Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak pecherzyka ciazowego w 5 tygodniu

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam ogromny problem: od pierwszego dnia ostatniej miesiączki jestem w 5 tygodniu ciazy , natomiast od zaplodnieni jakies 3 tygodnie. W piątek byłam u ginekologa i na usg nie widział ciazy. Czy to normalne? Kazał przyjechać za tydzien ale ja juz odchodzę od zmysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to 5 tydzień ma prawo nie być widać pęcherzyka, po pierwsze to bardzo wczesna ciąża, po drugie mimo miesiączki do owulacji mogło dojśc zarówno wcześniej jak i później niż w połowie cyklu więc zakładając, że do zapłodnienia doszło później, jedyne co możesz zrobić to czekać, ewentualnie pójść na betę HCG i zmierzyć ją po 48h sprawdzić czy prawidłowo przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w 5tc od miesiaczki i byl pecherzyk ale serduszko dopiero w 7 chyba. Kazda ciaza rozwija sie indywidualnie, nie zamartwiaj sie na darmo. Mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze :) trzymam kciuki. jeszcze mozesz zrobic test z krwi, tam napewno wyjdzie jesli ciaza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pocieszenia;) 14.11 robiłam bet hcg wyszło mi 61.9 natomiast 18.11 było 111.17. Jutro ide ponownie zrobic badanie mam nadzieje ze wzrasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęcherzyk widać najwcześniej przy becie 1500, ja tydzień przed badaniem usg miałam betę 2155 po dwóch dniach miałam już 5165, a po 5 dniach od drugiej bety miałam badanie i było widać już pęcherzyk z pykającym serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×