
jak dla mnie jestes staraczką, znasz wszystkie fachowe zwroty, starasz sie juz dlugo, po co piszesz, ze dopiero odstawilas tabl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny , skoro doszlo do owulacji i peknietego pecherzyka a ja 3-4 dni przed tym wspolzylam z mezem do konca bez zabezpieczenia , to ciaza jest niemozliwa? skoro okres mi sie spoznia , brzuch ciagle boli a @ nie ma...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszla jakas pomylka :) ja wczesniej sie nie staralam o dziecko. Zaczelam dopiero , odkad odstawilam tabletki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdsertyujimnbvcx
dziewczyno ja odstawilam pigulki i 9 miesiecy walczylam o normalne cykle i ciaze jak zaszlam poronilam poza tym wspolzycie w czasie owulacji nie gwarantuje ciazy to zwieksza szanse o 20 % dziwne ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze zrob
test z rana a nie po poludniu. po drugie wspolzycie przed lub w trakcie owulacji wcale nie musi zakonczyc sie ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem dziewczyny ,że to , ze mialam owulacje i wspolzylam mniej wiecej wtedy nie musi oznaczac ciazy. Ale trudno mi o cierpliwosc. Jak zrobilam dzisiaj test w poludnie i wyszedl negatywny , to bylo mi przykro , ale pomyslalam , że moze jednak... dopoki nie dostane okresu bede miec chyba nadzieje , ze moze sie udalo. chcialam wlasnie wiedziec , czy ktoras miala podobna sytuacje z tymi testami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czemu robisz testy
po południu a nie z rana? to logiczne, że mocz bardziej rozcienczony moze zawierac duzo mniej hormonu. zrob z rana, od razu po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego zrobilam po poludniu , poniewaz wczesniej nie mialam zakupionego , zeby zrobic od razu z rana. W ciagu dnia tak jakos mnie naszlo i polecialam od razu do apteki ( tak jak wyzej napisalam - trudno mi o cierpliwosc) no i oczywiscie test negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A u mni 10 dni po
sosunku beta wyszła negatywna :o. nie ma reguły, wszystko zależy od tego kiedy się blastocysta zagnieździ, a to może trwać nawet 12 dni. Plus kilka na wytworzenie wykrywalnej ilości hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny , sama nie wiem co myslec. Chyba trzeba by bylo zrobic ta Bete. Ale jak sobie pomysle , że mam wydac 40 zł na wyniki tego badania to... Z jednej strony bede pewna juz na 100% , ale z drugiej sie zawiode jak bedzie wynik negatywny Bety , bo potem bede zalowala , ze wydalam tyle kasy a moglam jednak poczekac do wizyty u lekarza... ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
dziewczyno wez sie w garsc, zachowujesz sie jakby ten cykl byl ostatnia szansa na ciaze. moim zdaniem nie jestes w ciazy, ale co z tego? jak nie w tym to w nastepnym cyklach sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultra maryna
ja miałam taką sytuację, że test wychodził na początku negatywny, ale ja testy robiłam bardzo wcześnie, niemal zaraz po owulacji dziwnie się czułam, mdliło mnie i byłam pewna, że to ciążą w końcu test zrobiony jakoś dwa dni przed terminem spodziewanej miesiączki pokazał dwie krechy nie starałam się nigdy, drugi raz zaliczyłam wpadkę współżyjąc bez zabezpieczenia 9 dni przed owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz. Ja zadnych mdlosci nie mam. Czasem mam wrazenie jakbym miala jakies lekkie zawroty glowy. Ale nie wiem czy moge to wiazac z moja sytuacja. Ale dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to się usmiałam
a od kiedy płyn w zatoce douglasa długo utrzymujący się (po tym co autorka napisała) świadczy o owulacji ???!!! płyn w zatoce Douglasa świadczy o patologii w zakresie miednicy małej, macicy i/lub przydatków (zapalenie,pękniętej torbieli jajnika) lub może być ewentualnie objawem zapalenia jelit.Jak już to płyn w zatoce douglasa po owulacji utrzymuje się do kilku godzin !!! Zmień lepiej lekarza bo ten chyba dyplom na bazarze kupił. Krwawienie miesiączkowe występuje w 2 tygodnie po owulacji a ty piszesz ze właśnie dwa tygodnie są - zaczekaj jeszcze. Sluz możesz mieć przed okresem, ciążowy wystąpił by poźniej . To że nie masz okresu raczej powiązane jest z zaburzeniami hormonalnymi skoro test negatywny wyszedł to nie masz co się łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na badanie
beta hcg bo tu nikt ci nie powie nic o ciazy nie rozumiem skoro testy wychodza negatywne to raczje ciazy nie ma a jesli masz wątpliwosci zrob z krwi badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też się uśmiałam :D
Bo i mój ginekolog był w stanie powiedzieć, że owulacja się odbyła :D. Przy okazji starań o dziecko (przeszło rok), umówiłam się na wizytę, zapisał badania i zrobił USG (26dzień cyklu) przy czym powiedział "Prawy jajnik po owulacji". Zapewne wyczytał to z moich oczu :D albo wywróżył ze szklanej kuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam podobna sytuacja,ale to bylo 17 lat temu.Test byl negatywny,miesiaczki nie mialam,wiec wybralam sie do ginekologa i okazalo sie,ze to juz 7 tydzien.Nadmienie tu jednak,ze w tamtych latach testy nie byly tak czule jak teraz,poniewaz bedac 5 lat temu w ciazy z synkiem zrobilam test 4 dni przed spodziewana miesiaczka i wyszedl pozytywny.Sadze,ze najrozsadniej zrobic bete,gdyz tam bedziesz miala 100% pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do owulacji... Podczas badania USG , lekarz stwierdzil obecnosc płynu w zatoce Dauglas'a.Powiedzial , ze płyn pojawia sie po owulacji i peknietym pecherzyku..( owszem do kilku godzin ) , ale zdarza sie , że do kilku dni. Dziewczyny , poczytajcie posty dziewczyn , ktore podczas pierwszej wizyty u ginekologa ( bedac w ciazy ) , mialy obecnosc płyny w tejze zatoce. Mniejsze lub wieksze ilosci , ale byly. Ja nie chce sobie robic tym nadziei , bo prawie juz ja stracilam , że sie udalo. Ale płyn w zatoce Dauglas'a moze utrzymywac sie dluzej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa wkręcaj se dalej ciąże
zamiast iść na bete, i tłumacz sobie ze płyn w zatoce to prawidłowość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na wizycie u ginekologa 4-5 dni po tym jak dostalam plamienia i boli jajnikow. Wtedy na badaniu lekarz poprzez USG stwierdzil , ze prawdopodobnie owulacja byla , bo znajduje sie wlasnie ten płyn.Pisze tylko co lekarz powiedzial i nie wkrecam sobie ciazy, praktycznie przyjelam do siebie , ze napewno sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowo mi w listopadowe dni
dwukrotnie testy wykrywały mi bardzo wczesną ciążę - pierwszy raz już po terminie spodziewanej miesiączki, drugi raz - kilka dni przed moja siostra o ciąży dowiedziała się z testów właśnie nie znam żadnej kobiety, która na testach ciążowych by się przejechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×