Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunhilda 1234567

Brak orgazmu podczas masturbacji, utrata koncentracji

Polecane posty

Gość Brunhilda 1234567

Witam to jak mam na imię oraz ile mam lat nie jest istotne, jestem młodą energiczną wysportowaną dziewczyną która ma krępujący problem ze swoim ciałem. Moje życie seksualne z partnerem nie przysparza mi wielu problemów bo, uczucie dochodzenia jest bardzo przyjemne, i nie mam z tym żadnych problemów, lecz jeśli mój partner wyjechał w delegację, a ja chciałabym się sama zaspokoić, to tu pojawia się pewien problem który cięzko jest mi samej ogarnąć bo nie wiem jak do tego się zabrać. Problem nie tkiw w jako takiej metodzie i technice pieszczoty, bo sama potrafię sie pobudzić do takiego stopnia że jest mi bardzo dobrze z samą sobą, lecz niestety.... Gdy już jestem wystarczająco "rozpalona" w psychice pojawia się pewna blokada która nie pozwala mi osiągnąc orgazmu, starałam się już na wszelkie możliwe sposoby sprawić by orgazm miał miejsce (nie myśleć o niczym, wyobrażać sobie kogoś idealnego itp itd) ale niestety wszystko zakończone bezskutecznymi efektami i niezaspokojona a rozpalona poszłam spać. Cięzko jest mi zrozumiec przyczynę tej psychicznej blokady, skoro już w finalnym momencie "Czar pryska" i wszystko "spala na panewce" to nie wiem co może być nie tak, mam nadzieje że informacje zawarte na tym portalu pomogą mi rozwiązać ten problem i wspólnie znajdziemy złoty środek na mój dręczący, krępujący od dłuższego czasu problem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, nasza psychika jest bardzo często trudna do zgłębienia i stąd takie i podobne problemy. Skoro nie masz trudności z techniką, a znana jest ona dobrze chyba nam wszystkim, to być może wbrew Twoim chęciom po prostu nie tędy droga. Czy przed podjęciem współżycia z partnerem miałaś tez tego typu kłopoty ? Czasami może nam się wydawać, ze potrafimy się zaspokoić masturbacją ale nasza " psyche" już tego nie akceptuje i oczekuje dawania nam rozkoszy przez inną osobę. Próbowałaś masturbować się w obecności innej dziewczyny ? Nie jest to droga do zmiany orientacji ale może się okazać dobrym sposobem na odblokowanie zahamowani. Ja tak zrobiłam i moje dalsze praktyki w solo seksie są bardzo udane. Zyczę Ci powodzenia i dużo radości, Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka17
wiem ze trening czyni mistrza, nie poddawaj sie, z czasem bedzie co raz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka 17 - a Ty już długo trenujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunhilda1234567
Nie wydaje mi się by była to kwestia partnera czy partnerki, próbowałam masturbacji przy jednym jak i drugiej, lecz niestety bez owocnych efektów, problem może tkwić we mnie - ja sama z sobą w głowie musze walczyć z tym by dojść wtedy gdy już czuje że może mieć to miejsce, wszystko ma miejsce w moich myślach, im czuje się coraz bardziej przyjemniej tym więcej o tym myślę, i myślę i... nic. Towarzystwo kogoś, nawet tej samej płci nie jest pomocne, Takie rzeczy mogą się przytrafić każdemu, nie mam żadnego poczucia winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sprobuj cyber seksu to pomoze tobie dojsc podaj@ to tobie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunhilda1234567
Chętnie wysłucham pomocy od każdego z użytkowników który ma coś do powiedzenia w temacie, mój e-mail kontaktowy to whocares909@o2.pl mam nadzieje że uzyskam satysfakcjonującą pomoc w tej kwestii jeśli nie tutaj - na portalu, to drogą e-mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunhilda1234567
Dziękuję za wszelkie wiadomości które zostały przysłane drogą emailową, lecz niestety wspólnymi siłami nie daliśmy rady rozwiazać problemu. Miejmy nadzieje że wkrótce będzie on opanowany i przejdzie do historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×